Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

ooo mustikad need ilmelised marjad

Ilusat pühapäeva!

 

Laupäev oli täitsa tore päev. Hommik algas hunniku soojade ahjuvõileibadega. Endale tegin sepiku, Juku juustu, singi ja tomatika. Maitseks ka tšillihelbeid. Ja teate, ma võisin lausa 5 võileiba ära süüa. Nii tore algus päevale. Päeval tegin kõigile (peale enda siis) pitsat. Sellise korraliku paksu pärmitaigna põhjaga hakklihapitsa. Mees kiitis ja ütles, et see on nii pakset juba raske hammustada. Mina ei maitsenud mitte raasugi sellest, aga kõik teised sõid ja kiitsid. Õhtul sain kätte oma kauaoodatud mustikad…ca 18kg. Puhastamise lõpetasin alles täna hommikul ja oi oi kui ilusad on mu käed ja küüneümbrused ka peale mitmekordset sidrunhappepesu. Kindad lihtsalt pole minu jaoks. Mustikad on fantastilised marjad ja nüüd mul neid ikka natukene on talvevaruks.

Õhtusöögiks tegin tomatisuppi. Ma ei tea, kas arvutasin midagi valesti või oli kõik ikka õige,aga pool kogust kaalus 500g. Magustoiduks jõin mustikatest smuutit kookoshelvestega. See õhtusöök oli tõeliselt taevalik ja mina oma suure väljaveninud maoga sain isegi kõhu liigselt täis. See oli ikka super super maitsev. Magustoit lõpetab iga minu päeva. Praegu just võtsin ahjust välja koogipõhja. Katsetan kahest erinevast retseptist miksituna mustikakooki. Vaatan kuidas välja kukub ja kui tubli ma olen, äkki teen pilti ka ja jagan teistega.

Tegin eile ühe positiivse avastuse oma suhkrusõltuvuse kohta. Varem on mu mõistus tõrkunud uskumast seda, et elu ilma magusta üldse võimalik oleks. See on tõesti totaalselt ebareaalse mõttena tundunud. Nüüd aga avastasin, et minus on tekkinud mingi valmisolek päriselt katsetada suhkrust loobumist. Tulevik ilma selle valge mürgita ei näigi võimatu ja küündimatu unistusena.Tegelt võib elu olla ka ilma täitsa nauditav ja magus. Mingi suur muutus igatahes on kuskil minus toimunud ja loodan, et see aitab mind seekord. Ma ei hakka endale valetama, muidugi võitlus oma emotsionaalse söömisega, suur magusaarmastus, depressioon…..kõik see on raske ja keeruline, kindlasti tuleb ette mõõnaperioode, kõige tähtsam on mitte põhja vajuda vaidvõimalikult kiiresti tegutseda ning taas pinnale tõusta. 

Nii, et endiselt üks päev korragaKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse