137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Appikene, kahe nädalaga – 5 cm puusalt ! :)


Appikene, kahe nädalaga – 5 cm puusalt. Mõõtes vaatasin ega mul mõõdulint valetpidi käes ei ole 🙂 . No ei uskunud oma silmi. Puusalt on lahkunud 2 nädala jooksul 5 cm. Lihtsalt uskumatu. Talje aga ikka jonnib 🙂 ega taha nii kiirelt kahaneda. Kuigi tegelikult ei saa nuriseda – taljelt on lahkunud 2 cm. Kaalunumber oli veits keskpärane aga homme kaalun uuesti. Kaal näitas – 1,2 kg aga ise arvan, et see number peaks palju suuremat miinust näitama.

Sattusin täna vastuvõtule, kus oli väga super valik croissante erinevate täidistega ja muud head paremat. Suure näljaga liikusin laua poole ja oh üllatust silmad hakkasid kohe otsima kõige tervislikumaid ja päevamenüüga sobivaid asju. Jäidki croissandid proovimata ning nautisin hoopis suurepäraseid mustaleiva ja kalaga võileibu ja puuvilju. Olen ennegi märganud, et see klik on ära käinud ja ei võta kõike mida tahaks kui laua äärde satun. Valik jääb ikka õige toiduaine peale.

Veel üks tähelepanek, ma ei söö enam väljas kui linnas käin. Varem ikka valisin mõne armsa ja hea toiduga söögikoha aga nüüd kas võtan kaasa või söön puuvilja ja kodus söön tugevamat toitu. Rahakotile on see loomulikult positiivset mõju avaldanud.

Homme trenni – metsarajale ja nagu lubatud, siis mustikaid ka korjama. No motivatsiooniks ikka mitut asja vaja , et kohale sinna end vedada suudaksin. Uskumatu kuna kunagi olin trenni hull. Kooli ajal ei jätnud ühtegi trenni, ilma mõuva põhjuseta, vahele. See oli loomulik elu osa ja endal oli imelik olla kui mingil põhjusel tõesti trenni ei saanud

Energiat ka juba juurde tulnud. Võtsin aias pika 30 m pikkuse kiviktaimla korrastuse ette. Tahtmist ja teotahet nagu rohkem kui varem. Veel plaanin lilled ümber ka ümber istutada suurematesse nõudesse, et siis järgmine aasta ka kiviktaimlasse need värviks lisada. Jällegi plaanid on suured 🙂 . See lause hakkab mul juba iga postitus korduma ! Mis tulevikus saab , teen kõike ainult lennates või ? 🙂 Kui see power nüüd niimoodi jätkuvalt kasvab, siis on lootust tulevikus näha ilusat naist, ilusa kodu ja ilusa aiaga 🙂

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Alice Imedemaalt
18573 lugemist / 4 fänni
Minust

Märkamatult on aastaid lennanud tervelt 36 ja lapsi sündinud 3 ning kaalu kogunenud tubli 20 kg ! Ega ma ei loodagi enam noorpõlve kaalu tagasi saada. Olen seda meelt, et vanuses peab miski kortse siledana ka hoidma :) .Plaan on siiski oma keha paremasse vormi viia. Selle programmiga liitusin kuna vajan nn kontrolli, et ree peal püsida. Eks näis kuidas minema hakkab !

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mul juba jookseb suu vett nende retseptide peale. Ja ikkagi kontroll su tegemiste üle. Ühsõnaga tundub põnev :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom