Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Järjekordne uus algus (vol mitusada)

Ahoi fitlapitajad!

Minu viimasest blogipostitusest on möödas juba rohkem kui viis kuud. Ma olen küll libastunud ja natukeseks haavatuna maha jäänud vedelema, aga ma pole lõplikult alla andnud! Vahelduva eduga olen oma eneseväärikuse riismed jälle kokku lappinud, et siis paari päeva pärast jälle murduda. Ega ma praegugi väga kindel pole kui kauaks siis seekord seda jõudu jätkub, aga ega ma enne teada ka ei saa, kui üritanud ei ole. Niisiis – järjekordselt uus katse.

Vahepealse kohta peaks vist niipalju ütlema, et kaalu on juurde kerinud ca 10 kg (esimese hooga suutsin fitlapi abil kaalust alla võtta 25kg). Ma pole julgenud viimasel ajal eriti kaalu peale minna, aga mingi sisetunne ütleb, et umbes selline see number peaks olema. Paneme siis protokolli kirja, et hetke kaal 110kg (+/- paar kilo). Riided mahuvad selga õnneks veel need, mis väiksemaks jäädes ostetud sai, nii et uue garderoobi pärast esialgu veel muretsema ei pea.

Nagu ma juba kirjutasin, olen vahelduva eduga fitlapiga alustanud ja siis jälle murdunud ning mõneks ajaks loobunud. Vähemalt nii umbes korra nädalas (vahel isegi terve päeva jooksul) olen oma toitu kaalunud isegi. Enamasti on edukad hommikused toidukorrad, lõuna ajal kisub juba nii-naa peale ja õhtul läheb kõik jälle selle kõige kaduva teed ehk kes küll annaks nõus kuidas õhtul kodus kava juurde püsima jääda?

Eile näiteks oli selline päev, et sõbrants kutsus mind kõndima. Ma pole väga kaua aega üldse mingit liikumist omale lubanud (kui muidugi liikumiseks mitte lugeda trajektoori kodus diivanilt külmkapini ja tagasi). No ma natuke kartsin tema helistamist, sest ta oli hoiatanud, et selline kõne võib tulla. No tuligi. Aga ma olin ses mõttes kange tüdruk, et võtsin väljakutse vastu ja nii me siis kõndisime –  Endomondo andmetel kokku 8,58km. See muide, on mu isiklik pikkuse rekord. Koju jõudes olin nii läbi omadega, et kaotasin valvsuse ja siis turgutas mu esikpoeg mind õhtul jalka kõrvale fantaga. Aga mis sest enam… mis joodud sees joodud.

No ja täna hommikul, mul polnud isegi plaanis fitlapitama hakata, sõin küll fitlapiliku hommikusöögi (aga vähem kui mu kogus ette nägi) tulin tööle ja siis teatas töökaaslane, et tead Kati, ma hakkasin ka fitlappi tegema. No ja siis ma otsustasin, et läheb jälle lahti. Tema ülesandeks on nüüd mulle õhtuti ootamatult helistada või kirjutada ja küsida, et mis ma teen ja kui vaja, siis peab ta käskima mul suu tühjaks sülitada… Täna lõuna ajal tahtsime juba väga korralikud olla ja Circle K-sse wrapi järgi minna (tegelikult alustasime töökoha kõrval olevast Konsumi poest, aga kuna "Fitlap soovitab" kohas haigutas tühi auk, siis kõndisime tanklasse (edasi-tagasi teeb see vähemalt 2 km)), tellisime kana-feta wrapi ära ja arvake ära mis me siis avastasime kui toit juba peaaegu valmis oli? Fitlapi wrap ei ole see wrap mida ülejäänud maailm sööb. See on täiesti eri liik ja asub seal kus asuvad salatid ja võileivad. Mulle tundus see asi kahtlane juba siis, kui teenindaja majoneesi pakist vaba käega majoneesi mu wrapi vahele pigistas. Helin arvas, et kui ma ei usu, et see toit süüa kõlbab, võiksin ma ju Heikki Mägi käest küsida. Oleks pidanud teda ikka kuulda võtma. Aga ega midagi. Päev on alles esimeses pooles ja 1,5 toiudkorda ootab veel ees. Ma jõuan veel korralik ka olla…

Muah teile ja olge teie ka korralikud wink heart

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod