Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Õudusi täis nädal ehk omad vitsad peksavad

Eelmises blogis kirjutasin, et olen minemas Saaremaale ja ei kujuta ette, kuidas seal oma toitumiskava jälgida, sest see eeldaks seda, et pean 1000+1 asja kaasa võtma (ei hakka ju igale poole uusi pudrumaterjale, kuivaineid jne ostma). Kogu see ettevõtmine tundub minu jaoks siiani nii raske ja suhteliselt võimatu. Ja seega ongi kogu minu ponnistused läinud jällegi vett vedama.

KUIDAS SAADA HAKKAMA, KUI OLLA KODUST EEMAL KAUEM KUI 2 PÄEVA????

Hommikuti tegin putru mälu järgi, ei teadnud ma kogustest ei A-d ega O-d. Ülejäänud päev oli suur puhas mull :O

Sõin siis, kui sain ja seda mida sain. Põhiline toit oli loomulikult saaremaisetl hea suitsutatud tuulehaug.

Hommikul käisime sadamas, suur kauss kaasas ja lahkusime sealt 23 kg tuulehaugiga. Minu kallis isa võttis kogu töö enda peale – puhastas ja suitsutas ja nüüd olen kõik päevad vähemalt 2-3 kala järjest söönud. Ja loomulikult riisi-suitsukalasalat!!! See oli imeline ja seda sai söödud 2 päeva 😀

Saaremaal lasen ikka täiesti lõdvaks, ei mingeid piire. Ja see on nii masendavalt laastav. Igal hommikul on meeletud valud kõhus, päeva peale need leebuvad aga nii on see päevast päeva. 

Tagasi rutiinis olles ei suuda ma ka kohe reele saada. Kõige koomilisem oli see, et eelmisel tööpäeval küsis kolleeg, et kas ma olen rase? Vaatasin teda imelikult, saamata aru, miks ta nii arvab. Põhjus oli lihtne, ma ei söövat kunagi töö juures pakutavat hommikut, lõunat ega õhtut. Alati on mul oma toit kaasas. Vot mida teised kõrval näevad ja mõtlevad. Pidin teda aga kurvastama, sest sedapsi ei ole ma kohe kindlasti. Olen lihtsalt omaga suures jamas ja ei saa kuidagi asju joonde. 


Pidin täna kõhuvalu kätte otsad andma. Olin valmis juba nospad otsima,see tavaliselt on aidanud. Seega sai õht veedetud pliidi ees, sest homme jälle tööle ja ma ei kavatse oma kehale rohkem teadlikult piinasid tekitada. Mõtlesin isegi, et kui reedel perearstile lähen, siis räägin talle oma murest,äkki mul on hoopis gluteeni või laktoosi talumatus? Õde mul ei kannata laktoosi, äkki mina ka?

Toidust võiks saada ikka head energia, mitte oma keha piinata.

Kadi Ploom, üks selle grupi liige, kes on mulle olnud toeks, tundis muret, et kuhu ma olen kadunud ja kas midagi on juhtunud aga mul oli lihtsalt nii piindlik tunnistada, et olen jälle "eksinud" ja hävitan enda keha toiduga. 

Aga nüüd ma tõesti püüan.  Nädalalõpust lähen jälle Saaremaale, seekord aga tunduvalt kauemaks ja pakin kaasa ka oma kalli köögikaalu ja teen kappides inventuuri ning võtan kaasa lahtised pudrud-pastad ja muud vaja mineva. Tervislik toitumine on eluviis, mitte dieeditamine! Seega kas teha seda 100% või üldse mitte. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse