Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

See tõesti toimib

Ehk Fitlap toimib, kui teda kaasa teha, niisama riiulil seistes ei toimi tolm kah 🙂  Tegin täna väikese vahekaalumise, kuna eile oli vaimselt nigel päev, tahtmaks näha, kus ma kaalu mõttes omadega olen. Kuna esimese nädalaga suutsin saavutada numbri, mida olen niisamagi üsna tihti näinud, siis eufooriasse see mind ei ajanud. Loogiline, et kaal langes, kuna režiim oli totaalselt teine, aga number 75 polnud mingi üllatus. See ongi olnud minu keskmine kaal viimased 10 aastat. Kõikumisega + 5 kilo, ei iial vähem, kui 75. Seega täna, nähes kaalul numbrit 74 võin menetada oma skeptilisuse ehk et 75 ongi minu täiskasvanukaal, mida ei murra leegiheitja ega pekisulatusahi. Selge, Fitlap murrab ja seega on ehk lootust korra ses elus näha kuuega algavat numbrit. See on minu teine eesmärk, kohe peale kommisõltuvusest vabanemise.

Eile oli kehv päev, halvad uudised tulevad alati kogu pesakonnaga, ei iial üksinda ja see rikkus tuju väga ära. Olnuks mul kodus komme, oleksin langenud emotsionaalsesse magusaõgimisse. Kõik emotsionaalsed sööjad ilmselt teavad, kui hea tunne on lohutada ennast toiduga. Paraku see teeb tunde heaks vaid hetkeks, pärast on veel vastikum olla ja mõttetu vaala tunne, kes millegagi hakkama ei saa, süveneb. Seega ei mingit õgimist enam, saan hakkama kõigega, lihtsalt on halvemaid ja paremaid päevi, toit siin ei päästa. Tuju oli kohati nii halb, et kaalusin isegi mõtet poodi minna, aga õnneks sadas padukat ja nõme olnuks alla anda. Pea kaks nädalat olen olnud prii, tobe oleks juba lõhkuma hakata. Kommide asemel patustasin mandlite ja kuivatatud aprikoosidega, süües neid just nii palju, nagu tahtsin. Samas, mõlemad pakid on veel pooltäis, seega ilmselt ma väga palju kurja siiski ei teinud. Jumal tänatud! Loodetavasti täna tuleb parem päev. 

Kusjuures, sellel nädalal leidsin ka esimese toidu, mida süüa ei suutnud ja läks potist alla, päris piinlik. Nimelt peedi-kodujuustu salat. Ma armastan keedupeeti ja fetat, mis sinna sisse käib, aga see kodujuust, see rikkus kõik ära. Nagu üks blogija siin kirjutas söökidest, mida ta on õppinud sööma ja mida ei, ka minu jaoks on kodujuust tema enda kujul totaalne EI. Spinativormis sobib, aga salatina mkm. Pingutasin paar lusikatäit süüa, noh et vast ikka läheb, aga ei läinud. Süda läks pahaks ja vastutahtsi söötmist ikka endale ei teeks. Seda sai nõukaaegses lasteaias piisavalt tunda. Kahju oli toitu minema visata, aga kellelegi seda sisse sööta mul kah pole. Eks tegijail juhtub, mis siis ikka, kuigi ma ei salli toidu raiskamist mitte üks raas. Lihtsalt märkmed iseendale: kodujuust puhtal kujul ei ole minu söök ja see ei muutu. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse