137795 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kaheksas sissekanne.


Tere,

Olen ikka kannatamatu ja undasin liiga vara, et miks see va kaal ei lange ja nii edasi. Langeb ikka, täna jälle ilus -300g. Meeldib!

Tänane päev ja kogu ees terendav nädalavahetus saab ilmselt proovikivi olema. Lapse koolimineku ja sugulase sünnipäeva tähistamine. Eks siis vaatame, kas astun üle või koperdan otsa. Hetkeseis on rahulik, isusid endiselt ei ole. Ise usun, et saan hakkama. Eile tegin ka jälle kooki kodustele ning suutsin rahulikult mitte proovida. Olla hea olnd.

Tegelikult on isu üsna mitte liiga hea, mingi haigusevimm on vist sees. Kerge nõrkus ja neel on kibe. Sportida ei jaksa ja ainult vedeleks/magaks. Võtangi rahulikult ega pinguta üle. Manustan loodust ja Fitlapi ning saan terveks. Millise eine alla võiks 10cl konjakit ja 1sl mett minna? cheeky Pole veel võtnud, aga see on kurguvalu puhul mul alati aidanud. Loomulikult pole see ainus preparaat mis mõjub, aga oleks kohe käeulatuses wink

Mulle september alati meeldib, see kooliminek ja uute kirja- ning paberikaupade ost ja kõik muu juurdekuuluv. Hetkel saan nautida seda lastega seoses aga üha enam mõtlen ise ka sellele, et äkki peaks ka end kuidagi taas täiendama ja midagi juurde õppima. Selle paberilõhna pärast, loomulikult… wink  Mul on sellised refleksid paberi ja papi peale, et see pole enam normaalne (mitte, et ma nii väga normaalne olla tahaks). Erinevad mustrid, paksused, suurused, värvid. Eriline lemmik on muidugi suur tühi kartong, hall või valge. No on kuidagi nii kutsuv ja inspireeriv, et kui uue lehe ette võtan, võin seda enne täitsa mitu päeva lihtsalt vaatamas, silitamas ja nuusutamas käia, enne, kui sinna peale või sellest midagi tekib. No kas pole maniakaalne. Õnneks on perelased mõistvad, kui mul "hoog" peale tuleb ja mitu päeva kesk paberi- ja papihunnikuid ning muu juurdekuuluvat pahna veedan. See on minu hobi ja pelgupaik, minu Yi Jing, minu Tarkade Kivi ja Püha graal. See on see, mida ma võin tundide viisi ilma söömata teha. 

Oeh…Selline mõtiskelu siis täna. Söömisest ja trennist mitte nii palju. Aga eks elus ongi ju muud ka peale söömise.

Olge moodsad!
Akira
7278 lugemist / 2 fänni
Minust

Järjekordne +20kg lugulaul. Äkki pole mõistlik lugeda...Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom