Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tahan teie saladusi ehk käes on aeg panna kintsud enne suve marinaadi!!!

Mida kallim kreem, seda paremat tulemust lubab aga kas see päriselt ka nii on. Neid interneti pilte ma ei usalda, fotosi oskan ka ise natuke töödelda. Ja seda teevad kindlasti ka tootefirmad.

Olen ostnud igasuguseid kreeme. Kahjuks on lõpptulemus olnud see, et lõpuks ma ei viitsi enam enda keha mäkerdada ja kreemid lihtsalt aeguvad ja lendavad prügikasti.

Täna ma siiski üle pika aja mätsisin kintsud “marinaadi”. Mõnus tunne oli, veidi külm ja kihelev. Nüüd aga mõtlen, et sõidaks peale tööd korra lähimasse linnakesse ja soetaks endale veel midagi. Kuidagi peab ju ennast lainel hoidma. Lubasin küll, et ei osta rohkm mingeid imevidinaid aga no, mis sa teed kui hing ihkab. 

Alles eelmine nädal soetasin Depend geellaki komplekti. Oi sellega olen rahul – küüned seisavad nii ilusad ja ei mingit jamamist. Iga päev imetlen.

Ka käisin juuksuris ja lasin veidike värskendust teha. Seepärast tahaks ka keha natuke hellitada. 

Sõnaline reklaam pidi see kõige parem olema.  Seega, kes vähegi viitsib ja raatsib saladust jagada, siis oleksin ülimalt tänulik. Ei tahaks niisama jura ka koju tassida. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse