136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kas planeerite patukat ette või tuleb see nagu välk selgest taevast?


Hommik!

Väike kokkuvõte minu eilsest õhtust. Tööpäev oli pikk ja väsitav aga ega ma ei kurda, sest kõik mis ei tapa teeb tugevaks. 

Vaatamata sellele, et eile oli lastekaitsepäev ja minu lapsed sellest veel mitte midagi ei jaga :D, otsustasin ühendada hea kasulikuga ehk käisin kodukoha lähedal uues poes ja ostsin lastele jäätist. Olles ühtlasi juba Keila-Joal, käisime ka seal pargis jalutamas. Päev venis päris pikaks, sest koju saime alles 20.13 ja kuna minu lapsed olid otsustanud ennast lasteaias liivas ja mullas maskeerida täielikeks sookollideks, ootas neid ees vann. Siis tundsin hetkeks, et oehh… rahu ja vaikus ja mul veel söök söömata aga siis tabas ind nagu kurikahoop ja tuli täielikult ette planeerimata "patutoidukord", milleks ma absoluutselt valmis ei olnud.

Kuidas teised seda planeerivad? Või tuleb see ka täieliku üllatusena? 

Mida minu patukas siis sisaldas?

 

2 viilu taist ahjuliha, kogus oli küll väike, ütleme, et heal juhul kaardipakikese suurus, mõned suutäied kodujuustu, 1,5 lehttaigna viineripirukat (miks need koju üldse sai ostetud, ma ei tea. Ehk arvasin, et lapsed tahavad???) Las ma mõtlen, äkki oli veel midagi? Ahjaa, ütleme, et mingi 6 Pringlesi krõpsu viilu oli kaaa!!!! Tule taevas appi! Mille puudus siis nüüd oli, et minu mõistus niimoodi reageeris ja selliseid asju soovis? Tagant järgi mõtlen, et äkki olin lihtsalt väsinud ja ehk ka natukene pinges. Väike kohustus tiksub ja taob jalaga tagant aga ma ei ole suutnud seda veel korda ajada. Tunnen kuidas see mõjutab minu igapäevast elu :S Tänasega pean selle ära lahendama, sest teisiti ei ole enam lihtsalt võimalik. 

Hetk hiljem tundsin ennast juba kehvasti, et niimoodi juhtuda lasin, sest reedel sõidan mõneks päevaks Saaremaale ja ma mitte kuidagi ei kujuta ette kuidas ma saaksin ennast seal kavas hoida???

Väljaspool oma keskkonda on hoopis rohkem ahvatlusi. Olen täheldanud, et kui vanemate koju lähen, siis esimene asi on vaadata, et mis neid külmikus on cheeky Ma ei tea, millest see tingitud on aga see on nii olnud juba pikka aega. Kas ma olen ainuke, kes kohe teiste külmikusse vaatab?? Tunnistage nüüd ausalt üles, et te teete ka niimoodi 😀 Siis ma ei tunne ennast enam kehvasti 😛


Postitasin oma eilses blogis pildi endast. Kommentaariks sain, et solvan oma jutuga (et olen paks) teisi ülekaalulisi, noh irooniaga öeldult. Aga ütleksin, et see ei ole päris üks ühele. Mina, kes ma olen 1,72 pikk ja hetkekaaluks on 77, tunnen ennast ebamugavalt ja ma ei ole endaga rahul. Olgu öeldud, et aastaid tagasi, peale esimese lapse sündi ja toitumist jälgides ning trenni tehes suutsin saavutada 58kg ja ma olin endaga 100% rahul. Mulle läksid riided selga, kuskilt ei rippunud, ma tundsin ennast hästi. 

Nii et ma arvan, et see on siiski enesetunde küsimus. 


Igastahes nüüd lähen teen ühe kohvi ja söön oma hirsiputru kodujuustuga, mis eile õhtul sai valmis keedetud. Õnneks ei ole mul probleemi külma pudru söömisega.

devil

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!A.
92399 lugemist / 48 fänni
Minust

Olen 30 aastane 2 lapse ema. Põhimõtteliselt olen terve oma teadliku elu olnud hädas kaaluga. Olen 1,72 pikk ja kaalun hetkel 75,9kg. Ideaalis tahaksin kaaluda 58-60kg. Selle kaalu saavutasin ka peale esimest rasedust. Peale elumuutust hakkas ka kaal uuesti tõusma ja oma üllatuseks avastasin ennast teise lapse ootel. Hetkel kaalun küll natukene vähem, kui raseduse alguses. Tunnen, et minu tujud ja seltskondlikus on seotud otseselt kaaluga. Tunnen ennast teiste inimeste keskel ebamugavalt, tundub nagu kõik jälgiksid mind. Sellega seoses ongi soov kaalust alla võtta ja lõpuks nelja seina vahelt välja tulla. See kõik on aga raske, kuna olen emotsionaalne sööja - söön, kui olen rõõmus ja söön, kui mind vaevab mure.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on suurepärane toitumiskava tänapäeva kiires elutempos. Kõik toidud on lihtsalt tehtavad ja imemaitsvad ning mis kõige olulisem - sobib kogu perele. Avastamisrõõmu on igaks päevaks!!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva