137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

ooo mustikad need ilmelised marjad


Ilusat pühapäeva!

 

Laupäev oli täitsa tore päev. Hommik algas hunniku soojade ahjuvõileibadega. Endale tegin sepiku, Juku juustu, singi ja tomatika. Maitseks ka tšillihelbeid. Ja teate, ma võisin lausa 5 võileiba ära süüa. Nii tore algus päevale. Päeval tegin kõigile (peale enda siis) pitsat. Sellise korraliku paksu pärmitaigna põhjaga hakklihapitsa. Mees kiitis ja ütles, et see on nii pakset juba raske hammustada. Mina ei maitsenud mitte raasugi sellest, aga kõik teised sõid ja kiitsid. Õhtul sain kätte oma kauaoodatud mustikad…ca 18kg. Puhastamise lõpetasin alles täna hommikul ja oi oi kui ilusad on mu käed ja küüneümbrused ka peale mitmekordset sidrunhappepesu. Kindad lihtsalt pole minu jaoks. Mustikad on fantastilised marjad ja nüüd mul neid ikka natukene on talvevaruks.

Õhtusöögiks tegin tomatisuppi. Ma ei tea, kas arvutasin midagi valesti või oli kõik ikka õige,aga pool kogust kaalus 500g. Magustoiduks jõin mustikatest smuutit kookoshelvestega. See õhtusöök oli tõeliselt taevalik ja mina oma suure väljaveninud maoga sain isegi kõhu liigselt täis. See oli ikka super super maitsev. Magustoit lõpetab iga minu päeva. Praegu just võtsin ahjust välja koogipõhja. Katsetan kahest erinevast retseptist miksituna mustikakooki. Vaatan kuidas välja kukub ja kui tubli ma olen, äkki teen pilti ka ja jagan teistega.

Tegin eile ühe positiivse avastuse oma suhkrusõltuvuse kohta. Varem on mu mõistus tõrkunud uskumast seda, et elu ilma magusta üldse võimalik oleks. See on tõesti totaalselt ebareaalse mõttena tundunud. Nüüd aga avastasin, et minus on tekkinud mingi valmisolek päriselt katsetada suhkrust loobumist. Tulevik ilma selle valge mürgita ei näigi võimatu ja küündimatu unistusena.Tegelt võib elu olla ka ilma täitsa nauditav ja magus. Mingi suur muutus igatahes on kuskil minus toimunud ja loodan, et see aitab mind seekord. Ma ei hakka endale valetama, muidugi võitlus oma emotsionaalse söömisega, suur magusaarmastus, depressioon…..kõik see on raske ja keeruline, kindlasti tuleb ette mõõnaperioode, kõige tähtsam on mitte põhja vajuda vaidvõimalikult kiiresti tegutseda ning taas pinnale tõusta. 

Nii, et endiselt üks päev korraga

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!kartulimardikas
31931 lugemist / 8 fänni
Minust

Olen 33 aastane noor naine, kes vaevleb korduva depressiooni käes ning tohutu söögiisu küüsis. Mul on toredad viiesed kaksikud ja imeline abikaasa. Elu oleks ilus, kui suudaksin endast, ümarast, pehmest rasvapontšikust, vormida saleda, kõva, vormihoidva kuiviku.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super. Eriti meeldib mulle see, et retsepte on palju ja tohutult on ka asendusvõimalusi. Toitumine saab olla väga mitmekülgne ja peaaegu millestki loobuma ei pea. Fitlapiga saad olla väga loov, samas ka väga laisk, sest toitumiskava annab sulle ise soovitused. Fitlap on vabadus. Fitlapis on treeningukavad kõigile, 15 minutiga päevas saad oma füüsilist vormi parandada. Fitlapis on väga äge meeskond ja toetavad liikmed. Fitlap lihtsalt on super!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom