Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Viies päev. Olgu, ma jään!

Olen mitu päeva siinseid blogisid lugenud ja aina rohkem tahaks ise ka kirjutada. Peamiselt endale, mälestuseks, loo sellest, kuidas ma äkki isegi õnnestusin. Lisaks ei taha lähedasi oma kaalu- ja söögijuttudega painata, seega blogi oleks ideaalne lahendus. Eks ma siis proovin. Püsivusega on muidugi kohati keeruline, aga samas, endale kirjutades pole ilmselt mingit suurt kohustust verd ninast välja kirjutada. Et siis kirjad endale, Muhv, nõudmiseni. 

Minu jaoks on see teine ring Fitlapiga. Esimesel ringil ma kava vaatamisest kaugemale ei jõudnudki, liiga palju detaile, numbreid ja planeerimist, kuidas üksinda kava jälgides need poolikud pakid ja pirnid ära konsumeerida. Ei jäta ju kaht supilusikatäit kodujuustu kuhugi seisma, homseks. Aga äkki ma homme ei taha kodujuustu süüa? Ja toitu lihtsalt ära visata, kindlasti mitte. Kuna juba nädala ostukorvi koostamine jooksutas mul juhtme nii kokku, siis lõin käega ja unustasin. Ma ju tahtsingi vaid vaadata, mida see süsteem endast kujutab. Nägin, ei klikkinud, söön kommi edasi. Elu nagu hernes 🙂 

Nüüd siis teine ring ja esimene emotsioon oli täpselt sama! Ehk, ma ei suuda valida, ma ei saa hakkama, pea läheb paksuks ja silme eest kirjuks nagu allveelaevas olles. Aga kuna ma olin just kuulnud lugusid, kuidas kõik siiski saavad hakkama ja näinud ennast peeglis vales valguses – valel päeval- vale nurga alt, siis mis mõttes mina ei saa hakkama? No ei anna ju uuesti alla. Ja nii ma lihtsalt sundisin ennast esimese viie päeva retsepte vaatama ja süvenema. Tunnistan ausalt, mul võttis mitu tundi aega, et see ostukorv kokku saada, milles kõik toiduained sobiks mulle ja jääke tekiks võimalikult vähe. Selle aspekti, et äkki ma homme ei taha kodujuustu süüa, suutsin õnneks ära unustada, vähem segajaid. Poeskäik oli muidugi omaette ooper, võib ju vaid loota, et saad ühest poest kõik, mida vaja. Aga tehtud need kaks asja sai ja nii ma siis alustasin. Sellel esmaspäeval, 6.augustil 2017. Ja täna on viies päev, mil ma pole söönud mitte kui üht kommi ega muud maiustust ning pole tundnud tungi juba alla anda. Seega olgu, ma tulin taaskord vaatama, aga seekord ma jään! Mõneks ajaks ikka 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse