137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kui kondid on külmast kanged ja nälg hakkab nägemist ära võtma…


….siis lõpetan mina oma tööpäev, korjan oma lapsed lasteaiast kokku ja proovin siniseks külmunud kätega paaniliselt roolist kinni hoida. APPI, mul on nii külm ja kõht koriseb juba viimased 2 tundi. Kas minna poodi ja lubada endale algava puhkuse puhul midagi head, või sõita ruttu koju ja teha üks hea kodune söök, peaasi et portsjon oleks suur. 

Õnneks saan kiusatusele vastu pandud ja suundun siiski kodupoole. Hakkab jah vaheaeg ja siis? Kas see peab kohe patustamist tähendama? Kas enam teisiti ei saa, pean muudkui sööma? Ise just lubasin, et pean asja kontrolli alla saama ja juba sellised mõtted? Ilmselt on see jubedast näljast ja meeletust külmast.

Kiire mõtlemine ja otsustasin supi kasuks. Hakkliha sai eile sulama võetud, seega tuleks kõne alla frikadellisupp. Kiiresti kartulid-porgandid keema, frikadellid valmis, peenralt natuke maitserohelist ja voilaa!!!! Ja milline fantastiline ports. Ei, midagi on puudu. Võiku! Hops fitlap uuesti lahti ja võiku ka kõrvale ja nägemist!!!!! 

Juba hakkab soe ja üsna varsti saab ka kõht täis aga kauss on veel pool täis. Või hoopis juba pool tühi? Ah vahet pole, tahan süüa ja supp täidab õnneks oma kohustust väga hästi. 

Ja nüüd ma istun ja ägisen, sest kõht on liiiiga täis aga minu lohutuseks hoiavad tüdrukud mind koguaeg jooksus 😀


Kurjam kui raske on ikka igasuguste isudega võidelda. Nii kerge on kõigele käega lüüa ja ennast lohutada, et ah homme alustan uuesti ja nii võibki jääda nõiaringi,tean seda oma käest liiga hästi. 


Lõuna ajal sattus töö juures mulle kätte mõned TAI voldikukesed, leidsin päris palju asjakohast infot. Eriti soola tarbimise kohta, tihti avastan, et lisan toitudele liiga palju soola juurde ja seda peaks kindlasti kiiresti vähendama hakkama. Ka täna mõtlesin, et supile oleks soola juurde vaja aga asi lihtsalt selles, et hakkasin suppi liiga kuumalt sööma ja siis tundub magedam. 

Aga selge, asjatoimetused vajavad veel tegemist ja homme jälle uus ning tegus päev ees. 

Tsau-pakaa!!! 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!A.
92811 lugemist / 48 fänni
Minust

Olen 30 aastane 2 lapse ema. Põhimõtteliselt olen terve oma teadliku elu olnud hädas kaaluga. Olen 1,72 pikk ja kaalun hetkel 75,9kg. Ideaalis tahaksin kaaluda 58-60kg. Selle kaalu saavutasin ka peale esimest rasedust. Peale elumuutust hakkas ka kaal uuesti tõusma ja oma üllatuseks avastasin ennast teise lapse ootel. Hetkel kaalun küll natukene vähem, kui raseduse alguses. Tunnen, et minu tujud ja seltskondlikus on seotud otseselt kaaluga. Tunnen ennast teiste inimeste keskel ebamugavalt, tundub nagu kõik jälgiksid mind. Sellega seoses ongi soov kaalust alla võtta ja lõpuks nelja seina vahelt välja tulla. See kõik on aga raske, kuna olen emotsionaalne sööja - söön, kui olen rõõmus ja söön, kui mind vaevab mure.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane toitumiskava tänapäeva kiires elutempos. Kõik toidud on lihtsalt tehtavad ja imemaitsvad ning mis kõige olulisem - sobib kogu perele. Avastamisrõõmu on igaks päevaks!!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva