Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tundub, et sain unes uut motivatsiooni ehk lubatud trenn, onu Heikki ja idud :D

Mina: ütle päriselt, kas minu kehakaal häirib sind? Palun ausalt ja ära hakka hurjutama, et miks sellised teemad. Pean seda teadma!

Tema: ei häiri.

Mina: Sa ei valeta? Ei ütle seda lihtsalt minu meeleheaks?

Tema: Kindlasti mitte. Aga normaalkaalu tuleb ennast ajada ikkagi. Meeldib või mitte. Läheb olemine paremaks.

 Just sellise infovahetusega minu eile päev ka lõppes. Ikka on nii, et öösel, kui kõik magavad hakkan ma mõtlema igasugustele asjadele ja selgust on vaja kohe. Aga kui mees on jälle kuskil tööreisil, siis toimub kiire sõnumite sadu, et rahuliku südamega magama minna. Kas ma tulemusega ka rahule jäin, ma ei tea. Kuskilt ridade vahelt loen ikka, et päris aus see vestlus tema poolt ei olnud. Samas ei kujutaks oma kallist elukaaslast ka mulle otse näkku ütlemas, et kuule sa oled ikka päris paks, tee midagi. Kõik käibki natuke läbi roosade prillide ja lillede.  Ja ka hellitusnimi "Paksik" kõlab kuidagi pehmelt ja mitte pahatahtlikult.

Hommikul tõusin kerge süümekaga, sest eile olin blogis lubanud, et kindlasti teen trenni, kuna hommikupoolik vaba ja tööle minekuni on aega. Viisin suuremad lapsed kooli-lasteaeda, tegin kohvi, ise muudkui mõeldes, et ma ei saa-ei viitsi-ei taha. Seejärel ei jõudnud endaga kokkuleppele, millist trenni teha. Läksin kergemat vastupanu ja tegin kohapeal jooksu, asi seegi. Ise muudkui mõtlesin, millal see lõppeb ja oli mul siis vaja seda lubada. Aga kui kohe ei tee, siis õhtul enam ei jaksa ja pärast on jälle päris piinlik olla nagu oleksin niisama sõnade loopija. Pisikesel piigal oli aga nalja nabani, sest täna kargas emme toas ringi pesu väel aga näed onu Heikkil on korralikult riided seljas. Iga kord küsitakse, mis on nimi on 😀

Aga südamest aus olles olen õnnelik, et ennast natukenegi liigutasin. Enesetunne muutus kohe mitu astet paremaks, veri hakkas sees ringi käima. Mõnus hommikune dušš ja kreemitamine ning kohv! Enam paremat algust päevale ei oska tahtagi. 

Siis aga algas uus katsumus. Tahtsin saada hea kaeraklii putru. Suitsu juustu ma loomulikult ei ostnud, otsustasin kasutada olemasolevaid ehk siis fetat. Toidukoort valades loomulikult käsi vääratas ja oih, läks tiba rohkem, kui oli ette nähtud. Küll aga sai puder tõeliselt iseäratav!!! Lisasin rohkem vett ja lasin vaikselt keeda, segasin kohe sekka ka fetajuustu. Tundub, et olen leidnud uue lemmiku. Kindlasti läheb see proovimisele ka hallitusjuustuga 😀

Kell aga liikus jällegi imekiirelt ja vaja oli valmistada söök kaasa ka tööle. Kuna hakkliha oli sügavkülmas, siis tegin munanuudleid seavälisfileega, lisaks veel porgandit ja paprikat ning seeni. Jummel, mis hea lõhn oli ja kui suur ports valmis :O Seekord ei unustanud ka muna sisse panna.  Oi kuidas tahaks juba seda maitsta. Kõrvale tuleb loomulikult ka tomati-kurgi salat.

Nüüd võibki tööle minna. Siiski, mitte päris. Olin ju pannud mungoa idanema ja tänaseks on juba päris korralikud idud. Aga kas see ka vabavara oli? Kiirelt fitlap lahti, natuke otsimist ja ma kuulsin, kuidas kellad helisema hakkasi 😀 Ega ma ei koonerdanud, karpi rändas päris korralik kogus idusi ja tundsin, kuidas uus käis sai sisse lükatud.

Aa ja kas te kildu tahate teada? Viimased päevad on Fitlap olnud nagu "Püha Raamat" (suurte tähtedega).  Kasutan seda päev läbi ja siis öö veel takka. Ning mis te arvate, mida ma öösel unes näen. Ei, mitte sööke ja pilte, vaid näiteks eelmine öö oli mul võimalus kohtuda Heikkiga 😀 Päris elus ei ole näinud aga näed, unes küll. Kui ma vaid suudaks meenutada, mida ta rääkis aga noh, ju see siis oli mingi märk, et liigun õiges suunas. 

Nüüd aga krõbistan natuke idusi edasi, siis tassike kohvi ja nuudleid sööma 😀 Oo ja kas tõesti saab õhtul hilissöögiks täis portsu? I´m in Heaven!!! 

NB! Patupurk peab jääma puutumata!!!! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse