Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Appikene, kahe nädalaga – 5 cm puusalt ! :)

Appikene, kahe nädalaga – 5 cm puusalt. Mõõtes vaatasin ega mul mõõdulint valetpidi käes ei ole 🙂 . No ei uskunud oma silmi. Puusalt on lahkunud 2 nädala jooksul 5 cm. Lihtsalt uskumatu. Talje aga ikka jonnib 🙂 ega taha nii kiirelt kahaneda. Kuigi tegelikult ei saa nuriseda – taljelt on lahkunud 2 cm. Kaalunumber oli veits keskpärane aga homme kaalun uuesti. Kaal näitas – 1,2 kg aga ise arvan, et see number peaks palju suuremat miinust näitama.

Sattusin täna vastuvõtule, kus oli väga super valik croissante erinevate täidistega ja muud head paremat. Suure näljaga liikusin laua poole ja oh üllatust silmad hakkasid kohe otsima kõige tervislikumaid ja päevamenüüga sobivaid asju. Jäidki croissandid proovimata ning nautisin hoopis suurepäraseid mustaleiva ja kalaga võileibu ja puuvilju. Olen ennegi märganud, et see klik on ära käinud ja ei võta kõike mida tahaks kui laua äärde satun. Valik jääb ikka õige toiduaine peale.

Veel üks tähelepanek, ma ei söö enam väljas kui linnas käin. Varem ikka valisin mõne armsa ja hea toiduga söögikoha aga nüüd kas võtan kaasa või söön puuvilja ja kodus söön tugevamat toitu. Rahakotile on see loomulikult positiivset mõju avaldanud.

Homme trenni – metsarajale ja nagu lubatud, siis mustikaid ka korjama. No motivatsiooniks ikka mitut asja vaja , et kohale sinna end vedada suudaksin. Uskumatu kuna kunagi olin trenni hull. Kooli ajal ei jätnud ühtegi trenni, ilma mõuva põhjuseta, vahele. See oli loomulik elu osa ja endal oli imelik olla kui mingil põhjusel tõesti trenni ei saanud

Energiat ka juba juurde tulnud. Võtsin aias pika 30 m pikkuse kiviktaimla korrastuse ette. Tahtmist ja teotahet nagu rohkem kui varem. Veel plaanin lilled ümber ka ümber istutada suurematesse nõudesse, et siis järgmine aasta ka kiviktaimlasse need värviks lisada. Jällegi plaanid on suured 🙂 . See lause hakkab mul juba iga postitus korduma ! Mis tulevikus saab , teen kõike ainult lennates või ? 🙂 Kui see power nüüd niimoodi jätkuvalt kasvab, siis on lootust tulevikus näha ilusat naist, ilusa kodu ja ilusa aiaga 🙂

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse