137213 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Raskel sammul edasi


Hei! Hei!

Nädalavahetus on nüüdseks seljataga ja alanud on jaaninädal. Töönädal saab lühike olema ja selle üle võib vaid rõõmustada. Muus osas on jaanid päris hirmutavad. Pikad pühad, palju grillimist ja alkoholi……kindlasti miskit magusat ka. Mida kauem ma kavas püsin, mida rohkem kehakaalu kaotan, seda enam suureneb hirm- kus on jälle see murdepunkt, kus ma täiega põrun? Ma ei julge ennast üldse usaldada, ühel hetkel käib mingi klõps ja ma võin ennast lihtsalt maha kanda.

                                             

Kahjuks ei oska ma elada hetkes ja ikka ning jälle avastan ennast ette muretsemast. Mõtet sellel pole, aga näe teisiti kah ei oska. 

Nädalavahetus läks raskelt, aga siiski paremini kui ma lootsin. Külaskäigul vanaema juurde suutsin loobuda koogist, britta koogist. Kas suudate seda ette kujutada, MINA ja ütlesin koogile EI?? Magusast ma siiski täielikult loobuda ei suutnud ja kolm assortii kommi ikka mu suhu rändas. Loobusin ka kartulist ning sõin ainult šnitslit toorsalati ja hapukapsastega. Täitsa tubli olin.

Pühapäev oli ka raske päev. Mind tabas tohutu šokolaadi isu. Lastel oli kotiga snickersi komme, oi oi oi kuidas ma neid soovisin. Mitmel korral olin alla andmas ja kommikoti juurde sööstmas, aga suutsin kuidagi ennast ikkagi pidurdada ja nii need kommid minust puutumata jäid.

Selleks, et isudega võidelda asusin ma tegevusse, nimelt kokkamistegevusse. Tegin eile endale õuna-rabarberikooki neli portsu ja mingist retseptist aretasin riisinuudlite panniroa singi ja kohvikoorega…seda siis kolm portsu. Nüüd peaks nädala alguse saama rahulikult tööl käia, ilma et peaks muretsema, mida süüa kaasa haarata.

Täna võtsin oma tahtejõu kokku ja trenn on tehtud. Ikka korralik trenn, et nädal saaks pauguga alata. Esmaspäevad on bodycombati päevad ja nii ma siis kõnnin päris mitu tundi hiljemgi veel puna palgeil ringi. Kuna trenniluus oli päris pikk, siis tänane trenn mulle armu ei andnud. Sain ikka korralikult higistada ja tundsin, et võhmaga ma ei hiilga. 

Ilm on täna suviselt ilus. Homme on ametlikult suve algus. Päikest!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!kartulimardikas
31716 lugemist / 8 fänni
Minust

Olen 33 aastane noor naine, kes vaevleb korduva depressiooni käes ning tohutu söögiisu küüsis. Mul on toredad viiesed kaksikud ja imeline abikaasa. Elu oleks ilus, kui suudaksin endast, ümarast, pehmest rasvapontšikust, vormida saleda, kõva, vormihoidva kuiviku.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super. Eriti meeldib mulle see, et retsepte on palju ja tohutult on ka asendusvõimalusi. Toitumine saab olla väga mitmekülgne ja peaaegu millestki loobuma ei pea. Fitlapiga saad olla väga loov, samas ka väga laisk, sest toitumiskava annab sulle ise soovitused. Fitlap on vabadus. Fitlapis on treeningukavad kõigile, 15 minutiga päevas saad oma füüsilist vormi parandada. Fitlapis on väga äge meeskond ja toetavad liikmed. Fitlap lihtsalt on super!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva