Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kui kondid on külmast kanged ja nälg hakkab nägemist ära võtma…

….siis lõpetan mina oma tööpäev, korjan oma lapsed lasteaiast kokku ja proovin siniseks külmunud kätega paaniliselt roolist kinni hoida. APPI, mul on nii külm ja kõht koriseb juba viimased 2 tundi. Kas minna poodi ja lubada endale algava puhkuse puhul midagi head, või sõita ruttu koju ja teha üks hea kodune söök, peaasi et portsjon oleks suur. 

Õnneks saan kiusatusele vastu pandud ja suundun siiski kodupoole. Hakkab jah vaheaeg ja siis? Kas see peab kohe patustamist tähendama? Kas enam teisiti ei saa, pean muudkui sööma? Ise just lubasin, et pean asja kontrolli alla saama ja juba sellised mõtted? Ilmselt on see jubedast näljast ja meeletust külmast.

Kiire mõtlemine ja otsustasin supi kasuks. Hakkliha sai eile sulama võetud, seega tuleks kõne alla frikadellisupp. Kiiresti kartulid-porgandid keema, frikadellid valmis, peenralt natuke maitserohelist ja voilaa!!!! Ja milline fantastiline ports. Ei, midagi on puudu. Võiku! Hops fitlap uuesti lahti ja võiku ka kõrvale ja nägemist!!!!! 

Juba hakkab soe ja üsna varsti saab ka kõht täis aga kauss on veel pool täis. Või hoopis juba pool tühi? Ah vahet pole, tahan süüa ja supp täidab õnneks oma kohustust väga hästi. 

Ja nüüd ma istun ja ägisen, sest kõht on liiiiga täis aga minu lohutuseks hoiavad tüdrukud mind koguaeg jooksus 😀


Kurjam kui raske on ikka igasuguste isudega võidelda. Nii kerge on kõigele käega lüüa ja ennast lohutada, et ah homme alustan uuesti ja nii võibki jääda nõiaringi,tean seda oma käest liiga hästi. 


Lõuna ajal sattus töö juures mulle kätte mõned TAI voldikukesed, leidsin päris palju asjakohast infot. Eriti soola tarbimise kohta, tihti avastan, et lisan toitudele liiga palju soola juurde ja seda peaks kindlasti kiiresti vähendama hakkama. Ka täna mõtlesin, et supile oleks soola juurde vaja aga asi lihtsalt selles, et hakkasin suppi liiga kuumalt sööma ja siis tundub magedam. 

Aga selge, asjatoimetused vajavad veel tegemist ja homme jälle uus ning tegus päev ees. 

Tsau-pakaa!!! 😉Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse