Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tähelepanek: energiat on rohkem

Täna oli taas tööpäev, nagu laupäeviti ikka ja seekord sain palju paremini hakkama, kui eelmisel hullu-nälja-laupäeval. Ilmselt on organism uue elukorraldusega harjumas, lisaks olin seekord targem, tööpäevadel supilurriga end ei narrita. Tegin lõunaks suvikõrvitsa-kana pastat, kõrvale suure kuhja vabavaba ning lisana sai kaasa hilisõhtune Profeel mandlitega. Kõik läks käiku, ei hakanud närutama, tööpäev see on tõesti nagu trennipäev. Ja pidasin kenasti lõpuni vastu, isegi külmkapis olev hädaabiks mõeldud banaan jäi puutumata. Tubli tulemus!

Lisaks suutsin täna kuidagi nii hästi töötada, et peale tööd ei tahtnudki vaid surra, nagu tavaliselt, ja et ainus asi, mida teha jaksan, on end kihvade abil koju kotile vedada. Energiat oli kuidagi palju, endalgi hakkas imelik, et kuidas nüüd nii, hakkan äkki minagi minema või mida 😀 Ja kuna energiat oli palju, siis läksin tavapärase koju-kähku-koju-esimese-praamiga asemel hoopis mere äärde, tööpäevast pakustunud jalgu leotama. Meri on meitel siin mõnesaja meetri kaugusel, miks mitte siis, merevesi teeb väsinud jalgadele vaid head ja ega vaimulgi sellest halvem saa. Kokku tuli kena kuuekildine ring mööda merd ja mööda maad, mis on peale pikka tööpäeva jalgadel kõva sõna, minu jaoks. Energiat oleks veelgi jagunud, aga kuna söögiaegade vahe hakkas taas liiga pikaks venima, mis võib tekitada isusid valede asjade järgi, siis olin sunnitud end koju lükkama.

Seega energiat on kuidagi rohkem ja täna pole mitte esimene päev, mil ma seda tunnen. Sellel nädalal oli vist vaid üks kehv päev, kus midagi ei jaksanud ega tahtnud teha, teised päevad sai vägagi aktiivne olnud ja polnud seda koledat väsimust, mis tavaliselt lihtsalt tühjast kohast tulla võib. Tööpäevadest ei räägigi. Ilmselt sel on tõepõhi all, et suhkur pigem väsitab sind, see energiat andev efekt on vaid hetkeline ja kuna ma suhkrut tarbin hetkel minimaalselt, siis… Kas ma tõesti peaks seda kõike uskuma hakkama mida mu silmad näevad, et kommideta saab elada ja kaal langeb kut iseenesest ning mul pole raske, absoluutselt ei ole. VEEL 🙂 Miks ma seda küll varem ei teinud…

Üritan siia nüüd ühe pildi ka lisada, soovituslik olla üks pilt per postitus, kuigi ilmselt see käib toidupiltide kohta. Mu jaoks aga toidupildid on surmigavad. Tatar, see on alati tatar, kasuta või instafiltreid, seega ma lisaks pildi tänasest keset merd seismisest. Taevas oli nii ägedalt sinine, kuigi telefoniga pildistamine on üks äkane lugu ja ei anna eriti midagi edasi. Ka siia see pildi lisamine on omamoodi üritus, isegi neile, kes muidu pole tehnikavõõrad, nagu mina. Üks päev uurisin, kannatus katkes, proovib siis nüüd uuesti. Hmm, sai mingi seasilm, no ühesõnaga – meres oli mõnus, meri on alati mõnus 🙂 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse