Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Hambuni relvastatuna, aga siiski haavatud

Ja siit tuleb minu kohustuslik nädalvahetuse kokkuvõte:

Minu laupäevahommikune otsustav tegutsemine ning kindel veendumus, et olen päevaks valmis, ükskõik milline see siis ka ei tule, kestis õhtusöögini. Hambuni eeskujuliku fitläppari kombel relvastatuna läksime maja juurde ja rassisime päev otsa tööd teha. Maja sai selles 30 kraadises Lõuna-Eesti kuumuses värvitud ja lõunasöök eeskujulikult Coopi lõhe-riisivormiga mööda saadetud. Õhtuks planeeritud "grillil ja chillil" läks aga valesti kõik mis valesti sai minna. Ise ka ei tea mis juhtus. Mäletan, et kaalusin omale Nõo Juubelišašlõkki grilltiku otsa ja panin selle grillile. Kõik ülejäänu on nagu unes – sõin ära oma kavajärgse toidu ja siis peale kõike seda, mida ma süüa ei tohiks. Ja ohtralt. Minu relvastus sel korral ei toiminud. Köögiviljad pole ikka õige taktika relvastumiseks –  mulle tundus, et minu vabavara on toit, mida mu päristoit võiks süüa. Ja selle hambuni relvastumisega on veel üks oht – kui oled ikka ülerelvastud, siis ei suuda sa sõjas hakkama saada. Lihtsalt nagu töll sõjas seista pole ka mõtet, võitlema peab ja relvad sinu eest seda ei tee!

Pühapäevane päev oli lihtsalt kiire! Hommikune kaal näitas, et peale seda õhtust söömise tagajärjel toimunud mälukaotust, on kaal 400g tõusnud. Kuna mul lihtsalt polnud eile aega toitumisega tegeleda ja tegelikult polnud süüa ka aega, siis täna hommikuks oli keha taastanud laupäevahommikuse seisu. Kaal näitas jälle 101,9 kg ja kõik algab nagu otsast peale. Nädalavahetust poleks nagu olnudki (kaalukaotuse mõttes)! Wiiiii!

Täna tunnen, et motivatsioon hakkab juba ilmet võtma. Tunnen oma jalgadest kerget erutust ja soovi proovida uusi retsepte! Isegi kõndima minemise isu on kusagilt jälle tagasi tulnud. Eile õhtul kokkasime mehega tänaseks lõunasöögiks kitsejuustupastat (minu konkurentsitult kõige lemmikum retsept). Pildil vasakus tulbas teine pilt minu 7,3 kordse kogusega. Täna hommikuks oli avokaado-munavõi. Teate seda tunnet, kui lõikad avokaado lahti ja see on täiuslik! Lusikas libiseb sellest rohelisest kullast läbi nagu võist ja kivi on ka nii väike! Minu tänahommikune avokaado oligi täpselt selline! Pean sellest veel hilisõhtuks midagi tegema. Ülemisel pildil on puder banaani ja meega (banaanist said maasikad) ja kolmandal pildil riis hakkliha ja köögiviljadega. 

Praeguseks aga lõpetan. Olen seda blogi 3 korda kirjutanud ja 2 nendest on ära kustunud. Lõpetan enne, kui midagi veel juhtub.

Muah kõigile! heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse