Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mismõttes kohvi on otsas? (lihtsalt halenaljakas, kuidas ma oma kodus kohvijahil käisin )

Läksin õhtul magama, lootes hommikul kaua magada ja siis voodis üks imehea kuum kohv juua. KOHV???? Ma teadsin, et unustasin poest midagi tuua. Ma ei ostnud kohvi, pagan küll!!!!! angry Eile hommikul jõin teed ja see ei olnud üldse nii hea…

Ok pole hullu, joon homme hommikul ka teed, panin silmad kinni ja magasin.


Kui silmad avasin, oli kell 6.30 surprise Ei ole võimalik! Mis see uni nii vara pidi ära minema? Ma ei pea ju täna tööle minema. Isegi päike ei paista, et tuba oleks palav ja magada ei saaks. Kuulen hoopis, et vihma sabistab akna taga. 

Panen silmad kinni ja sunnin ennast uuesti magama. Kui silmad uuesti avan, on kell 8. No ok, veits parem. Aga põhjust ennast voodist välja ajada ikka ei ole. Kohvi tahaks ju. Mees lubas tuua, kui koju tuleb aga kes seda teab, mis kell ta jõuab. Õhtuks? frown

Ok, mis parata. Tegelikult ma tean, et kodus peaks olema mitu suurt pakki kohviube. Ise ma need tõin, kui eelmisest kodust asju toomas käisin. Aga kuhu ma need panin? Ma enam ei mäleta. Kuidas need saavad kadunud olla? Teadagi kuidas. Elan ju kastide otsas angel Äkki tulevad remondi lõpuks välja. Karm lohutus muidugi.

Vean ennast tusaselt voodist välja, pea valutab. Mõttes on ainult kuum kohv. Lapsed jälle jagelevad teises toas. No miks nad ei võiks täna rahulikult mängid? Nagu kiuste. 

Pesumasin on pesu täis aga õues sajab, pesu välja viia ka ei saa. Lülitan selle tuimalt sisse ja longin tuppa, kus käin võib olla korra nädalas, sest seal on hullem kui kuskil ehitusobjektil. Oo, leidsin ühe oma suure koti. Piilun sisse ja MIDA MA NÄEN?

Seal särab vastu 4 suurt pakki kohviube!  Kuulen, kuidas peas hakkavad kellukesed lööma ja keegi laulab halleluuja! Noh, nagu filmis.

Enam pole aega raisata, kohv jooksma ja päev on päästetud. Või terve aasta? Nii vähe ongi siis õnneks vaja. Nüüd ei häiri isegi see, et lapsed omavahel kraaksuvad laugh Las jagelevad, teen neile ruttu putru, ehk rahunevad natukeseks maha. 

 


Kell on juba 10.30 ja veel ei ole saanud midagi tahket hamba alla. Veel on paar avokaadot imeliselt küpsed, peab vist neist midagi tegema ja kuna kõht on ikka megalt tühi, siis vajan ka ampsukest putru.

Ehk siis täna hommikuks : Juustune kaeraklii puder ja avokaado-munavõi. No on ikka nämma 😀 


Ja päev võib rõõmsalt edasi minna. Toad vajavad tolmukaga üle käimist, pesu triikimist, söök tegemist ja poisi kooliraamatud ootavad pabereid. 

Ahjaa, tellisin tänaseks ka arooniaid. Tegin eelmine aasta arooniasiirupit ja see oli jumalik. See aasta teen natuke endale steviaga. Vaatan mis välja tuleb. 

Ps. kui mõtted on koguaeg Fitlapi juures, siis ei ole imestada, kui unes näen ka selle asutajaid ehk Rene Poljakov ja Heikki Mägi – olge tervitatud.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse