140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Nutt ja hala


Tahaks nutta,no mis tahaks vaid nutsingi

Alustasin 22jaanuar patukaid on sellest päevast kuni tänaseni 2 olnud. Oma sünnipäeval aga siiski ei õginud mitte midagi väga suurt ,rasvast või palju( kartulisalat,rosolje grillkana). Isegi tordi tegin palmisuhkruga.  Teisel patukal käisin hiinarestos sõin seal tumedate nuudlitega ja krevettidega suppi. Täna astusin kaalule ja ta suvatses mulle näidata 104 …. algkaal kui alustasin oli 103 ,vahepeal oli isegi juba 101 kilo. Esimestel päevadel langes isegi 100kg siis tuli kilokesed tagasi ja see pidigi norm olema kuna ma ju polnud harjunudki sööma 4 korda päevas ja ka mitte selliseid koguseid. Ma olen isegi nüüd igapäev kilomeetreid jalutamas käinud …. mees juba tänitab ka,et nooh pidid ju kaalu langetama mitte nende hunnikute soomisega tõstma …. no nii alla läheb see tuju ja tekkib tahtmine käega lüüa. Eile tegin lastele pontšikuid ning ma isegi ei maitsenud neid… ju nende kalorid tulid mulle …. sain halada ja nüüd lähen harjutusi sabale tegema. 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!karimakene
483 lugemist
Minust

Tere .Olen Karima,täiesti tavaline eluaegne paksuke või noh nüüd loodan fitlapi abiga veidike muutuda. Olen kohe 37 aastaseks saav kolme imelise lapse emme. Olen lapsest saati armastanud süüa ja seda varuga, äkki pärastseks ei jää järgi...ühesõnaga sõin end paksuks. Hiljem avastasin kokandusmaailma ja no mis parata ma armastan head sööki. Sinna söömis kilodele lisandus ka veel rasedustest juurde tulnud õnneks küll mitte palju aga alla 15 kg kõik. Olen tihti vaadanud kaalulangetus projekte aga kõik on paistnud minu jaoks rasked. Ühte,teist,kolmandat süüa ei tohi ja lisaks imevigureid... fitlapiga oli hoopis teine lugu. Tundus kuidagi kodune. Loodan et saan hakkama .

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Miks mulle meeldib ? Väga lihtne on vastata sellele,sest siin on palju häid koduseid roogi. Pole vaja gurmaanitsega ning mis peamine isegi pastat võib süüa

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom