137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mida mõõdulint rääkis !


No nii mõtmised on tehtud. Tulemus oli väga huvitav – puus 105 talje 90 rind 105 ühesõnaga üks väga proportsioonis kukkel :). Minu enda järeldus on, et enamus üleliigne on kogunenud minu kunagisele ilusale taljele ( aastate eest ikka 64 cm kanti ). Ega nüüd hulluks ei tasu minna ja ebareaalseid soove siin välja paisata, ma ise arvan et olen rahul ka siis kui 70 cm  kanti saaksin.

Esimne päev suutsin ilusti vastu pidada ja patustatsin ainul natukene. Tegelikult juhtus see kogemata kui maasikaid ostma läksin – nimelt seal sai proovida ja automaatselt kadus see maasikas hammaste taha, tagasi ei kutsu ju 🙂 

Korraks oli päeval kõht harjumatult tühi aga kuigi mul oli 10 stritslit ja hunnik muffineid toorjuustu kreemiga kõrval ei langenud ma nende lõksu 🙂 Õhtul oli väga hea tunne, et suutsin nende kõrval kohvi juua ja arbuusi süüa ilma et käsi kringi või muffini poole oleks liikunud. Magama minnes oli kõht veel täis ja nälga polnud. Hirm hommikuse kaalumise ees oli küll 🙂

Tegin täna ka  järgnevate päevade toiutmiskava valmis ja ausalt öeldes suu jookse juba vett. Ei jõua ära oodata kas tõesti neid hõrgutisi süües mu kaal ka langeb. Eelarve toidule vist tõuseb või olen ma lihtsalt algaja kes soodsalt saledaks veel ei oska saada ! Eks aeg näitab.

Nii täna siis kaalusin ka ja 800 g maas !!!!!  Esimese päevaga organism vist sai shoki,et ainult korralik toit  🙂 Hirm oli küll kaalule astuda, sest viimane õhtusöök veel ju organismis ja kartsin plussi. See oleks küll motivatsiooni alla kiskunud.

Hetkel on kõige keerulisem see vee kogus ära juua. Eile jäi ka vist veits normist puudu.Piparmünt kasvab ja peaks veel mõned maitsed vee maitsestamiseks otsima, siis ehk läheb see vesi kõik kergemini alla 🙂

Täna tuleb poodi minna ja kokkama hakata, tundub et suuremas osas hakkab mu pere sama sööma. Kuigi mõnes kohas pean neile saia ja leiba ka juurde andma. Mehed majas, siis peavad neil ikka kõhud korralikult täis olema.

Teine päev siis alaku ja loodetavasti homme jälle toredaid uudiseid kaalu suhtes või mõni muu üllatus.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Alice Imedemaalt
18574 lugemist / 4 fänni
Minust

Märkamatult on aastaid lennanud tervelt 36 ja lapsi sündinud 3 ning kaalu kogunenud tubli 20 kg ! Ega ma ei loodagi enam noorpõlve kaalu tagasi saada. Olen seda meelt, et vanuses peab miski kortse siledana ka hoidma :) .Plaan on siiski oma keha paremasse vormi viia. Selle programmiga liitusin kuna vajan nn kontrolli, et ree peal püsida. Eks näis kuidas minema hakkab !

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mul juba jookseb suu vett nende retseptide peale. Ja ikkagi kontroll su tegemiste üle. Ühsõnaga tundub põnev :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom