137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Aitäh, armsad sõbrad (ja natuke aiajuttu)


Sirvisin oma vanu blogisid ja avastasin, et minu praegune kaal on (väikeste kõikumistega) püsinud eelmise aasta detsembri algusest saadik umbes samasugusel tasemel. Ehk siis tundub, nagu oleks viimased 9 kuud mahavisatud aeg.

Aga stopp! Tegelikult ei ole see üldse nii. Kõigi teiste dieetide ja "elustiilimuutuste" puhul on mu kaal langenud ja siis varsti kolinal topelt tagasi tulnud ja nii aastaid! Ma olen küll vahest vihastanud selle peale, et pean toitu kaaluma ja olen mõelnud, et ma ei viitsi, ei taha, ei jaksa enam kõike kaaluda ja läbi mõelda mida suhu pistan, olen jätnud pooleli, aga siis hakanud jälle siinsete inimeste, retseptide ja kogu selle elustiili järgi igatsema ja jälle alusatnud. Tulemus – ma olen samas kaalus mis 9 kuud tagasi (nagu oleks raseduseelse kaalu saavutanud cheeky). Ma olen südamest tänulik Jumalale, kes on mind kogu selle teekonna vältlel hoidnud ja juhtinud, ma olen tänulik kõigile neile, kes on minuse uskunud siis, kui mu oma usk on kusagile ära kadunud (eriti suured tänud Piretile, Viirele, Vilvele, Helele, Maiale ja teistele mu kallitele töökaaslastele, kes on minu eest komme peitnud, mind trenni vedanud ja vahest pahandanud minuga), ma olen tänulik igaühele, kes siinses blogis on mulle öelnud, et sa saad hakkama. Te ei kujuta ette kui olulised need sõnad mu jaoks on olnud. Ma olen selline inimene, kellele läheb hullult korda teiste arvamus. Vanus on juba selline, et peaks juba välja kasvama sellest teiste arvamusest hoolimisest, aga ma olen protsessis… küll ma saan sellest ka üle. Nii et kõigile teile – SUUR AITÄH! 

Aga eilsest päevast – selle võib igati kordaläinuks lugeda. Mingit janti eriti ei söönud(eriti tähendab seda, et võtsin ikkagi ühe lusikatäie pühapäeval keedatud sibula/türgi ubade/paprika möksi) ning kõik toidukorrad olid kava järgi. Peale tööd jõudsin veel aeda, kust leidsin umbrohu vahelt kaks kurgitaime, mille olemasolu olin täiesti unustanud. Mu aed oli üldse kaelani heina sees (piinlik tunnistada, aga avastasin sealt ka lillherned, ja füüsalid, mis kõik olid võitluses umbrohuga kuidagi võitjaks jäänud), lisaks avastasin, et 2 suvikõrvitsat on kohe-kohe juba täiesti õiges suuruses, et neid tarbima hakata.

Mu naabrinaisel on imeilus aed. No selline mille võiks vabalt panna kusagile kataloogi või kaunima kodu konkursile. Otse meie aia kõrval kasvab näiteks imeline mandlipuu, mis kevadeti on kaetud roosa õievahuga. Tema kuuriseina mööda ronivad roosid, mis lihtsalt tõmbavad pilku ja siis kogu selle ilu kõrval on minu aed, mille tuvastamiseks on tarvis väga kogenud aedniku pilku, et üldse aru saada, et tegemist on aiaga, mitte lihtsalt niitamata jäänud alaga. Igaljuhul tegin suuremale osale umbrohule eile 1:0 ja varsti võin juba nautida ise astrate ja saialillede õitsemist ja ma usun, et need kurgitaimed võivad mind ka veel üllatada 🙂

Koju jõudsin alles siis, kui väljas hakkas juba kergelt hämaraks minema ja siis hakkasin veel perele süüa tegema. Aga teate kui hea tunne on see, kui oled ennast liigutanud (ma tean küll, et aiatöödega vormi ei saa), aga selline energy boost tuli peale, et näis millega see kõik lõppeb… aga sellest juba homme!

Muah heart

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kati kapsaaed
66241 lugemist / 26 fänni
Minust

Minu nimi on Kati. Olen 41-aastane õnnelik naine. Mul on tore mees ja 2 vahvat poega, kes nüüd ka koos minuga tasakaalus ja tervislikku toitu naudivad. Kui alustasin kaalulangetamist, kaalusin 125 kilo ja nüüd jääb see number aina kaugemale ja kaugemale, väiksemaks ja väiksemaks :) Hetkel olen jõudnud oma teekonnal 100 kiloni

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on uskumatult lihtne viis oma toidulaud tasakaalu ja kaal alla poole liikuma saada. Pealegi ei pea tundma tühja kõhtu ja isud on kõik kenasti kontrolli all. Ja mis kõige tähtsam, ma ei pea enam mõtlema, et MIDA ÕHTUKS SÜÜA TEHA!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom