90987 kasutajat 427 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Kati on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Ülesöömine
15.02.2017

Eelmise nädala lõpuks suutsin saavutada uue kaalunumbri 61,1. Väga tore 🙂 Aga siis tuli nädalavahetus ja kutsusime sõbrad külla, et koos Eesti Laulu vaadata ja ma mõtlesin, et küpsetaks midagi head üle pika aja. Olen ammu mõelnud, et prooviks beseerulli teha, et tundub hea ja lisaks on see kook ju peaaegu tervislik ka, sest jahu seal sees ei ole. Ainult suhkur on siis see, mida sealt süüa ei tohiks, aga no steviaga ma ka ei tahtnud seda katsetama hakata 🙂 Munavalge vajus ahjus suhteliselt õhukeseks, aga kook tuli ikkagi väga hea. Soolaseks pakkusin pitsat ja sõin ka ise, lubades endale homsest jälle korralik olla 🙂 Aga lisaks tõid külalised ka veel magusat, kooki ja jäätist ja no mina ei suuda pealt vaadata, ikka tahan ka maitsta ja kui on hea, siis ka juurde võtta 😛 .

Algas pühapäev ja tulin internetti menüüd koostama kui tuttav kirjutas mulle, et ega ma temaga õhtul Stockholmi kruiisile minna ei taha, kuna tema reisikaaslane jäi haigeks. No ja siis ma juba kahetsesin, et eile liiga lahke enda vastu olin, sest on ju teada, et ega seal kruiisil normaalselt toituda on suhteliselt võimatu. Pühapäeval oli tubli, lõunaks tegin kalkunihakklihast mingit uut toitu ja laeva peale õhtusöögiks võtsin kaasa oma lemmiku oa-singisalati. Ja kuna see teeb kõhu nii täis, siis õnneks ei tekkinudki ahvatlust midagi muud näksida. Üleliigne oli "ainult" klaas siidrit. Aga no teine päev oli muidugi totaalne ülesöömine nii hommikul kui ka õhtul kui rootsilauas söömas käisime. Ma ei tea, kas keegi on nii tugeva iseloomuga, et sööb tõesti seal ainult nii palju kui vaja, mitte ei maitse nii palju kui vähegi jaksab 😀 Aga no õnneks päeval kõndisime päris palju  (üle 17 000 sammu) ja sõin paar võileiba. Rootsi lauas on küll palju tervislikke toitumisvõimalusi, aga kui kõiki neid maitsta, siis ikka on lõhki minemise tunne lõpuks peal. Aga no eile suutsin oma söömise jälle peaaegu normaalseks saada, sest üleilsest ülesöömisest oli ikka veel kõht täis ja täna kaalule astudes, polnudki olukord väga hull, 400 grammi on juures. Ehk suudan selle nüüd ruttu tagasi maha saada 🙂

 

Kati on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.