Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tuulest viidud

Hommikutervitused!

Ilm on täielikult tuulevalduses. Päike ei paista, taevas on sombune ja tuul möllab nii mis hirmus. Välja täna väga ei kipu. Siiski on lubatud üks külaskäik, mis tuleb ette võtta, kahjuks kujuneb sellest järjekordne patukas ja ma loodan, et suudan ennast magusast võimalikult kaugele hoida ja ei kuku taaskord komme ja kooki endale näost sisse ajama. Vaatame, näeme.

Eilne päev tööl kujunes pingeliseks. Toitusin õnneks vaatamata kõigele kava kohaselt.Päev oli sedavõrd väsitav, et vajusin õhtul diivanil lihtsalt unne ja nii jäi ka plaanitud blogipostitus tegemata. Lubasin kirjutada õuna-rabarberikoogist, mida ma juba kolmapäeva õhtul küpsetasin. Eile siis jõudsin selle söömiseni lõpuks.Kook oli väga hea, magus ja mahlane. Nii et sellest koogist sai minu hommikusöök ja ka õhtusöök. Lõunaks oli ikka veel ahjuvorm, mida on mul külmikus veel üks ports. Kuidagi üksluiseks kipub minema, tuleb vist rohkem kokkamist kavasse võtta, et toidud oleksid mitmekesisemad. Retsepte, mida katsetada on ju oi oi kui palju.

Hetkel on tüüpiline laupäeva hommik. Aega kokkamiseks on, sai isegi magada nii kauaks kuniks und jätkussmiley. Mõtted liiguvad aina pannkookide lainel, nii et ju need mu hommikumenüüsse täna ka jõuavad. Millisel kujul täpselt, veel ei tea. Lõuna on suuremat sorti patustamine, sest lubasin et külastame vanaema koos perega. Lapselapselaste nägemist ootab ta alati ikka väga väga. Minu vanaema on selline kõige õigemal kujul vanaema parimas mõttes. Tema jaoks jään ma igavesti lapseks ja talle väga meeldib oma laste ja lastelaste ja lastelastelaste eest hoolitseda. Seda rõõmu ei raatsi mina talt küll röövida. Kui ennast pakutavatest kommihunnikutest viisakalt kaugele hoida ja piirduda ühe väikse koogitükikesega, siis hullu pole. Magusaga aga kipub sedasi olema, et kui juba alustad, siis pidama enam ei saa. Iseloomu tuleb kasvatada. Šokolaad on üks mu nõrkusi ja seda ei oska kuidagi asendada ka. Olen juba päris kaua ilma šokolaadita olnud ja ma ei tea, mis nüüd saab kui mulle geiša kommid või šokolaad lahkelt ninaallla pannakse. Võtsin külakostiks suure Britta koogi ka ja maju tean, et see on maitsev. Vahel ma tunnen, et söömine omab minu üle suurt kontrolli. Tegelikult peaks see ju hoopis vastupidi olema. Siin elus ikka on veel palju, mida õppida.

Ilusat laupäeva!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse