137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kõik on hästi, isegi toredasti…


…olenemata sellest, et siia kirjutama pole ammu jõudnud. Panustasin küll vähemkiirele nädalale (kunagi, miljon aastat tagasi), aga nüüdseks on viimasest postitusest möödas juba paar nädalat ning kuigi plaanisin siinset kirjutamist pigem endale, on ometigi mingi ime läbi mulle paar fänni tekkinud. Nonoh! Ilmselt oleks kena anda märku, et ma pole ei surd' ega röövitud 🙂 Ka alla pole ma andnud mitte üks gramm, vastupidi.

Peale suurt elumuutust eelmises kuus, millest kartsin endale emotsionaalset komistuskivi kujunevat (emotsionaalne söömine, minu musta vööga spordiala), läks kõik hoopis teisiti. Kehva aega oli umbes nädala jagu, ebakindlat ja õõnsat, tundmatust ja tühjust, aga kokkuvõttes oli see üks õige samm. Kui sa ikka tunned, et asjad, mis sind kunagi rõõmustasid ning särama panid on hakanud töötama vastupidiselt, tegema sind kurvaks ja pigem vedama põhja poole, siis lihtsalt tuleb panna silmad kinni ja teha see samm, mida sa ei kujutlenud iial tegevat. Loobusin kõigest, mis tegi mind kurvaks ja läksin teist teed. Üle pika, väga pika aja sain tagasi iseenda. Nii imalalt moosine kui see ka ei kostuks, eks 🙂 Mina pole miski inspiratsiooniguru, kes kõlistab kristalle ja teeb sügavaid sõnu, ei palu abi inglitelt ja kuula universumit, gongi saatel kareldes. Aga kui ma ütlen, et sain tagasi iseenda, siis kuidagi nii see mulle endale kostub, nagu oleks miski sügava ilmutuse saanud ja nüüd tahaks seda kuulutada kut püha tõde. Ei. Sain lihtsalt tagasi aastatega kaotatu ja olen sellega ülirahul. Ja see ongi peamine 🙂

Peale enda taasleidmist tegelesin ka teiste vahvate asjadega nagu käisin SEB jooksupäevadel vabatahtlikuks esimest korda elus. Siiani olen aastaid olnud Maijooksu andunud vabatahtlik ning kuna viimane kogemus oli eriti positiivne, siis otsustasin ka sügisjooksude seltskonna üle kaeda. Ning ma ei pidanud pettuma. Olenemata, et mõlemad jooksupäevad oli üsna ilgeilmalised, eriti laupäev, mil seisime poolenisti lombis, sain nii palju positiivseid emotsioone nii siit kui sealt poolt "letti", et järgmisel aastal löön kindlasti taas kampa. Ja ei loe, et ilm on halb või et maratonipäeval oled juba hommikul kell 7 postil, muhe seltskond kaalub selle kõik üles. Vabatahtlikud on vahvad! Jooksjad on vahvad! Positiivsed inimesed on vahvad!

Ka fitlappimises olen edukas olnud, hetkeseisuga on kadunud keskmiselt 6 kg ning kõik see 1,5 kuud – mitte kui ainsamat kommi! Eriti Kasekest 😀 Põhimõtteliselt ei osta poest mitte kui üht maiustust koju ja mul pole grammigi raske olnud. Fitlapi koogid-küpsised on endiselt kohvikõrvaseks abivahendiks ja saab kenasti hakkama. Selle üle olen ma kõige uhkem, sest tõesti ei mäleta aega, mil ma nii kaua kommivaba olen suutnud olla. Ilmselt seda aega polegi olnud. Ahjaa, avastasin ka siinses kavas olevad Fast proteiinibatoonid ning mõnel füüsiliselt raskemal päeval olen neid kasutanud nö kommi asemel. Toimib kenasti!

Seega kõik on hästi, isegi toredasti, rool vasakule ja edasi! Mõnus värviline sügis on tulemas, nautigem kuniks jagub 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kasekestest priiks
9232 lugemist / 21 fänni
Minust

Naine parimates aastates. Totaalne (endine) šokohoolik. Ja need Kasekesed! Fitlapiga üritasin lahendust leida oma magusasõltuvusele ja boonuseks lootsin pisikestki kaalulangust. Ning ma tegin selle ära! Kommid ei juhi enam mu elu ja boonusena kaalun 15 kilo vähem, kui alustades :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

See on nii lihtne! Kõiki toiduaineid retseptides on võimalik vahetada just nende vastu, mis sulle maitsevad, ei mingit piinamist kohustusliku kodujuustu või tatra näol. Lisaks saavad retseptidega hakkama ka totaalsed köögikäpardid ja toiduteo mittenautijad. Ning mis peamine - see tõesti toimib, kui vähegi kavas püsida :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom