137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Hambuni relvastatuna, aga siiski haavatud


Ja siit tuleb minu kohustuslik nädalvahetuse kokkuvõte:

Minu laupäevahommikune otsustav tegutsemine ning kindel veendumus, et olen päevaks valmis, ükskõik milline see siis ka ei tule, kestis õhtusöögini. Hambuni eeskujuliku fitläppari kombel relvastatuna läksime maja juurde ja rassisime päev otsa tööd teha. Maja sai selles 30 kraadises Lõuna-Eesti kuumuses värvitud ja lõunasöök eeskujulikult Coopi lõhe-riisivormiga mööda saadetud. Õhtuks planeeritud "grillil ja chillil" läks aga valesti kõik mis valesti sai minna. Ise ka ei tea mis juhtus. Mäletan, et kaalusin omale Nõo Juubelišašlõkki grilltiku otsa ja panin selle grillile. Kõik ülejäänu on nagu unes – sõin ära oma kavajärgse toidu ja siis peale kõike seda, mida ma süüa ei tohiks. Ja ohtralt. Minu relvastus sel korral ei toiminud. Köögiviljad pole ikka õige taktika relvastumiseks –  mulle tundus, et minu vabavara on toit, mida mu päristoit võiks süüa. Ja selle hambuni relvastumisega on veel üks oht – kui oled ikka ülerelvastud, siis ei suuda sa sõjas hakkama saada. Lihtsalt nagu töll sõjas seista pole ka mõtet, võitlema peab ja relvad sinu eest seda ei tee!

Pühapäevane päev oli lihtsalt kiire! Hommikune kaal näitas, et peale seda õhtust söömise tagajärjel toimunud mälukaotust, on kaal 400g tõusnud. Kuna mul lihtsalt polnud eile aega toitumisega tegeleda ja tegelikult polnud süüa ka aega, siis täna hommikuks oli keha taastanud laupäevahommikuse seisu. Kaal näitas jälle 101,9 kg ja kõik algab nagu otsast peale. Nädalavahetust poleks nagu olnudki (kaalukaotuse mõttes)! Wiiiii!

Täna tunnen, et motivatsioon hakkab juba ilmet võtma. Tunnen oma jalgadest kerget erutust ja soovi proovida uusi retsepte! Isegi kõndima minemise isu on kusagilt jälle tagasi tulnud. Eile õhtul kokkasime mehega tänaseks lõunasöögiks kitsejuustupastat (minu konkurentsitult kõige lemmikum retsept). Pildil vasakus tulbas teine pilt minu 7,3 kordse kogusega. Täna hommikuks oli avokaado-munavõi. Teate seda tunnet, kui lõikad avokaado lahti ja see on täiuslik! Lusikas libiseb sellest rohelisest kullast läbi nagu võist ja kivi on ka nii väike! Minu tänahommikune avokaado oligi täpselt selline! Pean sellest veel hilisõhtuks midagi tegema. Ülemisel pildil on puder banaani ja meega (banaanist said maasikad) ja kolmandal pildil riis hakkliha ja köögiviljadega. 

Praeguseks aga lõpetan. Olen seda blogi 3 korda kirjutanud ja 2 nendest on ära kustunud. Lõpetan enne, kui midagi veel juhtub.

Muah kõigile! heart

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kati kapsaaed
66242 lugemist / 26 fänni
Minust

Minu nimi on Kati. Olen 41-aastane õnnelik naine. Mul on tore mees ja 2 vahvat poega, kes nüüd ka koos minuga tasakaalus ja tervislikku toitu naudivad. Kui alustasin kaalulangetamist, kaalusin 125 kilo ja nüüd jääb see number aina kaugemale ja kaugemale, väiksemaks ja väiksemaks :) Hetkel olen jõudnud oma teekonnal 100 kiloni

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on uskumatult lihtne viis oma toidulaud tasakaalu ja kaal alla poole liikuma saada. Pealegi ei pea tundma tühja kõhtu ja isud on kõik kenasti kontrolli all. Ja mis kõige tähtsam, ma ei pea enam mõtlema, et MIDA ÕHTUKS SÜÜA TEHA!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom