Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Viskan püssi nurka..

Täna hommikul kaalule astudes, ei ma ei saa väita, et mind tabas šokk, olin ma veidi rohkem üllatunud kui ma arvasin, et olen. Ma teadsin küll, et kaalulangust oodata ei tasu aga, et ma peaaegu nullis tagasi olen seda ma ka oodata ei osaud. Seda kaalu numbrit nähes valdas esimese emotsioonina "Pekki ma ei viitsi enam". See "ma ei viitsi enam" on ilmselt tingitud ka suuremat sorti magamatusest ja üleväsimusest, sest see emotsioon valdab mind üsna tihti ja päris paljudes olukordades.

Nimelt otsustas mu kaheksa kuune poja, et magamine on nõrkadele ja tema pole üks neist. Jube lahe on ju ärgata esimest korda 23.00 ja siis 2.00 ning siis veel 4.00 ja kell 06.00 otsustada, et aitab magamisest ma tahan mängida ja siis ma istun seal voodi äärel ja tunne on nagu poleks magama läinudki aga see selleks. 

Kaalutõus võrreldes neljapäeva(15.03) hommikuga oli 1,2 kg. Eks ma tean küll kuidas ja kust see tuli.. tuleb ikka peeglisse vaadata aga no kahe päevaga endale selline kaalutõus koguda on ikka ka omaette kunst. No ja kiitust just avaldama selle eest ei peaks. Neljapäeva õhtul oli juuube suur magusa isu, läksin siis meie nö "magusakapi" juurde, ise teades, et see on tühi, sest ma ju ei ole sinna mitte midagi ostnud…ja ei, kus sa sellega, see ei olnud tühi. Mu abikaasa oli seda täitnud. Nii ma siis seisin seal ja mõtlesin, et no üks komm ju ei tee paha, olen ju eelneva nädala väga tubli olnud. Mõeldud tehtud! Nagu arvata võib ühest kommist jäi asi väga kaugeks..ühest sai kaks, kahest kolm, kolmest neli jne. Hea küll, üks tagasilangus elan üle, hommikul võtan ennast kokku ja pean mängureeglitest kinni. Hommik ju siiski õhtust targem. 

Hommik hakkas ilusti, lõuna oli nii nagu peab, õhtusöök sai söödud nagu toitumiskava ette nägi ja siis piraki… Nimelt sai minu poja eile kaheksa kuuseks ja nagu minisünnadel ikka oli ka meie peres tort laual. Ei, ei mitte üks neist, mille retsepti võib siit keskkonnast leida..ikka rammusamast rammusam pagari kunstiteos. Noh, mis see üks tükk ikka teeb!

Mis tegid "üks" komm ja tükk torti? "Üks"komm+ tükk torti= 1,2 kg ruurem number kaalul. 

Nii ma seisin siis pettununa ja solvununa, pettuna ja solvununa ikka endas, külmapi ees parajalt trotsi täis ja mõlgutasin mõtteid, kas minna kaasa "ma ei viitsi" emotsiooniga ja võtta tükk eilset torti hommikusöögiks" või võtta ennast kokku ja valmistada hommikusöögiks puder, mille retsept on toitumiskavas..Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod