Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nii esimene päev siis ! :)

No nii esimene päev ja suutsin sööma hakata enne kaalumist. Nii et täna täpset kaalu enam ei saa.Nüüd lähen mõõdulinti otsima, et algsed parameetrid kõik ikka kirja saaks. Päris hirmutav tegelt, mis need nr näidata võivad. End arvates olen ju samas kaalus kui 23 aastaselt aga peegelpilt ja kaal üritavad mulle midagi muud selgeks teha. 🙂 Tegelikkus jõudis kohale siis kui käisin trennisaalis kus peeglid igast küljest näitasid kõike ja kõhu sissetõmbamisest polnud mingit tolku 🙂

Olen iseseisvalt 9 kg 3 kuu jooksul alla saanud aga juba mitu nädalat kaal ei lange. Välimuse järgi ei saa nagu arugi, et nii palju juba maas. Eks algkaal peale poja sündi oli meeletult suur ka . Olen 163cm pikk ja kaalu oli 81,5 kg 

Menüü valik on üllatavalt kirju ja kogused tunduvad suured.No selle üle rõõmustab minu pere kindlast. Olen väga klassikaliste toitude tegija a la kartul ja kaste. Nüüd on loota koduses menüüs ka muutust.

Eks tuleb süsteemi siin uurida ja puurida. Vaatasin, et kõik graafikud ja puha. Tundub põnev.

Täna on plaanis ka trenni teha. Ühesõnaga plaanid on suured. Kõige suuremaks proovikiviks saab tänane pidu mida ma tööjuures ise aitan korraldada. Menüüs on singi-juustu stritslid, muffinid toorjuustu kreemiga, maasikad jne, jne – kõike head ja paremat. Ajastus programmiga liitumisel polnud just hästi valitud:) Aga nagu eelmises postituses sai mainitud – neid lubadusi endale, et alustan ,, esmaspäeval,, või ,, järgmisel nädalal kindlasti,, on paljud endale andnud ja siis sama kiirelt unustanud. Tundub, et elu on tänapäeval nii kiire ja tegus ning ideaalset aega polegi olemas vaid tuleb lihtsalt lampi üks päev kriips vanale elule peale tõmmata ja uut moodi edasi minna.

Siia programmi sattusin ma kolleegi jälgides, kes usinalt juba pikemat aega selle järgi toimetab ja siiani ära pole tüdinenud ega loobunud. Tema on väga kindlameelne ja kohvi kõrvale küpsisest loobub alati ning lubab kodus mõne muu hea asja süüa.

Nii, nüüd aga mõõtma ja siis poodi muffini kreemi järgi – selle mida mina täna süüa ei saa 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse