Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Impulsiivsus

Tere!

Kõik uus septembrikuus. Ok ok minul tegelt pole midagi nii väga uut siin septembrikuus. Kool hakkab varsti kohe jälle pihta, septembris veel jätkuvalt tuleb tööelus kahel rindel rabada ja tüüpiline sügisgraafik on juba alanud. Tegutsemist on palju ja nii juhtubki ühel hetkel, et tunned kõige suhtes pean pean pean pean pean……. mida ma üldse tahan? mis mu hobid om? oot mis need hobid veel on ja kust selleks aeg leitakse? Olen endale ikka paraja supi kokku keetnud ja eks saab näha kuidas ma selle kõik nüüd ära helbin.

Jõudsin siis lõpuks psühholoogi juurde ja sain targemaks. Rääkisin endast igasugu asju, tutvustasin pisut oma minevikku jne.. psühholoog ütles, et minu probleem on imulsiivsus. Ma olen liiga impulsiivne ja kõige tipuks on impulsiivsus  päritav kah veel. Ega siis midagi jälle uus teadmine juures, ravida või endast välja seda omadust vist juurida ei saa, aga nüüd tean vähemalt, millega on tegu ja saan hakata vaikselt õppima, kuidas oma impulsiivsusega võimalikult hästi toime tulla. 

 

Tegelikult, kui ma süvenen sellesse, mida see impulsiivsus tähendab, siis seda et ma impulsiivne olen olen ma juba päris kaua aega teadnud, ma lihtsalt ei osanud seda nii kokkuvõtvalt ja ühesõnaliselt väljendada. Ja mitte kui midagi pole teha. Mõned inimesed on impulsiivsemad kui teised ja mõned on kohe väga impulsiivsed kui neid võrrelda eriti vähe impulsiivse inimesega. Tegelt jõuame ikka sinna välja, et siin elus on kõik ainult mõtlemises kinni. Absoluutselt kõik on suhteline, poleks valget ilma mustata ja vastupidi. Sama pole halba ilma heata ega head ilma halvata. Ja vot sellises peata olekus ma praegu eksisteeringi. Sain endale psühholoogi juurde uue aja juba septembri lõpus ja siis hakkame plaani pidama, kuidas me koos mind aidata saaksime.

Mis FitLapi puudutab ja minu toitumist, siis olen siiani ilusti kavas püsinud. Kokku on kaalulangust 2 nädalaga -3,7 kg ja no suurusjärk -1cm igale mõõdetavale kohale nädalas. Toidud on kenad ja maitsvad, olen ikka pilte ka klõpsinud…vaatan äkki postitan kunagi kui viitsimist tuleb. Iga õhtu on mul magustoidu õhtu. Viimasel ajal küpsetan kooke, panen erinevatest retseptidest kokku ja katsetan. Premeerisin ennast ka selle lubatud 20cm koogivormiga, mis just eile jõudis minuni. Täna peakski uue katsetuse ette võtma ja valmis mõtlema, siis oleks homme peale tööd koju jõudes kook mind juba ootamas ja saaksin stressivabalt muud sööki kokata ja ülejäänud pere toidulaua eest hoolitseda.

 

Seniks ikka üks päev korragaKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse