Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mitte homme, mitte eile, aga täna (jälle uus plaan)!

Ühesõnaga, nagu te isegi võite aru saada on mul raskusi, et oma söömist eelmise plaani järgi kohandada. Plaan oli 3kg kuus alla võtta. Miskipärast võtsin 3 kilo juurde. Ei tea kuidas see küll juhtus? 

 

Paljud inimesed kardavad kõrgust, mina kardan laiust, aga hirmust hoolimata muutub kaal stabiilselt suuremaks. Ma muidugi aitan kaasa. Söön igast kräppi. Hommikul alustan kindla veendumusega, et täna hakkan korralikuks! Söön õige hommikusöögi ja siis läheb lahti…. jälle…. ja nii päevast päeva viimasel ajal. 

Aga, mul on nüüd jälle uus plaan! Ma küll üritan küll jätkuvalt 3kg kuus alla võtta, aga ma alustan kohe ja võtan ette üks päev korraga. Mul on tegelikult kodus olemas kõik vajalikud toiduained, et korralik fitlapi õhtusöök teha ja seda ma kindlasti ka teen, – täna on menüüs riis hakkliha ja köögiviljadega. Eile ostsin kõik vajalikud toiduained ära, nüüd ainult tarvis kokku keeta. Lisaks sain eile jälle ühe karbitäie imemaitsvat kitsejuustu – ma ei kujuta ette kuidas ma sellest oma väikesed valged näpud eemale suudan hoida? Mul oleks tarvis, et keegi hävitaks kõik vale, mis hetkel külmkapis pesitseb, mingil moel ära. Ma ei taha seda toitu minema visata, tahan, et keegi tuleks mu juurde ja sööks seda kõike mis seal leidub. Anybody? Mees ka pole huvitatud. Ta viimasel ajal sööbki kuidagi jube vähe, sest maja ehitusel on tööd nii palju, et pole aega külmkapivahet sõeluda. Selle eest koguneb sinna kappi jälle järjest juhuslikke leide poest – vorstikesi, jäätist, kiirelt näppu haaratavaid suupisteid jne jne…

Ühesõnaga, see kõik PEAB jälle muutuma normaalseks. Ma ei hakka jälle lubadusi loopima, et kirjutan iga päev (kuigi see motiveerib mind kenasti kavas püsima, sest iga endast välja kirjutatud positiivne sõna hakkab oma elu elama, nii nagu negatiivnegi), ma ei luba, et lähen külmkapi kallale ja loobin sealt minema kõik üleliigse, ma ei luba seda ka, et juba täna õhtul toitun ainult kava järgi, aga ma püüan seda teha. Päriselt, ma püüan. Ja kui murdun, siis alustan jälle otsast peale. Ükskord ma ju jälle jaksan…. ma tean küll 🙂

Muah! heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse