Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kelle pärast me seda kõike teeme !?

Kelle pärast me ennast vormi ajame, tervislikult toitume, kaalu kaotame, kaalu kogume  !? Iseenda, avaliku arvamuse, partneri, sõprade, pere, tervise nimel. Ma arvan, et igaüks teeb seda omal põhjusel, võib olla ka mitmel.

Minu enda peamiseks motivaatoriks on minu enesetunne ( enesehinnang, enesekindlus, tervis) ja loomulikut minu 3 poega ja mees. Pesamuna ootama jäädes tundsin juba teda oodates, et tahan olla terve, ilus ja enesekindel. Võtsin eesmärgiks pühendada see 1,5 a mis nüüd kindlasti kodune olen endale ja enda kehale.

Kuna kaalu langetamise ja vormi saamisega  läheb aega, siis võtsin kasutusele ka lisaks muud dopingud 🙂 Kasutan näol isepruunistavat kreemi ja lasin ka mõned ripsmed lisada olemasolevatele. Juuksed värvitud ning kulmud kitkutud. Ühesõnaga tegelen iseendaga iga päev. Juba see on tegelt tuju tõstnud, et saan endale veidi aega pühendada. Esimeste poegade sünnijärgselt olid ajad hoopis teised ja elu alles vajas ülesehitamist.

Tegin ka riidekapis inventuuri ja otsisin võimalikult värvilised asjad välja. Uskumatu kui palju musta värvi riideid mul on ! Ühesõnaga ühtegi musta asja ma ei kanna kui ma midagi värvilist sinna juurde ei sobita. Vaatasin, et pean ka õmblusmasina välja võtma ja mõnda asja veidi tuunima – kui nüüd popilt ja noortepäraselt väljenduda 🙂

Programmi kohapealt pean tõdema, et mul on raskusi nii suurte koguste söömisega. Oa-singisalat – no lihtsalt super ja see jääb minu menüüsse korduma. Täna tegin mehele ka putru kohupiima ja manditega. Korra vaatas imelikult aga hakkas siis sööma ja lõpetas  kui kauss tühi :).

Vee joomise olen ka ära õppinud . Väga hästi sobivad vette kuusevõrsed. Kevadel korjasin ja külmutasin . Annavad veele nagu värskuse. Peaks maasikatega ka proovima.

Eelmises blogis rääkisin, et käed haiged peale trenne. No õhtul juba tundsin kõiki lihaseid, mis mul olemas on :). Kuidagi kangeks tõmbas kohe. Olukorra päästis saun ! Täna juba parem tunne aga trenni täna ei tee igaks juhuks. Tavaline 5 km kiirkõnnis juba tehtud ja õhtul hulatan ka veidi.

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse