137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Viies päev. Olgu, ma jään!


Olen mitu päeva siinseid blogisid lugenud ja aina rohkem tahaks ise ka kirjutada. Peamiselt endale, mälestuseks, loo sellest, kuidas ma äkki isegi õnnestusin. Lisaks ei taha lähedasi oma kaalu- ja söögijuttudega painata, seega blogi oleks ideaalne lahendus. Eks ma siis proovin. Püsivusega on muidugi kohati keeruline, aga samas, endale kirjutades pole ilmselt mingit suurt kohustust verd ninast välja kirjutada. Et siis kirjad endale, Muhv, nõudmiseni. 

Minu jaoks on see teine ring Fitlapiga. Esimesel ringil ma kava vaatamisest kaugemale ei jõudnudki, liiga palju detaile, numbreid ja planeerimist, kuidas üksinda kava jälgides need poolikud pakid ja pirnid ära konsumeerida. Ei jäta ju kaht supilusikatäit kodujuustu kuhugi seisma, homseks. Aga äkki ma homme ei taha kodujuustu süüa? Ja toitu lihtsalt ära visata, kindlasti mitte. Kuna juba nädala ostukorvi koostamine jooksutas mul juhtme nii kokku, siis lõin käega ja unustasin. Ma ju tahtsingi vaid vaadata, mida see süsteem endast kujutab. Nägin, ei klikkinud, söön kommi edasi. Elu nagu hernes 🙂 

Nüüd siis teine ring ja esimene emotsioon oli täpselt sama! Ehk, ma ei suuda valida, ma ei saa hakkama, pea läheb paksuks ja silme eest kirjuks nagu allveelaevas olles. Aga kuna ma olin just kuulnud lugusid, kuidas kõik siiski saavad hakkama ja näinud ennast peeglis vales valguses – valel päeval- vale nurga alt, siis mis mõttes mina ei saa hakkama? No ei anna ju uuesti alla. Ja nii ma lihtsalt sundisin ennast esimese viie päeva retsepte vaatama ja süvenema. Tunnistan ausalt, mul võttis mitu tundi aega, et see ostukorv kokku saada, milles kõik toiduained sobiks mulle ja jääke tekiks võimalikult vähe. Selle aspekti, et äkki ma homme ei taha kodujuustu süüa, suutsin õnneks ära unustada, vähem segajaid. Poeskäik oli muidugi omaette ooper, võib ju vaid loota, et saad ühest poest kõik, mida vaja. Aga tehtud need kaks asja sai ja nii ma siis alustasin. Sellel esmaspäeval, 6.augustil 2017. Ja täna on viies päev, mil ma pole söönud mitte kui üht kommi ega muud maiustust ning pole tundnud tungi juba alla anda. Seega olgu, ma tulin taaskord vaatama, aga seekord ma jään! Mõneks ajaks ikka 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kasekestest priiks
9202 lugemist / 21 fänni
Minust

Naine parimates aastates. Totaalne (endine) šokohoolik. Ja need Kasekesed! Fitlapiga üritasin lahendust leida oma magusasõltuvusele ja boonuseks lootsin pisikestki kaalulangust. Ning ma tegin selle ära! Kommid ei juhi enam mu elu ja boonusena kaalun 15 kilo vähem, kui alustades :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

See on nii lihtne! Kõiki toiduaineid retseptides on võimalik vahetada just nende vastu, mis sulle maitsevad, ei mingit piinamist kohustusliku kodujuustu või tatra näol. Lisaks saavad retseptidega hakkama ka totaalsed köögikäpardid ja toiduteo mittenautijad. Ning mis peamine - see tõesti toimib, kui vähegi kavas püsida :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva