137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Impulsiivsus


Tere!

Kõik uus septembrikuus. Ok ok minul tegelt pole midagi nii väga uut siin septembrikuus. Kool hakkab varsti kohe jälle pihta, septembris veel jätkuvalt tuleb tööelus kahel rindel rabada ja tüüpiline sügisgraafik on juba alanud. Tegutsemist on palju ja nii juhtubki ühel hetkel, et tunned kõige suhtes pean pean pean pean pean……. mida ma üldse tahan? mis mu hobid om? oot mis need hobid veel on ja kust selleks aeg leitakse? Olen endale ikka paraja supi kokku keetnud ja eks saab näha kuidas ma selle kõik nüüd ära helbin.

Jõudsin siis lõpuks psühholoogi juurde ja sain targemaks. Rääkisin endast igasugu asju, tutvustasin pisut oma minevikku jne.. psühholoog ütles, et minu probleem on imulsiivsus. Ma olen liiga impulsiivne ja kõige tipuks on impulsiivsus  päritav kah veel. Ega siis midagi jälle uus teadmine juures, ravida või endast välja seda omadust vist juurida ei saa, aga nüüd tean vähemalt, millega on tegu ja saan hakata vaikselt õppima, kuidas oma impulsiivsusega võimalikult hästi toime tulla. 

 

Tegelikult, kui ma süvenen sellesse, mida see impulsiivsus tähendab, siis seda et ma impulsiivne olen olen ma juba päris kaua aega teadnud, ma lihtsalt ei osanud seda nii kokkuvõtvalt ja ühesõnaliselt väljendada. Ja mitte kui midagi pole teha. Mõned inimesed on impulsiivsemad kui teised ja mõned on kohe väga impulsiivsed kui neid võrrelda eriti vähe impulsiivse inimesega. Tegelt jõuame ikka sinna välja, et siin elus on kõik ainult mõtlemises kinni. Absoluutselt kõik on suhteline, poleks valget ilma mustata ja vastupidi. Sama pole halba ilma heata ega head ilma halvata. Ja vot sellises peata olekus ma praegu eksisteeringi. Sain endale psühholoogi juurde uue aja juba septembri lõpus ja siis hakkame plaani pidama, kuidas me koos mind aidata saaksime.

Mis FitLapi puudutab ja minu toitumist, siis olen siiani ilusti kavas püsinud. Kokku on kaalulangust 2 nädalaga -3,7 kg ja no suurusjärk -1cm igale mõõdetavale kohale nädalas. Toidud on kenad ja maitsvad, olen ikka pilte ka klõpsinud…vaatan äkki postitan kunagi kui viitsimist tuleb. Iga õhtu on mul magustoidu õhtu. Viimasel ajal küpsetan kooke, panen erinevatest retseptidest kokku ja katsetan. Premeerisin ennast ka selle lubatud 20cm koogivormiga, mis just eile jõudis minuni. Täna peakski uue katsetuse ette võtma ja valmis mõtlema, siis oleks homme peale tööd koju jõudes kook mind juba ootamas ja saaksin stressivabalt muud sööki kokata ja ülejäänud pere toidulaua eest hoolitseda.

 

Seniks ikka üks päev korraga

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!kartulimardikas
31929 lugemist / 8 fänni
Minust

Olen 33 aastane noor naine, kes vaevleb korduva depressiooni käes ning tohutu söögiisu küüsis. Mul on toredad viiesed kaksikud ja imeline abikaasa. Elu oleks ilus, kui suudaksin endast, ümarast, pehmest rasvapontšikust, vormida saleda, kõva, vormihoidva kuiviku.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super. Eriti meeldib mulle see, et retsepte on palju ja tohutult on ka asendusvõimalusi. Toitumine saab olla väga mitmekülgne ja peaaegu millestki loobuma ei pea. Fitlapiga saad olla väga loov, samas ka väga laisk, sest toitumiskava annab sulle ise soovitused. Fitlap on vabadus. Fitlapis on treeningukavad kõigile, 15 minutiga päevas saad oma füüsilist vormi parandada. Fitlapis on väga äge meeskond ja toetavad liikmed. Fitlap lihtsalt on super!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva