Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Rabarberid ja piparmünt ehk päev kujuneb alati hoopis teisiti,kui planeeritud.

Olgu mainitud, et kui ma oma telefoniblogi kirjutasin, siis elukaaslane kohe mainis, et noh kirjutad jälle blogi. Hmm, mida teab tema minu blogitamisest?Üksaeg mainisin,et teen seda aga sinna see jutt ka jäi. Rõhutasin meelega sõna elukaaslane, sest selle sõna kasutamise kohta tehti mulle märkus. 

Ühesõnaga, elukaaslane siis mainis minu blogi ja seda, et kirjutan jälle oma kaerakliidest ja et üleüldse ei saa ma tema kohta öleda, et ta on mu MEES, kuna tegelikult on elukaaslane. Ma vaatasin teda vist päris lolli näoga, et mis asja sa nüüd ajad? Tema siis teavistas, et ta luges minu blogi. OK! Et siis kuidas? Ta ei ole fitlapi kasutaja ja pealegi oli ta "komandeeringus". 

Tuli välja, et ma olevat oma blogi siis avalikult FB lehel jaganud. No ikka juhtub. Tundub, et see oli minupoolne apsakas, kuna see ei olnud mõeldud nii suurele ringile. Loodetavasti ei pannud kõik seda tähele. Kes teab mind Fitlapi kauda, siis las nii olla. 

Küsisin siis temalt, kas see häirib, et olen teda oma blogis maininud. Mind üllatas, et ta ei reageerinud sellele üldse väga. No seda parem mulle. Ei tea ka, et midagi nii hullu kirjutaks, et see trükimusta ei kannataks. 

Nii ja nüüd siis tagasi oma päeva juurde. 

Kui olime koju jõudnud ja lastel kõhud täis söödud, läksime perega (va. poisiga) tüdruku lasteaiakaaslase sünnipäevale. Valmistusin juba, et seal on lauad lookas head-paremat. No ja nii ka oli. Kuigi jõudsime tunnikese hiljem kohale, oli sööki veel oli kui palju. Lootsin, et äkki on ka natukene juurikaid, mida närida aga kahjuks mitte. Sel oli kartulisalatit, krõpse, soolast kringlit, kommi ja valet caesari salatit. 

Kell oli juba 3 ja mul oli kõht päris tühi. Lubasin endale patutoidukorra ja palusin elukaaslasel endale panna ühele pisikesele taldrikule (taldrik oli tegelikult ka imepisike) caesari salatit. Ma üldse ei põdenud seda. Teadsin, et pean natukene sööma ja see tundus kõige parem variant. Oi ja see oli nii maitsev ning kusjuures ma ei söönud seda üldse palju. Pärast võtsin moe pärast ka ühe teelusikatäie kooki ning sellega ka asi piirdus. Kas ma polnud enda üle mitte uhke, et ma ei hakanud seal kringlit sööma ja komme mugima 😀 

Ülejäänud aja jalutasin mängutoas ringi ja vaatasin, kuidas lapsed tundsid sellest hetkest rõõmu. Pärast autos jõin aga isuga Borjomi ja tundsin, et nii hea kerge on olla.

Juba kodupoole sõites otsustas elukaaslane, et ta läheb veedab õhtupoole ikka sõbra juures ja nii me vahetasime sõidusuunda. Lapsed olid õnneks nii väsinud, et nad jäid imekiirelt autos magama. Oi kui hea ja vaikne oli, eks nad jooksid ja rahmeldasid ka ikka korralikult. 

Olgu mainitud, et elukaaslane arvas, et õhtul, kui talle järgi lähen, tahab tema minna Staapi läbuburksi sööma. Olgu nii! Saagu sinu tahtmine aga mind ära endaga patule tiri cheeky.


Kuna ilm oli nii imeline, vedasin ma kõik taimed verandale ja istutasin neid suurematesse topsidesse ümber. Eile käisin ostsin Bauhofist õiget mulda. Oleksin pidanud selle juba ammu ära tegema aga ootasin õiget hetke ja nüüd oli see lõpuks käes. No nii hea tunne oli yes

Hoovis peenralt leisin aga ühe imehea asja. Esimese oksakese piparmünti ja ega ma seda siis kasvama ei jätnud. Selleks hetkeks ei olnud ma ka veel endale süüa teinud (kell oli siis juba 7 õhtul) ja soe piparmünditee tundus just see õige. 


Aiamaal aga kasvas veel miskit põnevat ja nii, kui ma seda nägin, tundsin kuidas suu hakkab vett jooksma. Mmmm, rabarrrrbbeerrrr!!!! Need ei olnud küll veel väga pikad aga kaks pikemat ma ära murdsin. Kujutasin juba ette, kui head hapud need on ja jällegi oli suu vett täis. Pesin need puhtaks, koorisin ära ja hakkisin ära. Kahjuks aga tabas mind pettumus, sest suus oli ainult rohumaitse. Vaatamata sellele sõin need ära. Nojah, kui nii, siis nii. 

Kõhutühjus aga andis endast uuesti märku. Kuna ma ei suutnud otsustada, mida süüa teha, siis otsisin veel koduseid tegevusi ning viisin ka pesud õue kuivama. 

Ise aga mõtlesin, et unustasin hommikul kanafilee ja veisehakkliha sulama võtta, seega neid toiduaineid sisaldavaid toite ma teha ei saa. Järgmisel hetkel olin juba peadpidi sügavkülmas ja otsisin, mis head leidub.


MIS TOIMUB?

Kell liigub ikka imekiirelt. Kell juba pool 10 aga mina ninapidi blogis ja süüa ikka  veel mitte midagi. Nüüd tahaks juba kohe midagi ja seda peab olema PALJU!!!! Kaua ma seda vett siis ikka lürbin ja loodan, et toit ise valmib.Võimalik, et valin soolased pannakad 😛 Tundub hea.

Ei kõik, asun retsepte üle vaatama. 

Tundub, et laupäevad ei olgi kõige hullemad. Peaasi, et igav ei hakkaks, sii kipubki käike ebavajalikku suhu pistma.

 

Päikest kõigile!!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse