91906 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Kati on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Miks asjad ei juhtu niisama? :)
02.02.2017

Minu kaal ei taha enam langeda, ma tean, et ootan muutusi liiga kiirelt ja ma ise olen süüdi. Aga miks on nii, et kaal tõuseb nii kiiresti, aga langeb aeglaselt. Nädalavahetusel ma toitu ei kaalunud ja kava ei jälginud, käisin paaril sünnipäeval ja kohe on üle poole kilo juures (kaalun 61,7). Eks kaasa aitas ka see, et 3 h maale ja tagasi sõit on pidevalt istuvas asendis ja kogu seedimine läheb sellega umbe 😛 Aga see, mis kahe päevaga juurde tuli (ma tegelikult ei söönud nagu õgard, aga sõin ilmselt rohkem kui vaja just magusaid ja rammusamaid asju) võiks ju kahe päevaga maha ka minna 🙂 Mul tuleb tegelikult praegu meelde, et ma juba reede õhtul tegin perele ühe tavalise pitsa pitsapulbriga ja sõin ju seda ise ka. Ise olen süüdi 🙂 Inimesed on ikka nii tublid kui suudavad nädalaid ja kuid oma kava juures olla ja ei lase ennast teistest segada. Mina olen ikka väga kergesti mõjutatav, eriti just maitsvate toitude poolt. Kunagi ma kasutasin myfitness pal-i ja see sundis mind kuidagi korralikumaks. Sisestasin oma söödud toidud sinna programmi ja jälgisin, et päevane lubatud kaloraaz täis ei saaks. Praegu fitlapis ma ei oska vaadata, kui palju ma ühe toidukogusega söön ja palju mul selleks päevaks veel lubatud on. Hea oleks kui saaks nii vaadata.

Kaaluga seoses olen ma mõelnud, et miks on nii, et inimene võtab kaalus juurde, tal tekib näiteks 10 ülekilo, aga siis see jääbki nii. Enamasti ei ole ju nii, et inimene võtab pidevalt juurde, tavaliselt ikka enamvähem jääb sama suureks. No muidugi on neid ekstreemseid näiteid inimestest, kes söövad ennast nii suureks, et ei suuda enam voodistki välja tulla. Nende toidukogused vist siis ajapikku koguaeg suurenevad ja füüsiline aktiivsus samas väheneb. Et teised inimesed siis järelikult, söövad pidevalt sama palju üleliigset toitu. Mina ilmselt võtan ka kohe oma 65 peale tagasi kui ma söön tavapäraselt sisetunde ja isude järgi. Nõme 🙂 Võiks ju olla nii, et võtad mingi osa alla ja siis sööd edasi tavapäraselt ja see kaal säilib. Aga nii kahjuks ei ole.

Aga no ma punnitan ikka edasi, tahaks vahelduseks midagi ju saavutada ka 🙂

Kati on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.