137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tööpäevad vajavad paremat plaani…


…ehk 8 tundi täie rauaga tööd vehkides kahe söögikorraga (kodus hommik ja tööl lõuna), ma kahjuks välja ei vea. Vabadel päevadel oli lihtne, ei mingit näljatunnet ja muret, täna tööl olles tundsin aga esimest korda, kuidas pilt vaikselt minema ujub ja veresuhkur võdiseb talla all. Amet on aga vastutusrikas ja poole päeva pealt ära surra ei saa, ka kellelegi teisele loota pole (hiiliks tahatuppa porgandeid närima), sest kohal olengi vaid mina. Ühe mehe jõud, aga tühja akuga kaugele ei sõida. 

Hommikusööki sõin 8.15 (singivõileib Rukkipalal, kõrvale hunnik värsket salatit, lisaks plaaniväline keedumuna majoneesiga, mida söön olenemata ilmast), kell 11.30 kiskus juba hõredaks, sest hommik oli intensiivne. Õnneks võtsin kavavälise vahepalana kaasa ühe banaani, sest oligi arvata, et nii suure muudatusega toitumises tööpäeviti kaugele ei sõida, aga ka see ei aidanud väga. Lõunasupile (kanasupp, tihke selline, mitte mingi lurr, kauba peale kaks viilu Rukkipala, sest paljas supp ei hoia mind kuidagi püsti) kell 14 jõudsin üsna tigedalt näljasena. Supijõud püsis napilt poole neljani (ja seda suppi polnud vähe!) ja taas – kõhus hõre, keps väriseb all ehk et tööpäevadel see toitumiskava algsel kujul jääb mulle väheks. Töö on vaimselt ja füüsiliselt liiga palju energiat nõudev, seega ilmselt pean ikka kaasa võtma paar banaani (parem kaks banaani kui pakk Kasekesi lõunasöögi kõrvale suurest näljast) või tegema lõunaks midagi tugevamat kui supp. Aga kuna hetkeilmad on liiga palavad, siis väga köögis vaaritada (lugeda: kotlette praadida, neid ma tahtsin tegelikult kaasa teha) ei jaksanud, supp oli lihtne valik, kees ise. 

Võimalik, et keha vajab ka harjumisaega, hetkel see üleminek on ikka väga järsk muudatus olnud, kaloraažis eriti. Kasutan samal ajal Fitlapiga ka kalorilugejat iseenda jaoks ja vahe on mitu tuhat kalorit päevas. Tavaliselt sõin päevas nii paari tuhande eest komme ja siis lisaks kõik muu toit, nüüd aga…. Aga jah, kuna töös on vaja selget/töötavat pead ja vead on lubamatud, siis peangi nüüd välja mõtlema, kuidas neid tööpäevi toitumise osas paremini korraldada. Söögiaegu muuta ei anna, töö ajal süüa ei kannata (midagi suuremat kui närimist mittevajav banaan, mis viiludena kaasas) ja ka õhtusöögi kaasavõtt pole lahendus, sest pause on mul päevas üks, lõuna. 

Seega täna oli esimene päev, mil ma tundsin, et raske on, kuna reaalne füüsiline nälg, mitte vajadus näksida, võttis silmest pimedaks. Õnneks sai see päev kuidagi omadega õhtusse ja kuigi olnuks vaja veel poodi varusid täiendama minna, siis jätsin selle osa heaga vahele. Ulmenälg + pood, see ei saa hästi lõppeda. Kodus tegin tortillapõhjal pitsat ja lisaks sõin keedumuna, nüüd ootan, et pilt ja valgus silmadesse tagasi tuleks. Aga ma ei tunne, et tahaks alla anda ning ka maiustusi pole siiani söönud, mis on minu kohta ikka väga kõva sõna. Vast saan ka need töösöömingud kuidagi ja kunagi klappima. Õnneks ma veedan tööl üsna väikese osa oma ajast, aga siiski oleks nõme, kui paari tööpäeva pärast hea plaan untsu läheks. Ei anna alla! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kasekestest priiks
9161 lugemist / 21 fänni
Minust

Naine parimates aastates. Totaalne (endine) šokohoolik. Ja need Kasekesed! Fitlapiga üritasin lahendust leida oma magusasõltuvusele ja boonuseks lootsin pisikestki kaalulangust. Ning ma tegin selle ära! Kommid ei juhi enam mu elu ja boonusena kaalun 15 kilo vähem, kui alustades :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

See on nii lihtne! Kõiki toiduaineid retseptides on võimalik vahetada just nende vastu, mis sulle maitsevad, ei mingit piinamist kohustusliku kodujuustu või tatra näol. Lisaks saavad retseptidega hakkama ka totaalsed köögikäpardid ja toiduteo mittenautijad. Ning mis peamine - see tõesti toimib, kui vähegi kavas püsida :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva