Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ametlik väsimusepäev

Juba ärgates olin väsinud. Kööki roomates olin väsinud ja päevamenüüd vaaritades olin väsinud. Köögist tulles kassidele komistades olin endiselt väsinud. Teagi, kas on tegu läheneva madalrõhkkonnaga, mis sedasi tunda annab või siis kommivõõrutusega (mis saabus hilinemisega, siiani polnud midagi ju viga), no jubedalt väsinud on olla. Pea ka tuikab, kolmandat päeva jutti vahelduva eduga. Pidin naabrimutti ja koera jalutama minema, no ei jaksa, laske olla väsinud! Ehk täna võiks teoorias olla see päev, mil suurest väsimusest taas turgutavad Kasekesed areenile astuvad aga õnneks mul pole kodus mitte kut ühtki patust asja, liiati Kasekesi. Olen üldse olnud kahtlaselt tubli, teine nädal läheb ja mitte üht patupäeva ega korda. Äkki peaks mõne sellise tegema, läheks väsimus paremaks? Aga otsest vajadust pole, sest mulle meeldib see, et olen saavutanud kontrolli asjade üle ja ei pea pidevalt mingit jama kühveldama, pole vajadust. Hoian kaua kannatab. Eks kunagi me kohtu veel kindlasti, mu lemmikud Kasekesed 🙂 

Eile lõunaks tegin suvikõrvitsa-kana pastat ja sellest saab ilmselt mu järgmine lemmiksöök. Nii lihtne ja hea! Ja õhtusöögiks oasalatit (endiselt ei söö ube), mis ei tulnudki nii kohutav välja. Täna söön taas oma viimast lemmikut, spinativormi ja huvi pärast katsetasin müsliküpsiseid teha. Küll vale müsliga, sest meie külas siin seda Saaremaa pähklimüslit leida…no pole kannatust mööda poode joosta ja kohalikus kolmes seda polnud. Vast käib üks teine pähklimüsli kah. Munad olid otsas, panin sideaineks pool banaani ja peoga erinevaid maitseaineid. Tulid üsna söödavad, veidi nätsked jäid, aga vast lähevad ajaga tahkemaks. Kohvi kõrvale ikka käivad. Mina olen see, kellele meeldib juua suur toobitäis kanget, süsimusta, ilma mingite lisanditeta kohvi ja sinna kõrvale peab kindlasti käima väike amps midagi head. Neid küpsiseid tuli üsna mitu, seega jagub täitsa mitmeks päevaks. Kuigi ilmselt siinsed küpsised-koogid on mõeldud üheks toidukorraks, meeldib mulle need mitme päeva peale ära jaotada. 

Ja ka peale selle postituse kirjutamist olin ma väsinud, seega ametlik väsimusepäev see on 😀 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse