Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tööpäevad vajavad paremat plaani…

…ehk 8 tundi täie rauaga tööd vehkides kahe söögikorraga (kodus hommik ja tööl lõuna), ma kahjuks välja ei vea. Vabadel päevadel oli lihtne, ei mingit näljatunnet ja muret, täna tööl olles tundsin aga esimest korda, kuidas pilt vaikselt minema ujub ja veresuhkur võdiseb talla all. Amet on aga vastutusrikas ja poole päeva pealt ära surra ei saa, ka kellelegi teisele loota pole (hiiliks tahatuppa porgandeid närima), sest kohal olengi vaid mina. Ühe mehe jõud, aga tühja akuga kaugele ei sõida. 

Hommikusööki sõin 8.15 (singivõileib Rukkipalal, kõrvale hunnik värsket salatit, lisaks plaaniväline keedumuna majoneesiga, mida söön olenemata ilmast), kell 11.30 kiskus juba hõredaks, sest hommik oli intensiivne. Õnneks võtsin kavavälise vahepalana kaasa ühe banaani, sest oligi arvata, et nii suure muudatusega toitumises tööpäeviti kaugele ei sõida, aga ka see ei aidanud väga. Lõunasupile (kanasupp, tihke selline, mitte mingi lurr, kauba peale kaks viilu Rukkipala, sest paljas supp ei hoia mind kuidagi püsti) kell 14 jõudsin üsna tigedalt näljasena. Supijõud püsis napilt poole neljani (ja seda suppi polnud vähe!) ja taas – kõhus hõre, keps väriseb all ehk et tööpäevadel see toitumiskava algsel kujul jääb mulle väheks. Töö on vaimselt ja füüsiliselt liiga palju energiat nõudev, seega ilmselt pean ikka kaasa võtma paar banaani (parem kaks banaani kui pakk Kasekesi lõunasöögi kõrvale suurest näljast) või tegema lõunaks midagi tugevamat kui supp. Aga kuna hetkeilmad on liiga palavad, siis väga köögis vaaritada (lugeda: kotlette praadida, neid ma tahtsin tegelikult kaasa teha) ei jaksanud, supp oli lihtne valik, kees ise. 

Võimalik, et keha vajab ka harjumisaega, hetkel see üleminek on ikka väga järsk muudatus olnud, kaloraažis eriti. Kasutan samal ajal Fitlapiga ka kalorilugejat iseenda jaoks ja vahe on mitu tuhat kalorit päevas. Tavaliselt sõin päevas nii paari tuhande eest komme ja siis lisaks kõik muu toit, nüüd aga…. Aga jah, kuna töös on vaja selget/töötavat pead ja vead on lubamatud, siis peangi nüüd välja mõtlema, kuidas neid tööpäevi toitumise osas paremini korraldada. Söögiaegu muuta ei anna, töö ajal süüa ei kannata (midagi suuremat kui närimist mittevajav banaan, mis viiludena kaasas) ja ka õhtusöögi kaasavõtt pole lahendus, sest pause on mul päevas üks, lõuna. 

Seega täna oli esimene päev, mil ma tundsin, et raske on, kuna reaalne füüsiline nälg, mitte vajadus näksida, võttis silmest pimedaks. Õnneks sai see päev kuidagi omadega õhtusse ja kuigi olnuks vaja veel poodi varusid täiendama minna, siis jätsin selle osa heaga vahele. Ulmenälg + pood, see ei saa hästi lõppeda. Kodus tegin tortillapõhjal pitsat ja lisaks sõin keedumuna, nüüd ootan, et pilt ja valgus silmadesse tagasi tuleks. Aga ma ei tunne, et tahaks alla anda ning ka maiustusi pole siiani söönud, mis on minu kohta ikka väga kõva sõna. Vast saan ka need töösöömingud kuidagi ja kunagi klappima. Õnneks ma veedan tööl üsna väikese osa oma ajast, aga siiski oleks nõme, kui paari tööpäeva pärast hea plaan untsu läheks. Ei anna alla! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse