Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Eestis võiks olla FitLap bistroo/restoran de kett ! :)

Enne kui kirjutama hakkan peaks vist patendi võtma oma ideele 🙂

Eile kokates ja menüüd koostades mõtlesin, et juba lahe oleks kui oleks selline bistroo kus saaks personaalse ID järgi kõike tellida. Kui ma poleks hetkel kodune, siis pole kindel kas leiaksin aega kokkamiseks ja toidu pakkimiseks. Kui oleks selline koht kus kokad minu ID järgi minu valitud retseptid valmis teevad, pakendavad ja kuller näiteks kohale toob või suuremate keskuste juures oleks punktid kus asjad kätte saab . Võib ju kahe päeva jagu ka ära tellida. Siis poleks mingit stressi ja poes mõtlemist ja arvutamist jne  Saan aru, et mõned kohvikud pakuvad paari retsepti aga hinnad on ikkagi kohviku omad. Olen kindel, et hinnad muutuks palju sõbralikumaks kui bistroo suunaks oleks ainult FitLap menüü. Hetkel FitLapi l ligi 50 000 kasutajat, kes kõik söövad 4 x päevas. See teeb ju 200 000 söögikorda päevas. Kui mõned eined teevadki nad kodus, siis milline mugavus oleks näiteks 2-3 portsu saaks soodsa hinnaga tellida. Inimesed kes programmis ei ole saaksid ka tervislikku toitu osta.

Kui hästi järgi mõelda, siis väga tervislikke söögikohti Tallinnas palju just pole. Mõtlen just  kiirtoidu kohti. Ikka sai ja burger või pizza.

Toitumiskavast olen kinni pidanud 90 % ulatuses. Ja ikka on need kogused nii suured minu jaoks :). Eile ei läinudki kõht tühjaks ja  juba uus söögikord oligi ootamas. Hiline õhtusöök  veidi varem aga minu arvates ikka liiga hilja – 20.30 paiku. Kaalule pole täna julgenud veel minna :). Mõõtmiste järgi on vähenenud kokku 8 cm.  Puusa mõõt langeb  väga hästi. Kuigi tahaks ju eelkõige talje mõõtu vähendada. No puusale mõjub hästi vist kiirkõnd mida nüüd iga päev olen teinud. Seda ma eile märkasin, et püksilukk läks kergemini kinni 🙂

Täna plaanis menüüst paari asja katsetada ka oma pere peal 🙂 Kapsawrap sealihaga tundub selline amps, mis neile õhtupoole ette kavatsen panna 🙂 Eks siis ole näha, mis näo nad teevad. Natuke vist täiustan retsepti ja keeran selle segu hiinakapsa lehe sisse. On mugavam süüa – nagu kapsarull aga snäkina. Lähen nüüd kaaluma 🙂

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse