Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Milline näeb välja minu patupurk ja kuidas maitseb kevadine naat?

Uskumatu, kuidas blogimine on saanud mingiks osaks päevas. Mingit rolli mängib kindlasti ka Blogide challenge aga see ei ole üldse määrav osa. Tänu sellele sain meeldiva tõuke, mis mind omakorda hoiab ka rohkem reel, et mitte alla anda. Tegelikult on see nii suur asi. Selle asemel, et niisama mõtlematuid suutäisi süüa, ma parem teen blogi lahti ja kriban ühe kibekiire postituse. Tundub, et blogimise ajal muutub mingil määral mõtlemine – ma harutan enda jaoks lahti asjad, mida muidu alla surun.

Tänaseks tundub kuidagi nii normaalne, et blogin päevas vähemalt 2 korda. Koguaeg tegib igasuguseid mõtteid ja ideid. Miks mitte neid siis enda jaoks siin lahti seletada ja enda jaoks lahendus leida. Vähemalt on tunne, et ma ei olegi päris üksi.

Täna valdas mind terve päev pidev näljatunne. Jõin päris piisavalt, hetkel läheb 3 pudelitäis vett (liitrised pudelid), üks neist oli Borjomi. Lisaks jõin ka taimeteed. Ja muidugi ka kohvi aga see ei lähe vee tarbimise alla. Koguaeg tundsin, et kõht koriseb. Ometi sõin hommikuks korralikult putru (juustune kaerakliipuder), missest et külmana, see oli isegi päris maitsev niimoodi. Lõunaks sõin ühe poole munanuudlitest sealihaga (hakkliha asendus) ja kõrvale vabavara. Ooteks siis teise poole. Koguseliselt olid mõlemad portsud üsnagi normaalsed. Kaasavõetud tomatid ja paprika pistsin ka pintslisse.

Õhtusöögi jõudsin süüa alles kella 8st, ja tegin uue portsu juustust putru. Kõravel sain ka praemuna, kuna selle jätsin lõunasöögist "reservi".

 See potsjon oli üüratu ja peletas hetkega nälja. Sellest on saanud vaieldamatu lemmik!


Kui paljud teist on söönud naati? Või sellest erinevaid roogasid teinud?  Väike guugeldamine ja voilaa: http://maakodu.delfi.ee/news/maakodu/retseptid/kaheksa-retsepti-naadist-saab-koike-suppi-kotletti-pestot-salatit?id=71395919 Tundub põnev, või siiski?

Miks ma seda räägin? Üks meie pisike kasvandik tuli meie juurde mingi "lehekesega" ja küsis, et kas ta võib seda süüa? Me ei saanud kohe aru, millega tegu ja palusime tal endale näidata, kust ta selle korjas. Tema juhatab meid kõhklemata aia äärde, kus on värsked naadid ennast välja ajanud. Vaatasime üle ja ütlesime, et ikka tohib. Tema siis sõna otseses mõttes istus maha ja hakkas kahe suu poolega naati krõmpsutama, endal muhe nägu ees. Ma vaatasin teda natuke ja mõtlesin, et mis seal ikka, proovin ka. Nii kui suhu pistsin, tuli see sama kiirelt ka välja. Oleksite te näinud, millise näoga see väike poiss mulle otsa vaatas! laughTa ei saanud aru, miks ma nii tegin. Aga see maitse!!!! SEE OLI JUBE! Justkui oleks sellerit söönud aga ma jälestan sellerit, ei meeldi see mulle värskelt ega ka toidus. Väkk-väkk-väkk. Et seda maitset ära saada, pidin minema autost suhkruvabu pastille võtma. Jumal tänatud, et need olemas olidyes

See pisike poiss sai endale rohelise suu ja rohelised hambad, nende üle oli tal eriti hea meel!

Kusjuures, tean et minu kõige vanem õde teeb ka kevadeti smuutisi, kus on see naat. Ma ei kujuta ette, kuidas ta seda juua suuda. Ja mitte ainult tema, vaid ka tema lapsed 😛 Good luck!


Ja nüüd minu eriline motivatsioonipurgike ehk patupurgike!!!! Kaua aega mõtlesin, mis selleks saab ja näed, lahendus tuleb täitsa ise minu juurde. Eelmise aasta suvel osalesin Jacobsi loosis, kus sai klaas purgikestele oma tekst panna. Kui olin juba selle unustanud, tõi kuller need mulle koju. Siiamaani seisid need karbis ja ootasid õiget aega – näed nüüd on see käes. Üks-kaks sai kuumaliimiga natuke purki rõõmsamaks tehtud ja minu "patukad" leidsid tee sinna! Keerasin rahad ilusasti rulli ja panin ka klambriga kinni, et veidi viisakam välja paistaks. Kui ei teaks, mis otstarbel seda kasutan, ütleks et see on tavaline rahakassa. Valmis? Siin ta on:

Ja loomulikult on seal hea tekst peal: IGA PÄEV ON UUS NAUDING 😀

Homme panen uue pildi ka oma "paprikast", mis kasvab koos orhideega. Appi-appi, ta kasvab iga päevaga ja näeb välja juba nagu minipaprika wink

Nüüd aga vaja enesega läbirääkimisi pidada- teha täna veel trenni, või mitte? Kell on küll juba päris palju aga.. Eks näis. 

Seniks aga homseni!!! yesyesyesKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse