Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Neljas nädal, -20cm ja kõik ripub!

Tegelikult päris kõik õnneks ei ripu ja midagi ripub vähem (rasv kõhul), kuid Polari võrul on tõelisi raskusi õigel kohal püsimisega. Peaks rihma lühemaks lõikama, ilmselt see suvalt rippumine ei tule täpsusele kasuks, ainus mure, et tagasi pikemaks ei kannata seda enam kuidagi teha. Dilemma. Samuti proovisin suurest hasardist oma lemmikpükse, mida pole viimased kolm kuud kandnud, suvi ju siiski ja mida imet, mu mugavatest, voolujoonelistest püksadest on saanud miskid peelt kottivad klounipüksid 😀 Pagan, kust ma uued püksid nüüd saan, püksiost on maailma suurim piin eal! 

Aga muidu on kõik positiivne, kaalult läinud 4 kilo kopikatega ja kogu kerelt 20 cm. Kasutasin täna siinset mõõdutabelit ja see ütles nii. No kostub ju uhke! Kõige rohkem on kadunud kõhult ja seda oligi vaja. Kaalult vaatab hetkel vastu number 72,9 ja nii hästi pole juba ammu läinud. Viimati vist mingi viis aastat tagasi, kui eksperimendi mõttes lasin endale akupunktuurinõelad kõrvadesse panna. Jah, needsamad, mida nikotiinikutele pannakse, pidavat aitama ka õgimise vastu. Too käik oli omaette seiklus, oleksin kut läbi jäneseuru peeglitagusesse maailma sattunud, kuna panija oli üsna omamoodi kuju ning miski tema olekus ei süstinud erilist usku nõelte toimesse. Aga mingi ime läbi natuke nagu isegi aitasid. Ilmselt sattus taas hea ja tugev hetk, mil end ise ohjata suutsin ja siis nõelad aitasid psühholoogiliselt. Platseebokas. Muidugi tulid need lõpuks kõrvadest ära ja mahe elu Kasekestega läks edasi.

Kusjuures mina olen see, kes suurema osa elust oli miniatuurne, alakaaluline ja nähtamatu. Lapsepõlves oli vanematel tohutu mure isutu lapsega, joosti mööda arste, igasugust jama söödeti mulle sisse, et laps ometigi sööma hakkaks. Paraku saabus hea söögiisu paarikümneaastase hilinemisega ja keda ma nüüd tänama peaks, ah, oli vaja seda teemat neil torkida… Reaalsed kaaluprobleemid tekkisid nagu ilmselt suuremal osal naistel peale lapse sündi. Ja kestavad siiani, kuigi laps on ammu inimeseks saanud. Ja tegelikult mul on üsna raske oma kaaluprobleemi näha, kuna ma suurema osa elust olin kribu ning mingite kaalumuredega pole iial tegelema pidanud. Kõik teismeliste tüdrukute liiga pekise kintsu mured ja näljadieedid, tume maa.

Ma tunnen end siiani pigem pisikese, kui suure inimesena, sest olen sellega harjunud. Ilmselt midagi kehatajuhäire sarnast, nagu anorektik, kes näeb peeglis vaala, nii näen mina jummala kobedat naist, eriti heal päeval, pimedal päeval on veidi nõrgemini sellega, siis oleks nagu veerand vaala 🙂 Isegi kui olin oma tippkaalus, veidi üle 80 kilo, ei tundnud ma end millegi suure ega koledana. Lihtsalt raske oli olla ning seetõttu alustasin liikumist vaid jala, ei mingeid busse ega autosid. Sedasi kaotasin aastaga üle 10 kilo ning käimine hakkas nii meeldima, et transporti ei kasuta ma siiani kuigi tihti. Tallinn pole nii suur linn, et omal jalgel asju aetud ei saaks. Seega kaalu pärast põdemine/jälgimine mida ja miks ma söön, pole mu tugev külg, olen tundnud end alati ilusana, pole siis vahet, kui jäme on olnud mu kann. Hetkel teen ma seda kõike pigem tervise pärast, tahaks veel pikalt lahedat elu elada ilma haiguste ja hädadeta 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse