Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Trenn + uued retseptid = hea enesetunne.

Hei ka minu poolt, avastasin, et ei olegi siia viimasel ajal eriti midagi kirjutanud. Kurbusega pean tõdema, et minu pikkkkk-pikkkkk puhkus hakkab kahjuks otsakorrale jõudma. Selle aastane suvepuhkus läks kuidagi liiga kiirelt. Njah, ega ilmad ka just eriti ei soosinud seda. Aga mis sinna ikka teha. Mis möödas, see möödas.

Puhkuse alguses panin päris kõrged panused, kahjuks täita ma neid täielikult ei saanudki. Küll aga on mul väga hea meel ühe "pisikese" edusammu üle. Minus on tärganud pisike "trennipisik", mis päris igapäevaselt juba soovib minust välja saada. Kuna seljale palju põrutust lubada ei saa, siis peangi päris palju arvestama oma enesetundega, et ma seljale liiga ei teeks. Siiani olen oma keha kuulanud ja midagi hullu juhtunud ei ole. Kui see välja arvata, et pärast on enesetunne tuhat korda parem.

Siiski – ükspäev tundsin, et pingutasin üle. frownKorraga trenni ajal tulid külmavärinad ja halb enesetunne kestis järgmise päevani. Mis see täpselt oli, ei tea aga mõneks päevaks tõmbasin ennast tagasi. Ja seda ka söögiga. Lasin kehal taastuda ja kohaneda.

Nüüd aga jätkan sealt, kus paus jäi. Ehk siis täna sai jälle mega hea enesetunde pärast trenni ja see tekitab kuidagi hasarti. Olen avastanud enda jaoks, et 30 minutit ratast ja 30 minutit lihast on just ideaalne kooslus. 


Viimasel ajal olen ka erinevaid retsepte proovima hakanud, et toidulaud muutuks mitmekesisemaks. Kartul, kana ja pasta on natuke üksluiseks muutunud.indecision

Uueks proovikiviks sai kukeseene quiche. Väliselt oli ju ilus ja lõhngi oli päris meeldiv aga teist korda ma seda siiski ei teeks. Miks? Kuna lillkapsa maitse käib ikkagi liiga kõvast üle. Just samal põhjusel jätsin ka lillkapsa põhjaga pitsa tegemised ära. Üks hetk see lihtsalt enam ei maitsenud. Ja vägisi ka ei ole mõtet seda süüa. Sama lugu on selle quichega, kui seda teha, siis jätan patukorraks. 

Siiski see näeb päris isuäratav välja. Tegin korraga ühe toidukorra ja kasutasin 18cm diameetriga lahtikäivat koogivormi. Ideaalne selle küpsetamiseks. Pool pirukast sõin soojalt, teise poole jahtunult, mis maitses isegi paremini. Algselt plaanisin juustu kuskilt retseptist näpata juurde aga otsustasin siiski algretsepti katsetada. 

Mis mind aga meeldivalt üllatas – kõht püsis päris kaua aega täis. yes

 

 

Kuigi ma ei ole magusate pannakate sööja, siis täna sobisid need nagu valatult. Võibolla sellepärast, et kange mee isu oli ja no millal meega siis veel maiustada, kui mitte suvel – hea värske ja vedel.

Sain kolm ülepanni pannakat, banaani asemel virsik. Oi jummel,milline magusalaks see oli. Väike pildike ka.

Oleks mul elukaaslane ka kodus olnud, siis kohr kindlasti oleks ka tema neid soovinud. Millegipärast on proteiinipannakad tema lemmikud. Alles ükspäev uuris purgi sisu ja oli õnnetu, et see juba varsti tühjaks saama hakkab. Ja tema kindel soov oli, et seda peab veel koju ostma, sest talle need maitsevad. Ja mis kõige tähtsa, taigna tegemine on nii easy!

Mina eelistaksin siiski parema meelega soolaseid täidetud pannakaid. Ja nii on see koguaeg olnud. Kellele magus, kellele soolane.

 

 

Mainisin, et pean tagasi tööpostile sättima hakkama. Appikene, mul on sellepärast  hull stress juba. Enam ei saa hommikuti isegi kaua magada. Muidu ei olnud probleemi vahest 11ni uneleda. Ja nagu sellest veel vähe oleks- päev enne tööle minemist veel minu sünna ka.  Mingit pidu ma tegema ei hakka, kui siis tähistan oma perega, vanemad, õepere. Ma põhimõtteliselt ei ole ükski aasta oma sünnipäeva kuidagi eriliselt tähistanud. Minu jaoks ei ole see nii oluline. 

Kas ma see päev olen kavas või mitte, ma ei tea. Kuigi selle nädala patukas sai eile, 110% ära kasutatud. Ehk siis pool päeva lappas. devil

Ma ei taha mõeldagi, kuidas ma jälle tööl oma söömisega hakkama saan, kuna toidu soojendamine seal ei tule kõne alla ka. Ehk siis ülepäeviti pean hakkama leiutajaks. Õnneks on meil kavas väga häid retsepte, juustuküpsised saavad kindlasti üheks lemmikuks ka tööl olles. yes


Ahjaa, ükspäev lugesin blogisid, Olin üllatunud, et nii palju  "värsket kraami oli". Ja siis mainis keegi, et blogimise võistlus käib jälle. Vastav reklaam aga jäi mulle kahe silma vahele. Aga hea meel uusi blogisi lugeda oli ikka. Ise ma võistlusel ei kandideeri, kuna kasutusaja pärast pole mul vaja seda teha ja nagunii saab blogi kirjutades päevi juurde, kuna alati on millegist kirjutada ja see 2000+ tähemärki tuleb lausa iseenesest. 

Nii. Hea meelega paneks veel üht teist kirja aga kell hakkab juba 4 minuti pärast uut tundi tiksuma ja unemaa kutsub.

Seega, võibolla homme jälle aga võibolla mitte.

Ilusat ja rahulikku õhtut, fitlappijad!!!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse