137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tundub, et sain unes uut motivatsiooni ehk lubatud trenn, onu Heikki ja idud :D


Mina: ütle päriselt, kas minu kehakaal häirib sind? Palun ausalt ja ära hakka hurjutama, et miks sellised teemad. Pean seda teadma!

Tema: ei häiri.

Mina: Sa ei valeta? Ei ütle seda lihtsalt minu meeleheaks?

Tema: Kindlasti mitte. Aga normaalkaalu tuleb ennast ajada ikkagi. Meeldib või mitte. Läheb olemine paremaks.

 Just sellise infovahetusega minu eile päev ka lõppes. Ikka on nii, et öösel, kui kõik magavad hakkan ma mõtlema igasugustele asjadele ja selgust on vaja kohe. Aga kui mees on jälle kuskil tööreisil, siis toimub kiire sõnumite sadu, et rahuliku südamega magama minna. Kas ma tulemusega ka rahule jäin, ma ei tea. Kuskilt ridade vahelt loen ikka, et päris aus see vestlus tema poolt ei olnud. Samas ei kujutaks oma kallist elukaaslast ka mulle otse näkku ütlemas, et kuule sa oled ikka päris paks, tee midagi. Kõik käibki natuke läbi roosade prillide ja lillede.  Ja ka hellitusnimi "Paksik" kõlab kuidagi pehmelt ja mitte pahatahtlikult.

Hommikul tõusin kerge süümekaga, sest eile olin blogis lubanud, et kindlasti teen trenni, kuna hommikupoolik vaba ja tööle minekuni on aega. Viisin suuremad lapsed kooli-lasteaeda, tegin kohvi, ise muudkui mõeldes, et ma ei saa-ei viitsi-ei taha. Seejärel ei jõudnud endaga kokkuleppele, millist trenni teha. Läksin kergemat vastupanu ja tegin kohapeal jooksu, asi seegi. Ise muudkui mõtlesin, millal see lõppeb ja oli mul siis vaja seda lubada. Aga kui kohe ei tee, siis õhtul enam ei jaksa ja pärast on jälle päris piinlik olla nagu oleksin niisama sõnade loopija. Pisikesel piigal oli aga nalja nabani, sest täna kargas emme toas ringi pesu väel aga näed onu Heikkil on korralikult riided seljas. Iga kord küsitakse, mis on nimi on 😀

Aga südamest aus olles olen õnnelik, et ennast natukenegi liigutasin. Enesetunne muutus kohe mitu astet paremaks, veri hakkas sees ringi käima. Mõnus hommikune dušš ja kreemitamine ning kohv! Enam paremat algust päevale ei oska tahtagi. 

Siis aga algas uus katsumus. Tahtsin saada hea kaeraklii putru. Suitsu juustu ma loomulikult ei ostnud, otsustasin kasutada olemasolevaid ehk siis fetat. Toidukoort valades loomulikult käsi vääratas ja oih, läks tiba rohkem, kui oli ette nähtud. Küll aga sai puder tõeliselt iseäratav!!! Lisasin rohkem vett ja lasin vaikselt keeda, segasin kohe sekka ka fetajuustu. Tundub, et olen leidnud uue lemmiku. Kindlasti läheb see proovimisele ka hallitusjuustuga 😀

Kell aga liikus jällegi imekiirelt ja vaja oli valmistada söök kaasa ka tööle. Kuna hakkliha oli sügavkülmas, siis tegin munanuudleid seavälisfileega, lisaks veel porgandit ja paprikat ning seeni. Jummel, mis hea lõhn oli ja kui suur ports valmis :O Seekord ei unustanud ka muna sisse panna.  Oi kuidas tahaks juba seda maitsta. Kõrvale tuleb loomulikult ka tomati-kurgi salat.

Nüüd võibki tööle minna. Siiski, mitte päris. Olin ju pannud mungoa idanema ja tänaseks on juba päris korralikud idud. Aga kas see ka vabavara oli? Kiirelt fitlap lahti, natuke otsimist ja ma kuulsin, kuidas kellad helisema hakkasi 😀 Ega ma ei koonerdanud, karpi rändas päris korralik kogus idusi ja tundsin, kuidas uus käis sai sisse lükatud.

Aa ja kas te kildu tahate teada? Viimased päevad on Fitlap olnud nagu "Püha Raamat" (suurte tähtedega).  Kasutan seda päev läbi ja siis öö veel takka. Ning mis te arvate, mida ma öösel unes näen. Ei, mitte sööke ja pilte, vaid näiteks eelmine öö oli mul võimalus kohtuda Heikkiga 😀 Päris elus ei ole näinud aga näed, unes küll. Kui ma vaid suudaks meenutada, mida ta rääkis aga noh, ju see siis oli mingi märk, et liigun õiges suunas. 

Nüüd aga krõbistan natuke idusi edasi, siis tassike kohvi ja nuudleid sööma 😀 Oo ja kas tõesti saab õhtul hilissöögiks täis portsu? I´m in Heaven!!! 

NB! Patupurk peab jääma puutumata!!!! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!A.
93606 lugemist / 48 fänni
Minust

Olen 30 aastane 2 lapse ema. Põhimõtteliselt olen terve oma teadliku elu olnud hädas kaaluga. Olen 1,72 pikk ja kaalun hetkel 75,9kg. Ideaalis tahaksin kaaluda 58-60kg. Selle kaalu saavutasin ka peale esimest rasedust. Peale elumuutust hakkas ka kaal uuesti tõusma ja oma üllatuseks avastasin ennast teise lapse ootel. Hetkel kaalun küll natukene vähem, kui raseduse alguses. Tunnen, et minu tujud ja seltskondlikus on seotud otseselt kaaluga. Tunnen ennast teiste inimeste keskel ebamugavalt, tundub nagu kõik jälgiksid mind. Sellega seoses ongi soov kaalust alla võtta ja lõpuks nelja seina vahelt välja tulla. See kõik on aga raske, kuna olen emotsionaalne sööja - söön, kui olen rõõmus ja söön, kui mind vaevab mure.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane toitumiskava tänapäeva kiires elutempos. Kõik toidud on lihtsalt tehtavad ja imemaitsvad ning mis kõige olulisem - sobib kogu perele. Avastamisrõõmu on igaks päevaks!!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom