Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kuhu kadus nädal?

Viimane nädal oli nii kiire, et kirjutama ei jõudnudki. Isegi kava vaatama väga ei jõudnud, kasutasin vanu lemmikuid, millede kogused on juba pähe kulunud ning toimetamine käib automaatselt. Sel nädalal on ehk rohkem aega, peaks midagi uut katsetama, kuigi olen põhilemmikute, eriti spinativormi ja kanapastaga täitsa rahul. Ma olen üsna pirts sööja, seda ei söö ja teist ei söö, kui leian asjad mis sobivad, siis tarbin neid kuni kopp ees. Lisaks ei armasta ma köögis möllata, minus pole toiduteokirge ja vaimustust uute asjade katsetamiseks, teen süüa sest no keegi teine ju ei tee ja mida vähem vaeva ma selleks nägema pean, seda parem. Õnneks on siinsed retseptid olnud üsna vähekurnavad. Kõige tüütum on see lõputu nõudepesu, kui teed ühe päevaga mitme päeva söögid valmis, aga see on pisiasi, sest tegelikult on kõik hästi 🙂 

Tööl on hetkel veidi kiired ajad, puhkusetrall keeb täiega. Meitel on nüüd kevadel ja sügisel puhkamine popiks saamas, polegi rebimist juuli pärast nagu enamasti asutustes on. Ma isegi puhkan alati mais ja oktoobris. Mai on superilus kevade saabumise aeg, kus kõik on roheline ja õitsev ning oktoober…. Kas sügisvärvides loodus üldse vajab kiidulaulu? Suvi on mu jaoks mõttetuim aeg, võin siis tööd kah teha. Eriti kui on palav suvi, mida meil õnneks (rannainimeste kurvastuseks) eriti väga pole, sest tööl on konditsioneer 😀 Mina olen see eskimo, kellele need +16 tuulekesega ilmad täiega sobivad, peamine, et ei saja, siis pole mitte kui midagi ebamugavat. Paduvihm on ebamugav, muu ei sega. Aga nagu ilmad üle +20 lähevad on kuri karjas ja mutt tige, sest palav on ja hingata ei saa ja särk kleepub keha külge ja veel sada häda. Õnneks elame kliimas, kus 9 kuud saab kenasti sulejopes käia, või kes käib-kes ei, minu jaoks on siiani kenad t-särgiilmad, pole kavaski talveriideid enne tõelisi miinuskraade välja otsida. 

Eelmisse nädalasse mahtus ka üks hea patuõhtu, kuna sattusin koosviibimisele, kus pakuti imehead martsipanikringlit ja jumala eest, ma ei ole veel surnud, nagu kunagi ühes reklaamis öeldi. Olen kuu aega vastu pidanud ilma ühegi kommita, seega olin need paar kringlitükki auga välja teeninud. Ma isegi ei kõhelnud, sest teadsin, et sellesse nädalasse mahub rohkelt liikumist ja need kaks tükki ei saa mind kuidagi kahjustada, ega ma neid iga päev söö. Rohkem kahjustaks mind stressi minek sellest, et ma ei saa seda kringlit süüa. Õnneks ma ei täpsustanud, mis firma kringliga oli tegu, sest nagu vanarahvas ütleb: vähem tead, kauem elad ja üldse, vähem kiusatusi, aga tõesti, see oli üks imeline kringel ja tegi imelise ürituse veel paremaks 🙂

Lisaks rohkele tööle suutsin kahel pikal jalgsimatkal käia. Mõlemad veidi üle 20 km ja põlesid kenad kalorid. Nimelt pole paremat vaba päeva veetmise viisi, kui võtta seljakott ja minna näiteks linde vaatlema. Kuna esimesel korral juhtusin koba peale merikotkast nägema, siis pidin ju ka teist korda tagasi minema, lootuses, et ehk näkkab taas. Kotkaga paraku ei näkanud, küll aga muude lindudega ja nii need kilomeetrid tulid. Ühest käigust ka siinne päisepilt, pealkirjaga "Fitlappari oasalat maailma lõpus", sest loomulikult mul olid söögid karpidega kaasas. Ei lähe ju terveks päevaks uitama tühja kotina, mis ei püsi püsti 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse