137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tuulest viidud


Hommikutervitused!

Ilm on täielikult tuulevalduses. Päike ei paista, taevas on sombune ja tuul möllab nii mis hirmus. Välja täna väga ei kipu. Siiski on lubatud üks külaskäik, mis tuleb ette võtta, kahjuks kujuneb sellest järjekordne patukas ja ma loodan, et suudan ennast magusast võimalikult kaugele hoida ja ei kuku taaskord komme ja kooki endale näost sisse ajama. Vaatame, näeme.

Eilne päev tööl kujunes pingeliseks. Toitusin õnneks vaatamata kõigele kava kohaselt.Päev oli sedavõrd väsitav, et vajusin õhtul diivanil lihtsalt unne ja nii jäi ka plaanitud blogipostitus tegemata. Lubasin kirjutada õuna-rabarberikoogist, mida ma juba kolmapäeva õhtul küpsetasin. Eile siis jõudsin selle söömiseni lõpuks.Kook oli väga hea, magus ja mahlane. Nii et sellest koogist sai minu hommikusöök ja ka õhtusöök. Lõunaks oli ikka veel ahjuvorm, mida on mul külmikus veel üks ports. Kuidagi üksluiseks kipub minema, tuleb vist rohkem kokkamist kavasse võtta, et toidud oleksid mitmekesisemad. Retsepte, mida katsetada on ju oi oi kui palju.

Hetkel on tüüpiline laupäeva hommik. Aega kokkamiseks on, sai isegi magada nii kauaks kuniks und jätkussmiley. Mõtted liiguvad aina pannkookide lainel, nii et ju need mu hommikumenüüsse täna ka jõuavad. Millisel kujul täpselt, veel ei tea. Lõuna on suuremat sorti patustamine, sest lubasin et külastame vanaema koos perega. Lapselapselaste nägemist ootab ta alati ikka väga väga. Minu vanaema on selline kõige õigemal kujul vanaema parimas mõttes. Tema jaoks jään ma igavesti lapseks ja talle väga meeldib oma laste ja lastelaste ja lastelastelaste eest hoolitseda. Seda rõõmu ei raatsi mina talt küll röövida. Kui ennast pakutavatest kommihunnikutest viisakalt kaugele hoida ja piirduda ühe väikse koogitükikesega, siis hullu pole. Magusaga aga kipub sedasi olema, et kui juba alustad, siis pidama enam ei saa. Iseloomu tuleb kasvatada. Šokolaad on üks mu nõrkusi ja seda ei oska kuidagi asendada ka. Olen juba päris kaua ilma šokolaadita olnud ja ma ei tea, mis nüüd saab kui mulle geiša kommid või šokolaad lahkelt ninaallla pannakse. Võtsin külakostiks suure Britta koogi ka ja maju tean, et see on maitsev. Vahel ma tunnen, et söömine omab minu üle suurt kontrolli. Tegelikult peaks see ju hoopis vastupidi olema. Siin elus ikka on veel palju, mida õppida.

Ilusat laupäeva!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!kartulimardikas
31930 lugemist / 8 fänni
Minust

Olen 33 aastane noor naine, kes vaevleb korduva depressiooni käes ning tohutu söögiisu küüsis. Mul on toredad viiesed kaksikud ja imeline abikaasa. Elu oleks ilus, kui suudaksin endast, ümarast, pehmest rasvapontšikust, vormida saleda, kõva, vormihoidva kuiviku.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super. Eriti meeldib mulle see, et retsepte on palju ja tohutult on ka asendusvõimalusi. Toitumine saab olla väga mitmekülgne ja peaaegu millestki loobuma ei pea. Fitlapiga saad olla väga loov, samas ka väga laisk, sest toitumiskava annab sulle ise soovitused. Fitlap on vabadus. Fitlapis on treeningukavad kõigile, 15 minutiga päevas saad oma füüsilist vormi parandada. Fitlapis on väga äge meeskond ja toetavad liikmed. Fitlap lihtsalt on super!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom