Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Siis, kui vaikus võtab maad ja südametunnistus kripeldab…

…saan mina oma mõtted ja tegemised letti laduda. Vahel tundub, et kell liigub liiga kiiresti ja tahaks karjuda – STOP!!! Miks on nii, et vaba päev lendab lausa käest aga tööpäeval ei paista lõppu tulevatki?

Alles ma panin pea padjale ja mõtlesin,et küll on ikka hea magama minna, kui tean, et voodi ei ole tühi ja külm ning juba helises äratuskell, et vaja lapsed lasteaeda-kooli toimetada ja ise linna toimetama minna. 

Tass kohvi võtab korraks aja maha, imehea. Ja nüüd kõht putru täis- oot, mis putru. Eile sai ostetud kaerakliid, vaja see ära proovida. Saab selle üldse pudru alla liigitada? Nojah, kahene kogus oli päris suur, ehmatasin lausa ära.Imelikult paks sai ka, tahtis kangesti poti põhja jääda. Mõtlesin, et ei sellest asja saa, mees aga kõrvalt kiirustab mind takka, et ruttu ruttu vaja kell 10 juba linnas olla. Appi! Mis siis saab. Teen selle "kördi" valmis, sööb kes sööb. Kartsin maitsest hullemat aga feta juust tegi selle kuidagi meeldivaks. Kui juba üle poole söödud, hakkas lusikas aga aeglasemalt käima- tekkis tunne nagu sööks savi, suus küll pehme aga no alla ei saa kuidagi neelatud. Ise aga muudkui uurin mehelt, et kas talle ikka maitseb ning kas võin seda teinekordki teha. Tema arvas, et oleks nagu soolane mannakas 😀 Mina aga kiitsin takka, et küll on ikka hää, ise vaevu seda alla neelates 😛 Vähemalt seisis kõht päris kaua täis. Võibolla peaks mingit muud maitseainet sisse panema? Ei tea, kui julgen, proovin homme uuesti. Siis natuke rohkem aega.

Et siis päev linnas. Ei tea kas viga on minus aga aegajalt vaatan ma inimestele lihtsalt järgi – olgu siis päris koguka või siis piitspeenikesega tegu. Mõtlen, et mis on ühe või teise inimese põhjus, et ta on ülekaaluline. On ta endaga rahul? Kas tal on pere? Kellena töötab? Kõik need mõtted käivad nii kiirelt peast läbi, et ma ei pane seda ise eriti tähelegi.

Mind tõsiselt pahandas see,et kui ma esimest korda hakkasin 100kg lähenema (9 aastat tagasi), siis minu oma pere ei ˇkoputanud mulle õlale ja ei öelnud, et kuule, nüüd oleks aeg midagi ette võtta. Ma olin ikka nii paks. Otsisin just täna pilte sellest ajast ja teate, ma ei leinud! Miks? Sest vältisin teadlikult fotodele jäämist. Küll aga leidsin igasuguseid muid pilte ajast, kui olin endaga 110% rahul. Ehk siis peale rasket kaalulangetamis teekonda. Jagan mõnda ka teiega.

Oi jah, olid need ikka ajad 😀

Nagu Saller laulis laulu: "Tahan oma raha tagasi", võiksin mina laulda: "Tahan oma keha tagasi". 

Ühesõnaga kaevasin pildifaile edasi ja tegin uue avastuse – viimasest lapsest on enamus pildid koos minu mehega aga mina? Ahjaa,ma ju võtsin sujuvalt fotograafi rolli endale, sest kaamera taga on parem olla,kui kaamera ees. Mõned üksikud pildid isegi leidsin.  Oi õudust, kuidas neid vaadata ei taha. Aga julguse mõttes sai see siia pandud,nagunii olen ennast teiste ees (noh need,kes minu blogi peaks lugema) põhimõtteliselt alasti kiskunud 😀 

Lõuna ja õhtusöök said samad, mis eile. Ei viitsinud mitte midagi erilist vaaritada. Burks ja soolane pannakas. Ideaalsed aja kokku hoidjad 😀 

Ning kuna ka trenn ei olnud päevakavas, sain hilisõhtuks ainult pooliku õuna :S 

Ja nüüd aus ülestunnistus – pean kergitama rahakotti ja patupurki rändab teine 10€. SEST MA SÕIN SINGI 3-VILJA RÖSTI VÕIKU!!! No panin lapsed magama ja vaatasin ise telkut ning siis ei saanud arugi, kui juba pool oli kõhus 🙁

Olen siiski ainult inimene, oma nõrkuste ja tugevustega. Vot nii. Aga homme on poolik tööpäev ja õnneks on hommikul aega kodus toimetada. Kindlasti teen hommikul trenni! 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse