137213 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kes ütles, et vana koer uusi trikke ei õpi?


Juhuu, jälle üks päev õhtusse saadetud. Ja ei mingit patustamist. Kui just välja arvataud 3 maasikat, mis tööl suhu pistsin. Aga ei hakka ma juuksekarva lõhki ajama. 

Kas te teate, mis on maailma parim tunne? Minu jaoks on see siis, kui peale pikka ja kiiret ja sagimist täis päeva saan lõpuks voodisse pikali visata. Olen tähele pannud, et siis alati ohkan sügavalt ja südamest. Nii ka täna. See on lihtsalt nii imeline tunne. Eriti siis, kui ka kõht on meeldivalt täis- no täna ma olen lausa kurguni täis. Pole ka ime, sest viimane söögikord oli kahekordne. Just! 2 toidukorda korraga. Ma ei tahtnud, et see nii läheks aga teisiti ei mänginud välja. Ja muidugi oli mul vaja valida midagi sellist, mis kõhu eriti täis teeks ning valmiks kiiresti. Nagunii ei lähe ma veel magama.

Ehk siis siinkohal tulevad mängu ka need vana koera uued trikid. Ma ei ole kunagu eriti putrusid armastanud. No välja arvatud manna, tatar ja riis. Muid putrusid ei tahtnud suu sisse ka võtta aga oma lapsed olen õpetanud neid sööma. Nüüd aga kui avastsin Fitlap´i (kaalust alla.ee), sai minu esimeseks suureks lemmikuks soolane puder kodujuustuga ja puder kohupiima ja õuntega. Nii et minu jaoks oli tegemist täiesti uue trikiga. Peaaegu igal hommikul lausa soovin saada putru, sest olen saanud aru ka sellest vahest-  võileivaga läheb kõht väga ruttu tühjaks. Puder on hea ja tervislik ning tundub, et ka kõige odavam söök. Kiitus sulle fitlap! 

Teine osa söögist sai tuletatud retseptist "Seemneleib tuunikalaga". Väikeses asendused ja valmis hoopis 3viljaröst heigiga. No oli see alles kogus, mida andis sisse ajada. Tundsin ennast nii hästi. Missellest, et hommikul juba sai sama putru söödud. Mis ikka maitseb hästi, seda võib süüa kasvõi mitu korda päevas. 

Imekiirelt valmisid ka homsed toidud tööle.  Mis aga karpide sisse sai, see jääb hetkel avaldamata, eks homme tööjuures ole näha.

Kurja küll, väsimus võtab vägisi võimust. Ega ma eriti vastu ei viitsi punnida ka, äratus juba kell 6. 

Sweet dreams. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!A.
92804 lugemist / 48 fänni
Minust

Olen 30 aastane 2 lapse ema. Põhimõtteliselt olen terve oma teadliku elu olnud hädas kaaluga. Olen 1,72 pikk ja kaalun hetkel 75,9kg. Ideaalis tahaksin kaaluda 58-60kg. Selle kaalu saavutasin ka peale esimest rasedust. Peale elumuutust hakkas ka kaal uuesti tõusma ja oma üllatuseks avastasin ennast teise lapse ootel. Hetkel kaalun küll natukene vähem, kui raseduse alguses. Tunnen, et minu tujud ja seltskondlikus on seotud otseselt kaaluga. Tunnen ennast teiste inimeste keskel ebamugavalt, tundub nagu kõik jälgiksid mind. Sellega seoses ongi soov kaalust alla võtta ja lõpuks nelja seina vahelt välja tulla. See kõik on aga raske, kuna olen emotsionaalne sööja - söön, kui olen rõõmus ja söön, kui mind vaevab mure.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane toitumiskava tänapäeva kiires elutempos. Kõik toidud on lihtsalt tehtavad ja imemaitsvad ning mis kõige olulisem - sobib kogu perele. Avastamisrõõmu on igaks päevaks!!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva