Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kolmas nädal algas

Enesetunne on endiselt hea – lipp kõrgel. Kahe nädalaga olen kaotanud 3 kilo ja 5 cm vöölt, mis on kõige rõõmustavam fakt ning üks mu eesmärke – vähendada kõhupiirkonnas rasvapolstrit. Olen kahjuks seda tüüpi, kel kõik talvevarud kogunevad kõhule ehk siseorganitele vägagi ohtlik lugu. Suur tagumik pole tervisele pooltki nii ohtlik kui suur kõht/rasvunud siseorganid. Suure tagumikuga sa lihtsalt ei leia poest parajaid pükse, kuigi jah, ka normaalse tagumikuga ei leia, sest püksitootjad pole eluski tavalist naist näinud, palju neid riidepuudest modelle meie seas ikka on, kelledest lähtutakse. Lisaks suurendab kõhule kogunev rasv kõikvõimalike halbade haiguste avaldumisriski, nagu näiteks diabeet. See on veel üks põhjuseid, miks ma otsustasin härjal sarvist haarata – lähisugulane suutis end tablettidega kontrollitavalt diabeedilt süstivaks diabeetikuks elada, sest inimest ei huvita ta tervis ning sellest diabeeditüübist ei pääse enam kuhugi. Pöördumatu surmahaigus, paljude tüsistustega. Ja mina seda endale ei taha, kuna mul on veel palju häid plaane tulevikuks. Kuni on  võimalik midagi muuta ja vältida samu vigu, siis tuleb seda ka teha. 

Tundub, et Fitlapi stiil ongi just see, mida ma omal käelgi teha üritasin, aga ebaõnnestusin korduvalt, kuna inimene on loomult mugav, asjade õnnestumiseks on vaja ette antud juhiseid ja reegleid mida jälgida, siis on asi kuidagi kohe "õigem". Tegelikult saaks ka ju toitumiskavata ise õigeid asju süüa, mitte komme kühveldada jne. Aga on nagu on, tahtsime parimat, läks nagu alati, eks. Asi, mida ma tahtsin saavutada on normaalne toitumine ehk kus kõik toidugrupid on lubatud, kuna inimene siiski on segatoiduline, ei mingeid hirmsaid piiranguid, lihtsalt tehtavad valikud on tervislikud ja head. Mulle ei sobi rängad piirangud a'la rasvadieet ja paleo. Ja mitu korda päevas kaalumine. Kuigi mul on mitmeid tuttavaid, kes nende variantidega on saavutanud hämmastavaid tulemusi ning neid ka hoiavad, ei ole selline toitumine minu jaoks. Ma tahan süüa kõike, nii kartulit kui liha, juustu ja kaneelisaia, nii on minu jaoks kõige õigem ja mu kehale sobib see kõige paremini, sest kui ma siiani pole tahtnud alla anda, sest mul pole grammigi raske, siis see ei saa ju olla vale 🙂 

Kusjuures, kas siia ei saaks tekitada nähtust, mis teavitaks kommentaaridest? Lugesin FB grupist, kuidas inimesi pani toimunud blogimisvõistluse ajal muretsema fakt, et ka enda klikid blogile minevat arvesse. Kole lugu tõesti, no tahab keegi end esimeseks klikkida siis jumal temaga, maailm ei lähe sellest pimedamaks 😀 Mina näiteks klikin enda blogi selleks, et näha, kas keegi on äkki midagi öelnud, sest teisiti pole võimalik näha, kas ja mis toimub. Ja kuigi ma kirjutan põhimõtteliselt endale, on siiski mõnikord tore näha, et keegi veel on midagi öelnud, et keegi tõesti loeb ka peale minu enda 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse