141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Põrgusse need "patukad".


Mina jälle siin! Pikalt mõtlesin, kas viitsin istuda laua taha ja natuke kribada või lükkan seda edasi aga kuna lapsed vaatavad telekast just Jääaeg 2, siis tundus see sobilik aeg kirjutamiseks olema. 

Tahaksin natuke patukordadest muljetada. Nädala alguses ei ole isegi mõttes, et võiks mingi kavavälise toidukorra teha. Kõik ju toimib – toidud on imehead, valik suur, kõht on täis ja meel hea. Mida siis veel vaja? Aga siis jõuab kätte nädalavahetus ja võibolla jõuab ka elukaaslane koju ning koheselt muutub ka mõtteviis. Siis jõuan väga kiiresti otsusele, et patukas tuleks ära teha, sest nädalas korra ju võib, ehk püsivad siis ka erinevad isud kontrolli all. Ega ma tea-mis-vägevat patukat ju üldse ei plaaninud. Tegin laste tungival soovil kartuliputru ja hakklihakastet, ikka seda klassikalist, seahakklihaga, korraliku kastmega. Pudru sisse ikka võid ja piima ka. Ja nii ma siis istusin koos perega lauaga taga ja sõin. Ainult ühe portsu. Varem oleks vähemalt 2 korralikult suure kuhjaga taldrikutäit sisse ahmind. No ja siis sai natuke ka maisikrõpse krõbistatud ning üle pika-pika-pika aja ka pokaalike veini. Kui juba, siis juba. Pole ju väga hullu midagi, kui arvestada et olen püsinud ilusasti kavas ja ka trenni teinud. 

Tulemus – 30 minutit hiljem olin külili diivanil ja põhimõtteliselt magasin, kuna elukaaslane juba kõikas, et jää siin midagi magama. Mul oli selline unekas, et… Ja kui ma ennast ärkvele ajasin, siis oli minu teise poole kord, norisema jääda. Seda selle vahega, et ta ikka reaalselt magas 😀 Nii palju siis pokaalist punasest veinist ja töönädalast. 

Teised toidukorras sõin korralikult, seega savi see eilne. Niimoodi mõtlesin eile õhtul.

Täna hommikul olid mõtted ja tunded aga hoopis teised. Ärkasin 7,30!!!!! Whaaatt!!! Laupäeva hommik ja unel on ju vaja nii vara ära minna. Tänud, seda ma küll ei plaaninud. Ja nagu sellest vähe oleks – kõht oli niiiii täis ja valutas. Seda ma tegelikult kartsin ka, et nii läheb. Seega söögiisu oli 0  aga kohvi oli küll nagu rusikas silmaauku. 

Pere sõi kõhu putru täis (lapsed said oma lemmikut – mannaputru ja elukaaslasele klassikalist kaerahelbeputru), päris tavalineon ka see, et hommikul teen vahest ka kolme erinevat putru. Mina aga istusin ja jõin kohvi. 

Söögiisu hakkas tekkima veidi enne kolme, siis kui lapsed alles lõunaund magasid. Ning kuigi kell oli juba pealelõunat, keetsin ikkagi putru, sest teistsugust "hommikusööki" väga ette ei kujuta. Üks korralik pudruports peab ikka päevas olema.

Ahjaa, tahtsin ju täna oma kaalu kontrollida. Aga kuna eile oli see tobe patukas, siis ei lootnudki, et kaal mulle vastu naerataks. Oli kogu organismis vastik raske tunne.

Seega, põrgusse need patukad!!!! Ma saan ilma nendeta ka hakkama. Ma tean, et saan. 

Täna olen olnud ilusasti kavas ja õnneks reelt see väike hüppekas mind maha ei kiskunud. Olen taasavastanud oma tahtejõu ja motivatsiooni. yes

Juba planeerin ka homseid toidukordi, kindlasti teen 4x koguse kruubiputru, sest kruubid on leos. 

Ok, tagasi lastega multat vaatama, nad nii nakatavalt naeravad laugh

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!A.
99110 lugemist / 48 fänni
Minust

Olen 30 aastane 2 lapse ema. Põhimõtteliselt olen terve oma teadliku elu olnud hädas kaaluga. Olen 1,72 pikk ja hetkel kaalun lihtsalt liiga palju. Ideaalis tahaksin kaaluda 58-60kg. Selle kaalu saavutasin ka peale esimest rasedust. Peale elumuutust hakkas ka kaal uuesti tõusma ja oma üllatuseks avastasin ennast teise lapse ootel. Hetkel kaalun küll natukene vähem, kui raseduse alguses. Tunnen, et minu tujud ja seltskondlikus on seotud otseselt kaaluga. Tunnen ennast teiste inimeste keskel ebamugavalt, tundub nagu kõik jälgiksid mind. Sellega seoses ongi soov kaalust alla võtta ja lõpuks nelja seina vahelt välja tulla. See kõik on aga raske, kuna olen emotsionaalne sööja - söön, kui olen rõõmus ja söön, kui mind vaevab mure.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on siiani kõige paindlikum toitumiskava, mida olen kasutanud. Menüü on väga mitmekesine ja otseselt millestki ei pea loobuma.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom