Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Järjekindlus

Kuna eilse päeva kohta ma päevikusse rohelist linnukest teha ei saa, sest hommiku ja lõunasöök läksid nagunii peaaegu rappa ja peale õhtusöögi kaalumist ma tõesti ei viitsinud enam hilisõhtust söömist kaaluda, jõin lihtsalt kruusitäie keefiri, siis üritan täna üle väga mitme nädala (või isegi kuu), tabelisse rohelise päeva märkida.

Üleüldse peaksin mingi tabelimajanduse välja mõtlema. Nii detailselt, nagu Maire seda teeb, ma kindlasti ei suuda, aga ehk midagi natuke lihtsamat. Kuidagi oleks vaja mott lakke saada, siis läheks kava jälgmine juba iseenesest kergemini. Ja tabelid mind motiveerivad, jätkuks ainult järjekindlust neid täita. Selle viimasega pole mul kõige paremad suhted.

Vikitsitaadid annab järjekindluse kohta päris palju vanusõnu:

  • Suured asjad saab taandada väikesteks asjadeks ja väikesed asjad saab taandada mitte millekski (Hiina vanasõna)
  • Kui viskad terve pihutäie kive, siis vähemalt üks läheb ikka pihta (India vanasõna)
  • Väikesed löögid langetavad suuri tammesid (Inglise vanasõna)
  • Harjutamine teeb meistriks (Inglise vanasõna)
  • Tuhandemiiline teekond algab esimesest sammust (Inglise vanasõna)
  • Kes tahab redelist üles ronida, peab alustama alt (Saksa vanasõna)
  • Kes järjekindlalt püüab kõigest väest, saab kaalu lõpuks ikka selliseks, nagu talle sobib (Kati)

Igaüht nendest vanasõnadest võiks vabalt kasutada blogipealkirjana või välja trükkida ja seina peale kleepida. Tähtis pole tegelikult ju see, et ma neid loen vaid see, et nende järgi toimin. Ma siis täna hakkan oma järgneva elu esimesest päevast vaikselt vaikselt jälle minema. No ja ikka üks samm korraga ja võimalikult reipalt, aga nii et jõud ei raugeks…

Lisaks toitumisele peaksin hakkama jälle kõndimas käima! Mu viimase kahe kuu trennid on olnud sisuliselt nullilähedased. Ainult laiskuse kaela ma seda ajada ei saa, ma ühes trennis vigastasin oma hüppeliigest ja see annab siiamaani tunda. Eriti just hommikuti. Kui liikuma ära saan, on kõik ok, aga paigalseis teeb valusaks ja lisaks tuleb mul kahe nädala pärast operatsioon, siis pean jälle mõnda aega veidi kergemalt võtma. Seniks aga… järjekindlalt, reipalt ja väikeste sammudega edasi! Igatahes…

Muah! heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse