Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Hetkeline stop

Mu kaalulangusel on miskipärast hetkel stop peal! See tähendab, et juba kaks nädalat järjest vaatab kaalult vastu üks ja sama number. Käisin täna isegi om seadistustest kontrollimas, et kas ma pole mitte kogemata endale säilitusrežiimi pannud, aga ei, täitsa langetuse peal on. Miks ma kahtlema hakkasin on see, et ikka mega kogused on toidul. Tegin eile kartuleid kotlettidega ja no saate aru – 6 kotletti. KUUS! Ma ei söönud isegi õgimisperioodil nii palju korraga ära. Vist. Või tegelt ikka sõin ka, aga ikkagi. Ma olen ju seda süsteemi kasutanud peaaegu kaks aastat. Ja mind ei tohiks need kogused enam üllatada, aga üllatavad ikkagi. Ja sellest kaalu seisakust …. ma ei teagi midagi mõelda. Las ta parem olla… küll ükskord jälle minema hakkab. Been there, done that…

Tegelikult olen ma väga õnnelik ja tänulik selle üle, et olen suutnud põhimõtteliselt kolm nädalat kenasti kavas püsida üle väga pika aja. Selline lennuki tunne on jälle sees, et õhin ja asjad.. et ootan juba, et saaks järgmist retsepti teha ja nii. Muidugi see #fitlap365 challenge on ka väga tänuväärne. Aitab päris mõnusalt ennast real hoida ja ses suhtes ka, et ikka sätid oma toitu kuidagi veidi viisakamalt taldrikule mitte ei söö peost pähkleid ja maltsa näiteks. Või noh, eks ma söön ka, peale pildi tegemist. 

Täna sain endast nii palju võitu, et ühe armsa töökaaslase sünnipäeval võtsin ainult ühe kommi ja sõin sellest ära pool. Teise poole andsin sõbrale. Kommi võtsin ka ainult sellepärast, et ma polnud seda kommi mitte kunagi söönud. No maitsta sain vähemalt. Polnudki kõige parem. Kõige halvem muidugi ka ei olnud 🙂 Ja eile suutsin ennast ületada sellega, et üritasin mitte tähele panna seda kuidas mui oma isiklik mees käis kapis kommi näppamas. Mul on laste jõulukommid kappi ära peidetud, et nad ühe korraga ennast suhkust haigeks ei sööks. Ja nüüd siis käib mees seal oma kehakaalu tasakaalustamas (fitlapi portsjoneid ta ära süüa ei jaksa, kusagilt peab ju lisaenergiat saama cheeky) Ta sööb üldse kaks korda väiksemaid koguseid kui mina. Kuigi võiks minust oluliselt rohkem süüa, aga tal on mingi sisemine mõõdik, mis normaalset toitu ei lase üle doseerida. Mul oleks endal sellist mõõdikut vaja. Ei tea kas Hiinast ei saa seda tellida? Sealt saab ju põhimõtteliselt kõike.

Aga ok, tegelikult on kõik väga kuki-muki ja täna saab jälle trenni ja varsti on sünnipäev ja varsti on kevad ja siis juba suvi ja peabki hakkama jälle jõulukinke ostma!

Muah teile! Elu on lill jätkuvalt heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod