Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kes ütles, et vana koer uusi trikke ei õpi?

Juhuu, jälle üks päev õhtusse saadetud. Ja ei mingit patustamist. Kui just välja arvataud 3 maasikat, mis tööl suhu pistsin. Aga ei hakka ma juuksekarva lõhki ajama. 

Kas te teate, mis on maailma parim tunne? Minu jaoks on see siis, kui peale pikka ja kiiret ja sagimist täis päeva saan lõpuks voodisse pikali visata. Olen tähele pannud, et siis alati ohkan sügavalt ja südamest. Nii ka täna. See on lihtsalt nii imeline tunne. Eriti siis, kui ka kõht on meeldivalt täis- no täna ma olen lausa kurguni täis. Pole ka ime, sest viimane söögikord oli kahekordne. Just! 2 toidukorda korraga. Ma ei tahtnud, et see nii läheks aga teisiti ei mänginud välja. Ja muidugi oli mul vaja valida midagi sellist, mis kõhu eriti täis teeks ning valmiks kiiresti. Nagunii ei lähe ma veel magama.

Ehk siis siinkohal tulevad mängu ka need vana koera uued trikid. Ma ei ole kunagu eriti putrusid armastanud. No välja arvatud manna, tatar ja riis. Muid putrusid ei tahtnud suu sisse ka võtta aga oma lapsed olen õpetanud neid sööma. Nüüd aga kui avastsin Fitlap´i (kaalust alla.ee), sai minu esimeseks suureks lemmikuks soolane puder kodujuustuga ja puder kohupiima ja õuntega. Nii et minu jaoks oli tegemist täiesti uue trikiga. Peaaegu igal hommikul lausa soovin saada putru, sest olen saanud aru ka sellest vahest-  võileivaga läheb kõht väga ruttu tühjaks. Puder on hea ja tervislik ning tundub, et ka kõige odavam söök. Kiitus sulle fitlap! 

Teine osa söögist sai tuletatud retseptist "Seemneleib tuunikalaga". Väikeses asendused ja valmis hoopis 3viljaröst heigiga. No oli see alles kogus, mida andis sisse ajada. Tundsin ennast nii hästi. Missellest, et hommikul juba sai sama putru söödud. Mis ikka maitseb hästi, seda võib süüa kasvõi mitu korda päevas. 

Imekiirelt valmisid ka homsed toidud tööle.  Mis aga karpide sisse sai, see jääb hetkel avaldamata, eks homme tööjuures ole näha.

Kurja küll, väsimus võtab vägisi võimust. Ega ma eriti vastu ei viitsi punnida ka, äratus juba kell 6. 

Sweet dreams. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse