Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Raskel sammul edasi

Hei! Hei!

Nädalavahetus on nüüdseks seljataga ja alanud on jaaninädal. Töönädal saab lühike olema ja selle üle võib vaid rõõmustada. Muus osas on jaanid päris hirmutavad. Pikad pühad, palju grillimist ja alkoholi……kindlasti miskit magusat ka. Mida kauem ma kavas püsin, mida rohkem kehakaalu kaotan, seda enam suureneb hirm- kus on jälle see murdepunkt, kus ma täiega põrun? Ma ei julge ennast üldse usaldada, ühel hetkel käib mingi klõps ja ma võin ennast lihtsalt maha kanda.

                                             

Kahjuks ei oska ma elada hetkes ja ikka ning jälle avastan ennast ette muretsemast. Mõtet sellel pole, aga näe teisiti kah ei oska. 

Nädalavahetus läks raskelt, aga siiski paremini kui ma lootsin. Külaskäigul vanaema juurde suutsin loobuda koogist, britta koogist. Kas suudate seda ette kujutada, MINA ja ütlesin koogile EI?? Magusast ma siiski täielikult loobuda ei suutnud ja kolm assortii kommi ikka mu suhu rändas. Loobusin ka kartulist ning sõin ainult šnitslit toorsalati ja hapukapsastega. Täitsa tubli olin.

Pühapäev oli ka raske päev. Mind tabas tohutu šokolaadi isu. Lastel oli kotiga snickersi komme, oi oi oi kuidas ma neid soovisin. Mitmel korral olin alla andmas ja kommikoti juurde sööstmas, aga suutsin kuidagi ennast ikkagi pidurdada ja nii need kommid minust puutumata jäid.

Selleks, et isudega võidelda asusin ma tegevusse, nimelt kokkamistegevusse. Tegin eile endale õuna-rabarberikooki neli portsu ja mingist retseptist aretasin riisinuudlite panniroa singi ja kohvikoorega…seda siis kolm portsu. Nüüd peaks nädala alguse saama rahulikult tööl käia, ilma et peaks muretsema, mida süüa kaasa haarata.

Täna võtsin oma tahtejõu kokku ja trenn on tehtud. Ikka korralik trenn, et nädal saaks pauguga alata. Esmaspäevad on bodycombati päevad ja nii ma siis kõnnin päris mitu tundi hiljemgi veel puna palgeil ringi. Kuna trenniluus oli päris pikk, siis tänane trenn mulle armu ei andnud. Sain ikka korralikult higistada ja tundsin, et võhmaga ma ei hiilga. 

Ilm on täna suviselt ilus. Homme on ametlikult suve algus. Päikest!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse