137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tahan teie saladusi ehk käes on aeg panna kintsud enne suve marinaadi!!!


Mida kallim kreem, seda paremat tulemust lubab aga kas see päriselt ka nii on. Neid interneti pilte ma ei usalda, fotosi oskan ka ise natuke töödelda. Ja seda teevad kindlasti ka tootefirmad.

Olen ostnud igasuguseid kreeme. Kahjuks on lõpptulemus olnud see, et lõpuks ma ei viitsi enam enda keha mäkerdada ja kreemid lihtsalt aeguvad ja lendavad prügikasti.

Täna ma siiski üle pika aja mätsisin kintsud “marinaadi”. Mõnus tunne oli, veidi külm ja kihelev. Nüüd aga mõtlen, et sõidaks peale tööd korra lähimasse linnakesse ja soetaks endale veel midagi. Kuidagi peab ju ennast lainel hoidma. Lubasin küll, et ei osta rohkm mingeid imevidinaid aga no, mis sa teed kui hing ihkab. 

Alles eelmine nädal soetasin Depend geellaki komplekti. Oi sellega olen rahul – küüned seisavad nii ilusad ja ei mingit jamamist. Iga päev imetlen.

Ka käisin juuksuris ja lasin veidike värskendust teha. Seepärast tahaks ka keha natuke hellitada. 

Sõnaline reklaam pidi see kõige parem olema.  Seega, kes vähegi viitsib ja raatsib saladust jagada, siis oleksin ülimalt tänulik. Ei tahaks niisama jura ka koju tassida. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!A.
93515 lugemist / 48 fänni
Minust

Olen 30 aastane 2 lapse ema. Põhimõtteliselt olen terve oma teadliku elu olnud hädas kaaluga. Olen 1,72 pikk ja kaalun hetkel 75,9kg. Ideaalis tahaksin kaaluda 58-60kg. Selle kaalu saavutasin ka peale esimest rasedust. Peale elumuutust hakkas ka kaal uuesti tõusma ja oma üllatuseks avastasin ennast teise lapse ootel. Hetkel kaalun küll natukene vähem, kui raseduse alguses. Tunnen, et minu tujud ja seltskondlikus on seotud otseselt kaaluga. Tunnen ennast teiste inimeste keskel ebamugavalt, tundub nagu kõik jälgiksid mind. Sellega seoses ongi soov kaalust alla võtta ja lõpuks nelja seina vahelt välja tulla. See kõik on aga raske, kuna olen emotsionaalne sööja - söön, kui olen rõõmus ja söön, kui mind vaevab mure.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane toitumiskava tänapäeva kiires elutempos. Kõik toidud on lihtsalt tehtavad ja imemaitsvad ning mis kõige olulisem - sobib kogu perele. Avastamisrõõmu on igaks päevaks!!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva