Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Motivatsioon hiilis vaikselt tagasi, loodan et ta seekord pisut pikemalt külla jääb.

Eelmises blogis kurtsin, et tahaksin kangesti trenni teha aga mitte kuidagi ei viitsi. Vähemalt selleks korraks olen nüüd sellest viitsist võitu saanud. Nii mulle endale tundub.

Ükspäev uurisin ühest ostu-müügi portaalist, et kas keegi kasutatud trenazööri soodsalt müüks. Vastuseid tuli igasuguseid ja nende seast ma siis omale sobiva välja valisin. Tean, et on suvi ja mõnusam oleks trenni teha vabas looduses aga oma kahe pisikese kõrvalt ei ole see mul eriti võimalik, seda enam et suurema osa ajast olen ma ainult lastega, ilma elukaaslaseta. 

Mõeldud-tehtud ja suured tugevad mehed mulle selle trenazööri ka koju tõid. Jumal tänatud, et otse tuppa, ise oleks selle tassimisega ikka julmalt hätta jäänud cheeky

Pilt netist laenatud.

Kohe hüppasin ka selga ja andsin tuld nii, et higi voolas ojadena. Oi kui hea tunne see oli. Ainuke puudus oli see, et kuna see oli kasutatud ja tundus, et ka kaua seisnud, siis tegi see mõnusat kriginat blush Kuna oma elukaaslane hetkel kaugel ja talle ei ole ma selle ostust veel üldse rääkinud, siis helistasin õemehele, et äkki ta saab selle kriginaga miskit ette võta. Näen juba vaimusilmis, kuidas ma koos selle trenazööriga keldrisse kolima pean laugh. Niipalju ma siiski elukaaslasele reetsin, et sain lollusega hakkama ja palusin, et ta väga ei pahanda. rohkem ei reetnud ennast, ütlesin, et kui tagasi jõuab, siis näeb angel Nii et siiralt loodan,et see kelmikas kriuks sellest masinast välja poeb. 

See aga ei seganud mul ka tänahommikust rassimist, tegin ja olin niiiii kutu. Kohe otsa tegin ja harjutusi. Nii hea tunne on jälle oma keha erinevate lihaste olemasolust teadlik olla. 

Ka köögis toimetamist naudin 100%, hea on vaikselt omas rütmis tõusta ja siis rahulikult mõelda, mida süüa. Nüüd on nagu rohkem aega kuulata oma hea, mida ta soovib ja mida mitte. Ma ei söö mitte ainult söömise pärast, vaid ka naudin kõiki toidukordi.

Siiski tekkis ka üks probleem. MUL EI OLE VANNITOAKAALU!!!! Elukaaslane arvas, et see pole mingi probleem, et nagunii lähen kuu lõpus nädalaks koju ja siis seal saan ennast kaaluda. Aga ma ju tahaks vahepeal graafiku jaoks andmeid muuta. Üks variant on ema juurde kaaluma minna aga kindlasti ei näita see kaal sama, mis kodus olev. Nüüd siis olengi veidi nõutu ja veidi murelik. Eks ma pean välja mõtlema, mis lahendus oleks parim.

Vot nii on lood!!!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse