Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pekkis no täiega pekkis

Tervitused!

Pekkis ja ma mõtlen ikka täiega pekkis….minu keha on taaskord jummalast pekkis. 

                                                                       

Pilt on illustreeriv nali, aga ega enesetunne on naljast ikka päris kaugel. +10kg no seda olen ma juba ennegi korduvalt näinud ja läbi elanud. Ausalt isegi ei šokeeri enam….kahjuks, muidu äkki tuleks varem mõistus vahelduseks koju. Otsisin siis mõõdulindi välja ja panin oma suured numbrid kirja- +20cm kõhul, see number ajas juba silmad punni ja suu vajus ammuli. Olen enda peale ikka kole kuri, aga kui aus olla siis on usk endasse täiesti kadunud. Ma ei suuda tulla toime oma emotsionaalse poolega. Vaatamata sellele ma üritan taaskord, taaskord kaalust alla saada, taaskord loota endale, taaskord enda elu ja suhtumist muuta. Minu jaoks on suur samm see, kui suudan lõpuks võtta vastu otsuse, et nüüd aitab ja et nüüd ma tõesti teen konkreetseid samme paremuse suunas. Mõtetest ja soovist tegudeni on nii kole, kole raske jõuda. Kõige hirmsam on see, et tegutsemas püsida on veel keerulisem. Ma vähemalt üritan, asi seegi. Eks?

Lisaks sellele, et ma ennast viimaste kuude jooksul totaalselt pekki olen söönud, käisin lõpuks ka söömishäirega psühhiaatri juures. Kehamassiindeks on mul normaalsuse viimastes piirides ja vereanalüüs ei tuvastanud peale liiga madala D vitamiini ühtegi häiret. Numbrite poolest täitsa vinks-vonks korras mutt. Kahjuks ei väljendu see normaalsus kuidagi mu reaalses rasvapolstris, mis on tõesti kole ja häiriv vaatepilt. Psühhiaater ja õde on väga positiivsed ja julgustavad.Mulle kinnitati, et söömine on hea ja et kõige hullem on mitte söömine. Mul on seega suured lootused ikkagi normaalselt sööma hakata, sest ma vähemalt oskan süüa. Minu mure on ikkagi see liiga hea isu ja pidurdamatu söömisvajadus. Proovisin kooskõlas psühhiaatriga ka rohtude vahetust, aga see mõjus pigem negatiivselt ja nüüd olen vanade ravimite peal tagasi. Huvitav, kas minu depressioon põhjustab söömist või vastupidi söömine ja pidev liigne kehakaal ja rahulolematus iseendaga põhjustab depressiooni. Igatepidi üks kestev vaev ja viletsus. Septembrist on plaan proovida uuesti ka psühholoogiga teraapilist lähenemist….eks näis kas hakkavad kuskilt uued tuuled puhuma või mitte…..seniks aga päev korraga vaikselt edasi

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse