137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Pekkis no täiega pekkis


Tervitused!

Pekkis ja ma mõtlen ikka täiega pekkis….minu keha on taaskord jummalast pekkis. 

                                                                       

Pilt on illustreeriv nali, aga ega enesetunne on naljast ikka päris kaugel. +10kg no seda olen ma juba ennegi korduvalt näinud ja läbi elanud. Ausalt isegi ei šokeeri enam….kahjuks, muidu äkki tuleks varem mõistus vahelduseks koju. Otsisin siis mõõdulindi välja ja panin oma suured numbrid kirja- +20cm kõhul, see number ajas juba silmad punni ja suu vajus ammuli. Olen enda peale ikka kole kuri, aga kui aus olla siis on usk endasse täiesti kadunud. Ma ei suuda tulla toime oma emotsionaalse poolega. Vaatamata sellele ma üritan taaskord, taaskord kaalust alla saada, taaskord loota endale, taaskord enda elu ja suhtumist muuta. Minu jaoks on suur samm see, kui suudan lõpuks võtta vastu otsuse, et nüüd aitab ja et nüüd ma tõesti teen konkreetseid samme paremuse suunas. Mõtetest ja soovist tegudeni on nii kole, kole raske jõuda. Kõige hirmsam on see, et tegutsemas püsida on veel keerulisem. Ma vähemalt üritan, asi seegi. Eks?

Lisaks sellele, et ma ennast viimaste kuude jooksul totaalselt pekki olen söönud, käisin lõpuks ka söömishäirega psühhiaatri juures. Kehamassiindeks on mul normaalsuse viimastes piirides ja vereanalüüs ei tuvastanud peale liiga madala D vitamiini ühtegi häiret. Numbrite poolest täitsa vinks-vonks korras mutt. Kahjuks ei väljendu see normaalsus kuidagi mu reaalses rasvapolstris, mis on tõesti kole ja häiriv vaatepilt. Psühhiaater ja õde on väga positiivsed ja julgustavad.Mulle kinnitati, et söömine on hea ja et kõige hullem on mitte söömine. Mul on seega suured lootused ikkagi normaalselt sööma hakata, sest ma vähemalt oskan süüa. Minu mure on ikkagi see liiga hea isu ja pidurdamatu söömisvajadus. Proovisin kooskõlas psühhiaatriga ka rohtude vahetust, aga see mõjus pigem negatiivselt ja nüüd olen vanade ravimite peal tagasi. Huvitav, kas minu depressioon põhjustab söömist või vastupidi söömine ja pidev liigne kehakaal ja rahulolematus iseendaga põhjustab depressiooni. Igatepidi üks kestev vaev ja viletsus. Septembrist on plaan proovida uuesti ka psühholoogiga teraapilist lähenemist….eks näis kas hakkavad kuskilt uued tuuled puhuma või mitte…..seniks aga päev korraga vaikselt edasi

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!kartulimardikas
31932 lugemist / 8 fänni
Minust

Olen 33 aastane noor naine, kes vaevleb korduva depressiooni käes ning tohutu söögiisu küüsis. Mul on toredad viiesed kaksikud ja imeline abikaasa. Elu oleks ilus, kui suudaksin endast, ümarast, pehmest rasvapontšikust, vormida saleda, kõva, vormihoidva kuiviku.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super. Eriti meeldib mulle see, et retsepte on palju ja tohutult on ka asendusvõimalusi. Toitumine saab olla väga mitmekülgne ja peaaegu millestki loobuma ei pea. Fitlapiga saad olla väga loov, samas ka väga laisk, sest toitumiskava annab sulle ise soovitused. Fitlap on vabadus. Fitlapis on treeningukavad kõigile, 15 minutiga päevas saad oma füüsilist vormi parandada. Fitlapis on väga äge meeskond ja toetavad liikmed. Fitlap lihtsalt on super!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom