137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Septembrikuus meil kõik on uus…


…kuid september pole veel alanudki! Muutuste tuuled puhuvad aga võimsalt. See sügis tuleb teistsugune, kui on olnud mitmed eelmised, mitu asja on puudu ja mitu asja on üle, nagu teadis Mõhk Nukitsamehes öelda. Elu ikka armastab neid hetki, mil saadab su taas ristteele pimedusse seisma, et sa teeks valikuid: minnes vasakule – muutud kitseks, minnes paremale neelab maapõu su ja minnes otse…keegi ei tea, mis sai neist, kes läksid otse 🙂 Seega ma tegin valiku minna otse. Mis saab või tuleb, keegi ei tea. Aga kahjuks on elus neid hetki, mil  sa lihtsalt pead tegema valikuid ja midagi muutma, muidu selles seikluses ellu ei jää. Jaks sai nii otsa. Kurb on ja hõre, tohutult hõre, mingi suur osa minust on puudu. Eriti kohutav tunne on hommikul ärgates, siis kui reaalsus kannaga näkku taob, kuid end päeva peale käima joostes saab enamasti veidi parem. Eks kõik uued olukorrad võtavad harjumist. Samas lohutan ma end mõttega, et kõigil on ehk aega veel ja mitu asja jõuab juhtuda. Kuniks hing on sees on alati lootust. Võib-olla minnes otse, ise, saab selgeks kuhu tegelikult on vaja jõuda ning kes peavad sel teel veel põrkuma, need põrkuvad ning kokkuvõttes saab kõik parem. Ühesõnaga, jätkan oma toitumiskava jälgmist olles emotsionaalselt üsna räsitud, parem oleks, kui see ei viiks emotsionaalse õgimiseni. Selles ma olen sama tugev kui Kasekeste kiirsöömises. 

Eile kusjuures tegin oma esimese patu, naabrinaine astus just sobival hetkel läbi, kaasas kodune marjakook ja kui muidu ma marjakooke ei söö, siis tol hetkel oli see just see, mida vaja. Sõin kaks tükki, eriliste piinadeta, sest meel oli nii kurb. Arvestades, kui pikalt ma olen tubli olnud, siis see paar tükki kooki ei tee mulle midagi. Õnneks peale koogi söömist läks tuju veidi paremaks ning tänahommikune kontrollkaal näitas -400 gr ehk kook läks kuhu vaja, hinge raviks, mitte kõhule pekiks. Mulle sobib ja edasi jätkan ikkagi kenasti kavaga. Pole väga tunnet, et tahaks seda rikkuda, õnneks.

Siinsetest söökidest on uuteks lemmikuteks saanud kurikuulus kahe juustu pasta, millest isegi mina kukeseenekastet kartulitega tegin ja müsliküpsised. Täna teengi uue laari küpsisepurki valmis, hea võtta ootamatu kohvi kõrvale. Avastasin, et MyFitnessPali kannatab ka enda käkerdet retsepte kirja panna ja neid siis toidukordadesse lisada, mis on ülimugav. Kuna ma endiselt lisaks Fitlapile kontollin ka oma kaloreid, siis hirmus raske oli selliseid asju jupphaaval toidukordadesse lisada. Siiani olen kuidagi pusinud ja stressanud, kui tegelikult on olemas palju lihtsam tee. Miks ma seda varem ei märganud, ei teagi. Aga noh, inimene areneb kuniks hingab 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kasekestest priiks
9111 lugemist / 21 fänni
Minust

Naine parimates aastates. Totaalne (endine) šokohoolik. Ja need Kasekesed! Fitlapiga üritasin lahendust leida oma magusasõltuvusele ja boonuseks lootsin pisikestki kaalulangust. Ning ma tegin selle ära! Kommid ei juhi enam mu elu ja boonusena kaalun 15 kilo vähem, kui alustades :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

See on nii lihtne! Kõiki toiduaineid retseptides on võimalik vahetada just nende vastu, mis sulle maitsevad, ei mingit piinamist kohustusliku kodujuustu või tatra näol. Lisaks saavad retseptidega hakkama ka totaalsed köögikäpardid ja toiduteo mittenautijad. Ning mis peamine - see tõesti toimib, kui vähegi kavas püsida :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva