136982 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

…..vähemalt tunne on juba kergem


Tervitused!

 

Reede….kui tore see on, kui käes on reede. Vaimul on kuidagi kergem.

                Tegelikult tahtsin ma kirja panna ka selle, et olen siis nüüd oma toitumist jälginud esmaspäevast alates. Teisipäevast alates olen fitlap kavas. Ma ei tea, mis kaalunumber näitab, mõtlesin et üritan vastu pidada ja mitte kaalule astuda enne esmaspäeva hommikut. Igatahes ma tunnen ennast palju kergemana. Enesetunne ongi kõige tähtsam. Mu mees ütles, et naise teeb naiselikuks ja seksikaks tema enesekindlus. Eks see ongi minu eesmärk: ennast oma kehas hästi tunda. Kindlasti olen ma väga enesekriitiline ja madalale enesehinnangule kalduv inimene. Kehavormide kahanemine aitab positiivsele mõtlemisele ning enesekindluse kasvule tublisti kaasa. Kindlasti pean palju tööd tegema oma mõttemaailmaga. Tänan eelmise postituse kommenteerijaid, tõesti tore on teada, et keegi loeb su postitusi ning soovib sulle head, soovib koos sinuga, et sa hakkama saaksid, aitab sulle usku sisendada. Üritan ennast vaikselt häälestada teraapiaks. Septembri alguses loodetavasti saan ka kauaoodatud psühholoogivisiidile. Professionaaliga koos on vast targem mingi tegutsemisplaan paika panna. Olen varem ka mitmete psühholoogide juures käinud, aga see on piirdunud mõnede visiitidega ja sellist õiget sidet pole leidnud. Psühholoogiga ongi keeruline see, et tuleb see õige enda jaoks leida. Esimese aja ootamine on päris pikk, kui seda teha läbi meie haigekassasüsteemi. Kõigepealt ootad päris pikalt psühhiaatri juurde pääsemist ja siis peale seda veel tunduvalt pikemalt esimest aega psühholoogile. Ja kui sa siis paar psühholoogiseanssi hiljem saad aru, et see pole ikka sinu jaoks, siis on nii kerge tulema, et lööd taaskord käega. Seekordsel psühholoogil pidid olema kogemused sõltlastega ja ma just tunnen, et mul oleks vaja sellist lähenemist. Vajan konkreetseid samme ja psühholoog peaks suutma mind kuidagi survestada. Siiani on kõik ajanud väga loogilist juttu. Tunned, et jaa jaaa jummala õige, aga astud sealt kabinetist välja ja kõik läheb täpselt vana rada pidi edasi. No eks vaatab, mis saab.

 

Veel pean ma kirja panema omale siia ühe väljakutse, selleks ikka et kui on kirja saanud, siis ehk on piinlikum ja raskem oma väljakutsele alla vanduda. Asun tõsisemale võitlusele oma suhkrusõltuvusega. 21.08 alates ma magusat (mulle tavapärasel kujul) tarbinut pole. Esitan endale väljakutse loobuda magusast kuni 24.09.17 (k.a). See oleks siis tsipakene rohkem kui kuu suhkruvabadust. Tahaks näha, kas mu magusaisu tõesti kaob, kas mu aju ja mõttemaailm muutuvad? Minu söömahoogude suurimaks vallandajaks on kava jälgimise juures olnud patutoidukorrana lubatud koogitükk. See on selline reaktsioon, et see koogitükk on justkui trummipulgad. Läksid pulgad, mingu terve trummikomplekt. Mis see siis tähendab? Ükskord lõppes minu kohvikus söödud koogitükk sellega, et ostsin 200 või 300g kaaluva valge šokolaadi, suure jäätise ja võibolla oli veel midagi. Loogika, et valge šoks on nii magus, et enne läheb süda pahaks kui terve selle suudad endale sisse ajada ei pidanud paika. Jah süda tõesti läks vahepeal pahaks, aga enne ma lõpetada ei suutnud kui terve šokolaad oli söödud….lisaks muidugi kõik ülejäänud magus ka mis ma tookord poest kaasa ostsin. Ja selliseid kordi on palju, alati just vallandajaks mingi magus asi, mida endale luban patutoidukorrana. Seekord alustan siis väljakutset kuu magusavabalt ja vaatan, kas toimuvad mingid muutused. Võimalik, et minusugune elupõline magusasõltlane ei saa teisiti kui alkohoolik, kes peab haigusega võitluseks karsklaseks hakkama. Õnneks on fitlapis palju erinevaid magustoite, mida ma endale igapäevaselt lubada võin. Tegelikult polegi suhkrust loobumine mingi maailmalõpp, see on täiesti võimalik ja elu võiks ka ilma selleta päris ilus ja magus olla.

Ikka üks päev korraga..

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!kartulimardikas
31607 lugemist / 8 fänni
Minust

Olen 33 aastane noor naine, kes vaevleb korduva depressiooni käes ning tohutu söögiisu küüsis. Mul on toredad viiesed kaksikud ja imeline abikaasa. Elu oleks ilus, kui suudaksin endast, ümarast, pehmest rasvapontšikust, vormida saleda, kõva, vormihoidva kuiviku.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super. Eriti meeldib mulle see, et retsepte on palju ja tohutult on ka asendusvõimalusi. Toitumine saab olla väga mitmekülgne ja peaaegu millestki loobuma ei pea. Fitlapiga saad olla väga loov, samas ka väga laisk, sest toitumiskava annab sulle ise soovitused. Fitlap on vabadus. Fitlapis on treeningukavad kõigile, 15 minutiga päevas saad oma füüsilist vormi parandada. Fitlapis on väga äge meeskond ja toetavad liikmed. Fitlap lihtsalt on super!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva