136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mõõdud kahanevad valest piirkonnast ! :)


No aru ma ei saa, kas treenin valesti või mu keha teeb minuga trikke 🙂 Nimelt enamus cm kahaneb sealt kus väga kiire sellega ei ole ! Nimelt puusalt ja rinnaümbermõõt. Kui alguses oli proprtsioonides kukkel 105 90 105, siis nüüd olen 101 89 102 – väga ümaraks/piklikuks  kukliks hakkan muutuma :). Kuigi tuleb tunnistada, et jalad on viimasel ajal vatti saanud küll, kiirkõndi tehes ja metsarajal vankrit lükates. Enda jaoks pean kõige suuremaks probleemiks siiski taljet. Peab vist kõhulihaste treeningule suuremat tähelepanu pöörama hakkama.

Inimene pole ikka kunagi rahul. Endal mõõdud vähenevad ja ikka vingub 🙂 Tegelt hämmastav, et 10 päevaga sellised tulemused. Ju siis puusalt ja rinnalt oli rohkem võtta . Vähemalt lohutan ennast sellega 🙂

Toitumine oli eile paigas ja kohe kaalu peal ka seda näha.Hetkel on kaalu langenud 10 päevaga  – 1 kuni  1,4 kg vahel pendeldab see kaal. Ainevahetus kohe kiirem kui söön nagu toitumiskava ette näeb. Kui aga patustan on järgmine päev kõht punnis ees ja kaalu number kole. Eks see patt jääb kuhugi poolele teele kinni 🙂

Pere sööb mul nüüd sama menüü järgi, lihtsalt  lisan neile mõne komponendi juurde. Eile tegin tatart ja kana/shampinjoni merevaigu kastet – no super ! Täna on plaanis kapsawrap sealihaga minu moodi ( ma nimelt hakin kapsa ja riivin kurgi juurde ning segan hapukoorega – ülejäänu nii nagu retseptis, mugavam on süüa ja väga maitsev ) ning meesperele keedan kartulit sinna kõrvale. See Fajita maitseainesegu on väga mõnus ja sobib nii lihale kui hakklihale. Mõni päev proovin kanaga ka.

Eile õhtul tuli isu mingi värske salati järgi. Täna proovin kas meloni või arbuusiga midagi teha. Ja krevettide isu on ka. Äkki panen kaks isu kokku .Õnneks tervisliku järgi on isu. Shokolaadi poole pole vaadanudki, kuigi jah eile retsepte vaadates Browni kook jäi silma küll :). No see vanast harjumusest.

Praegu aitab plaanist kinni pidada ka see meeletu kuumus, mis ei lase söögiisul tekkidagi . Rohkem juua ja värsket tahaks nagu. Nii, et edasi – veel alla ei anna 🙂

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Alice Imedemaalt
18383 lugemist / 4 fänni
Minust

Märkamatult on aastaid lennanud tervelt 36 ja lapsi sündinud 3 ning kaalu kogunenud tubli 20 kg ! Ega ma ei loodagi enam noorpõlve kaalu tagasi saada. Olen seda meelt, et vanuses peab miski kortse siledana ka hoidma :) .Plaan on siiski oma keha paremasse vormi viia. Selle programmiga liitusin kuna vajan nn kontrolli, et ree peal püsida. Eks näis kuidas minema hakkab !

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mul juba jookseb suu vett nende retseptide peale. Ja ikkagi kontroll su tegemiste üle. Ühsõnaga tundub põnev :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva