137750 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nii esimene päev siis ! :)


No nii esimene päev ja suutsin sööma hakata enne kaalumist. Nii et täna täpset kaalu enam ei saa.Nüüd lähen mõõdulinti otsima, et algsed parameetrid kõik ikka kirja saaks. Päris hirmutav tegelt, mis need nr näidata võivad. End arvates olen ju samas kaalus kui 23 aastaselt aga peegelpilt ja kaal üritavad mulle midagi muud selgeks teha. 🙂 Tegelikkus jõudis kohale siis kui käisin trennisaalis kus peeglid igast küljest näitasid kõike ja kõhu sissetõmbamisest polnud mingit tolku 🙂

Olen iseseisvalt 9 kg 3 kuu jooksul alla saanud aga juba mitu nädalat kaal ei lange. Välimuse järgi ei saa nagu arugi, et nii palju juba maas. Eks algkaal peale poja sündi oli meeletult suur ka . Olen 163cm pikk ja kaalu oli 81,5 kg 

Menüü valik on üllatavalt kirju ja kogused tunduvad suured.No selle üle rõõmustab minu pere kindlast. Olen väga klassikaliste toitude tegija a la kartul ja kaste. Nüüd on loota koduses menüüs ka muutust.

Eks tuleb süsteemi siin uurida ja puurida. Vaatasin, et kõik graafikud ja puha. Tundub põnev.

Täna on plaanis ka trenni teha. Ühesõnaga plaanid on suured. Kõige suuremaks proovikiviks saab tänane pidu mida ma tööjuures ise aitan korraldada. Menüüs on singi-juustu stritslid, muffinid toorjuustu kreemiga, maasikad jne, jne – kõike head ja paremat. Ajastus programmiga liitumisel polnud just hästi valitud:) Aga nagu eelmises postituses sai mainitud – neid lubadusi endale, et alustan ,, esmaspäeval,, või ,, järgmisel nädalal kindlasti,, on paljud endale andnud ja siis sama kiirelt unustanud. Tundub, et elu on tänapäeval nii kiire ja tegus ning ideaalset aega polegi olemas vaid tuleb lihtsalt lampi üks päev kriips vanale elule peale tõmmata ja uut moodi edasi minna.

Siia programmi sattusin ma kolleegi jälgides, kes usinalt juba pikemat aega selle järgi toimetab ja siiani ära pole tüdinenud ega loobunud. Tema on väga kindlameelne ja kohvi kõrvale küpsisest loobub alati ning lubab kodus mõne muu hea asja süüa.

Nii, nüüd aga mõõtma ja siis poodi muffini kreemi järgi – selle mida mina täna süüa ei saa 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Alice Imedemaalt
18553 lugemist / 4 fänni
Minust

Märkamatult on aastaid lennanud tervelt 36 ja lapsi sündinud 3 ning kaalu kogunenud tubli 20 kg ! Ega ma ei loodagi enam noorpõlve kaalu tagasi saada. Olen seda meelt, et vanuses peab miski kortse siledana ka hoidma :) .Plaan on siiski oma keha paremasse vormi viia. Selle programmiga liitusin kuna vajan nn kontrolli, et ree peal püsida. Eks näis kuidas minema hakkab !

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mul juba jookseb suu vett nende retseptide peale. Ja ikkagi kontroll su tegemiste üle. Ühsõnaga tundub põnev :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom