90987 kasutajat 427 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Kati on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Kuidas mul läheb?
08.02.2017

Kuidas mul siis läheb? Olen Fitlapis olnud peaaegu 1 kuu, liitusin 11. jaanuar. Ma ei tea, kas ma olen alla võtnud või mitte, sest siia kirja panin ma oma kaaluks 61,3 aga mõned päevad hiljem oli kaal 62, seega ma kahtlustan, et ma vaatasin valesti ja mu algkaal oli tegelikult 62,3. hetkel kaalun 61,4. Olen sellega iseeneest rahul, kuna nii vähe pole ma kunagi kaalunud, aga tahaksin siiski veel natuke alla võtta, kuigi samas pingutada ma selle nimel enam eriti ei jaksa või ei viitisi. Tahaks endale ikka midagi head lubada ja tihti on üldse selline energia puudus, et sööks hunniku komme ära. Aga no seda ma veel teinud ei ole, jõulukommid on ka veel alles. Kardan, et üks päev tuleb veel see päev kui ma võtan igast kommisordist ühe ja siis lemmikutest veel teise ka. Üks päev oli selline magusaisu, aga siis mul oli õnneks üks pooliks valgubatoon, sõin selle ära. Kuigi see on ka ju tegelikult hirmus kaloripomm, siis suurt kahju see vist ei tee. Ja tegelikult oligi mul ju siin Fitlapis peamine eesmärk kaalu hoida, aga no tahaks huvi pärast näha, milline ma siis olen kui ma kaaluks paar kilo vähem. 

Olen viimastel päevadel sattunud päris heade retseptide peale. Eile hommikul tegin kaerasepikut muna ja juustuga, kus tuli selline vahva torn ja muna seal sepiku sees peidus. Selline lõbus toit teeb hommikul tuju heaks ja maitses ka väga hästi. Kaalulangetaja toidu moodi ta küll ei tundu 🙂 Üheks õhtusöögiks tegin kanafileerulle mozzarella juustu ja paprikaga. See toit nägi väga ilus ja ahvatlev välja, maitses ka väga hästi. Terve pere kiitis, lapsed nokkisid paprikad muidugi välja. Raske on ainult toidu üldkogust saada, et enda toidu kaalu saaks välja arvutada, kui toit on erinevates nõudes. Vahel ma ikka pingutan selle nimel, aga seekord vaatasin silma järgi ja arvestasin ka sellega, et saaks homme ka süüa 🙂 Ja eile hilisõhtul oli ka väga lahe söök, mehhikopärased saiad (täpset nime ma ei mäleta), see, kus täisteratortilla paned võileivagrillile, sinna vahele ananassikastet, sinki, tomatit, mozzarellat, sibulat ja tomatit. Nii äge variant jälle, nagu maitsvad pitsapirukad. 

Aga ok, ma pean tegelikult nüüd vaatama, mis ma siis täna jälle süüa teen. Eile oli õhtusöögiks hakklihasupp, kahjuks lastele eriti ei meeldinud aga mulle maitses 🙂

Kati on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.