136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Õudusi täis nädal ehk omad vitsad peksavad


Eelmises blogis kirjutasin, et olen minemas Saaremaale ja ei kujuta ette, kuidas seal oma toitumiskava jälgida, sest see eeldaks seda, et pean 1000+1 asja kaasa võtma (ei hakka ju igale poole uusi pudrumaterjale, kuivaineid jne ostma). Kogu see ettevõtmine tundub minu jaoks siiani nii raske ja suhteliselt võimatu. Ja seega ongi kogu minu ponnistused läinud jällegi vett vedama.

KUIDAS SAADA HAKKAMA, KUI OLLA KODUST EEMAL KAUEM KUI 2 PÄEVA????

Hommikuti tegin putru mälu järgi, ei teadnud ma kogustest ei A-d ega O-d. Ülejäänud päev oli suur puhas mull :O

Sõin siis, kui sain ja seda mida sain. Põhiline toit oli loomulikult saaremaisetl hea suitsutatud tuulehaug.

Hommikul käisime sadamas, suur kauss kaasas ja lahkusime sealt 23 kg tuulehaugiga. Minu kallis isa võttis kogu töö enda peale – puhastas ja suitsutas ja nüüd olen kõik päevad vähemalt 2-3 kala järjest söönud. Ja loomulikult riisi-suitsukalasalat!!! See oli imeline ja seda sai söödud 2 päeva 😀

Saaremaal lasen ikka täiesti lõdvaks, ei mingeid piire. Ja see on nii masendavalt laastav. Igal hommikul on meeletud valud kõhus, päeva peale need leebuvad aga nii on see päevast päeva. 

Tagasi rutiinis olles ei suuda ma ka kohe reele saada. Kõige koomilisem oli see, et eelmisel tööpäeval küsis kolleeg, et kas ma olen rase? Vaatasin teda imelikult, saamata aru, miks ta nii arvab. Põhjus oli lihtne, ma ei söövat kunagi töö juures pakutavat hommikut, lõunat ega õhtut. Alati on mul oma toit kaasas. Vot mida teised kõrval näevad ja mõtlevad. Pidin teda aga kurvastama, sest sedapsi ei ole ma kohe kindlasti. Olen lihtsalt omaga suures jamas ja ei saa kuidagi asju joonde. 


Pidin täna kõhuvalu kätte otsad andma. Olin valmis juba nospad otsima,see tavaliselt on aidanud. Seega sai õht veedetud pliidi ees, sest homme jälle tööle ja ma ei kavatse oma kehale rohkem teadlikult piinasid tekitada. Mõtlesin isegi, et kui reedel perearstile lähen, siis räägin talle oma murest,äkki mul on hoopis gluteeni või laktoosi talumatus? Õde mul ei kannata laktoosi, äkki mina ka?

Toidust võiks saada ikka head energia, mitte oma keha piinata.

Kadi Ploom, üks selle grupi liige, kes on mulle olnud toeks, tundis muret, et kuhu ma olen kadunud ja kas midagi on juhtunud aga mul oli lihtsalt nii piindlik tunnistada, et olen jälle "eksinud" ja hävitan enda keha toiduga. 

Aga nüüd ma tõesti püüan.  Nädalalõpust lähen jälle Saaremaale, seekord aga tunduvalt kauemaks ja pakin kaasa ka oma kalli köögikaalu ja teen kappides inventuuri ning võtan kaasa lahtised pudrud-pastad ja muud vaja mineva. Tervislik toitumine on eluviis, mitte dieeditamine! Seega kas teha seda 100% või üldse mitte. 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!A.
92402 lugemist / 48 fänni
Minust

Olen 30 aastane 2 lapse ema. Põhimõtteliselt olen terve oma teadliku elu olnud hädas kaaluga. Olen 1,72 pikk ja kaalun hetkel 75,9kg. Ideaalis tahaksin kaaluda 58-60kg. Selle kaalu saavutasin ka peale esimest rasedust. Peale elumuutust hakkas ka kaal uuesti tõusma ja oma üllatuseks avastasin ennast teise lapse ootel. Hetkel kaalun küll natukene vähem, kui raseduse alguses. Tunnen, et minu tujud ja seltskondlikus on seotud otseselt kaaluga. Tunnen ennast teiste inimeste keskel ebamugavalt, tundub nagu kõik jälgiksid mind. Sellega seoses ongi soov kaalust alla võtta ja lõpuks nelja seina vahelt välja tulla. See kõik on aga raske, kuna olen emotsionaalne sööja - söön, kui olen rõõmus ja söön, kui mind vaevab mure.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane toitumiskava tänapäeva kiires elutempos. Kõik toidud on lihtsalt tehtavad ja imemaitsvad ning mis kõige olulisem - sobib kogu perele. Avastamisrõõmu on igaks päevaks!!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva