Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kehakoostise analüüs

Mul on blogi ees üks vana võlg millest oleksin pidanud kirjutama juba mai lõpus või juuni alguses. Nimelt käisin mingi Benu apteegi kampaania raames 29.05.2017 kehakoostist mõõtmas. Meie väikelinnas sellist asja iga päev teha ei saa. Küll aga olen seda plaaninud juba oi-oi kui kaua aega. Seega siis olgu blogisse kirja pandud kõik need näitajad mis tookord mõõdeti. Tõe huvides pean tunnistama, et need numbrid ei ütle mulle suurt midagi ja oma kõige esimest kehakoostise mõõtmist oleksin võinud teha hoopis terve aasta varem, kui kaalusin tubli 20kg rohkem, et oleks millega võrrelda, aga parem ikka kui mitte midagi. 

Niisiis, kokkuvõte kehaanalüüsist-

Kaal 100,4 (ei mäletagi, et nii väike number oleks tükk aega olnud)
Vööümbermõõt 108cm (20cm vaja maha süüa)
Põhiainevahetus 1717 kcal
Päevane enerigavajadus 2628 kcal
Lihasmass 51,1 kg (suur)
Keha rasvaprotsent 46,4% (normaalne 23-33,9)
Vistseraalne rasv 11 (normaalne 2-9)
Luustiku mineraalmass 2,7kg (normaalne)
Keha veesisaldus 40,3% (nromaalne 45-60)
Metaboolne vanus 56 aastat (whaaaaat? frown tegelik siiski 41)
 

Nii et on mille kallal tööd teha! Vaja on tervelt 15 aastat nooremaks ja 25kg kergemaks saada. Aga küll ma saan. Vinge kui 56-selt näitab metaboolne vanus 41. Eesmärgiks sobib ju küll laugh

Aga ma pean endale praegu siiski pai tegema – olen kenasti suutnud kavas püsida. Eile ei tulnud mitte ühtegi vale ampsu sisse. Eks omajagu mõjutab see ka, et pole aega lihtsalt mingi jamaga tegeleda ja lapsi pole ka kodus. Külmkapp on eeskujulikku kraami täis ja niimoodi ei olegi võimalust väga võssa panna. Täna tulevad lapsed koju ja eks siis tuleb ise jälle veidi rohkem valvel olla. Kaal näitas täna hommikul 101,3 (-400g võrreldes üleeilsega). Väga tahaks, et see number oleks suts alla 100, kui järgmisel neljapäeval operatsioonile lähen (sellega seoses – kui keegi, kes mu blogi loeb, oskab midagi öelda kilpnäärme operatsioonist taastumise kohta, oleksin väga tänulik wink) Plaanis on sel nädalal veel üks korralik kõnniring ette võtta, aga mis päeval see kõik juhtuma hakkab, seda teab ainult Jumal.

Praegu aga rõõmsalt päevale vastu!

Muah! heart

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse