143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

November


Tervitused!

 

Ma ei tea isegu kust alustada. Aus ülestunnistus: mul hakkab kasutusaeg kohe kohe lõppema ja nii ma siis mõtlesin, et peaks üle hiiglama pika aja jälle miskit postitama. Üldjoones on kõik päris positiivselt läinud. November kipub minu jaoks aastas selline emotsionaalsel ja vaimsel tasandil väga raske kuu olema. Ma ei tea ise ka miks, aga kui mõtlen ajale tagasi, siis nii see lihtsalt on. Ka selle aasta november on siiani möödunud suure pinge- ja stressimärgi tähe all. Tänaseks olen muidugi enda kohta jälle targemaks saanud ja ka pinged on leevendust leidnud. Tohutu stressi lasin endasse seoses kooliga. Mingi hetk suutsin ainult mõelda sellele kui palju on kõike seda, mis justkui tehtud peaks saama, tulemus oli see et ma justkui tardusin ja olin mossis kivikuju. Pinge oli laes, depressioonitase kõrge, aga tehtud ei saanud mitte muffigi. Aga nagu ikka kui tähtajad kukuvad kaob ka pinge. Kõik, mis vaja, no see mis tõesti vajalik, sai tehtud ja ma üldse ei kurda, isegi üle ootuste hästi tehtud. No ja see mis tehtud ei saanud, ei saanud ka teistel tehtud, seega oli õppejõud sunnitud tähtaega pikendama…..smileylootust veel on

FitLapi olen nüüdseks (no kui rääkida sellest viimasest katsest) jälginud päris pikalt (minu mõistes). Mõned kuud peaks küll täis tiksuma. Eks neid kõrvalekaldeid tuleb ikka ette ja ma tegelen ka kontrolli kontrollimisega. Õpin elama oma depressiooni ja söömishäirega. Kuna siiani on olnud mul kas täielik kontroll või selle puudumine, siis tegelen praegusel kontrolliperioodil oma liigse kontrolli ohjamiskatsetega. Muide palun aplausi….smiley….ma tänan! ma tänan! kummardan! Ouujeee ma olen saavutanud oma eesmärgi: 60kg. Tõsi, kaalusäilitajaks ma pole suutnud ennast veel märkida. Aga söömishäirega inimese jaoks, kellele kehakaal ja kaalujälgimine on kui kinnisidee on see minu arvates andestatav. Ma tõesti tegelen selle probleemiga oma peas ja üritan ennast veenda selles, et ma olen nüüd piisavlt kõhn ja piisavalt ilus ja et kaalusäilitamine ei too kaasa kaalutõusu. Käin regulaarselt psühholoogi juures ja siiani on see esimene psühholoog, kellest ma tunnen et tõesti reaalselt mulle ja minu enesearengule ka kasu on.

 

Aga ikka üks päev korraga!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!kartulimardikas
36211 lugemist / 8 fänni
Minust

Olen 33 aastane noor naine, kes vaevleb korduva depressiooni käes ning tohutu söögiisu küüsis. Mul on toredad viiesed kaksikud ja imeline abikaasa. Elu oleks ilus, kui suudaksin endast, ümarast, pehmest rasvapontšikust, vormida saleda, kõva, vormihoidva kuiviku.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super. Eriti meeldib mulle see, et retsepte on palju ja tohutult on ka asendusvõimalusi. Toitumine saab olla väga mitmekülgne ja peaaegu millestki loobuma ei pea. Fitlapiga saad olla väga loov, samas ka väga laisk, sest toitumiskava annab sulle ise soovitused. Fitlap on vabadus. Fitlapis on treeningukavad kõigile, 15 minutiga päevas saad oma füüsilist vormi parandada. Fitlapis on väga äge meeskond ja toetavad liikmed. Fitlap lihtsalt on super!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom