Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Hakkab looma

Tere kõigile!

Olen Fitlapi kasutaja juba varasemast. Päris jälgima hakkasin umbes kuu aega tagasi. Alguses tegin ainult mõned retseptid fitlapi järgi, aga sõin ikka kõrvale seda ka mida tahtsin. Suve soojadel päevadel oli iga päev jäätis. Mitte midagi ma endale ei keelanud. Kuni üks hetk oli vaja sõbranna sünnipäevale minna ja ma avastasin, et kleidid ei lähe selga ja üsna trullakas tunne on. Kaalule astusin -oppaaaaa 56 kg. Olgu mainitud, et ma olen 162 cm ja kaalunud kogu aeg 50-51 kg. Minu jaoks on 56 kg juba liiga palju, lühikese kasvu juures. Sellest 56 kg ma ehmatasin ikka korralikult ära, et mida ma küll teinud olen. Tegelikult pole ju  midagi teinud 😀 Jumal tänatud, tänu sellele tuli motivatsioon kavaga alustada. Päris 100% ma pole saanud kava jälgida, aga nii palju ikka, et teen söögid kaasa ja välja süües päris suvalisi sööke ei vali. Tööiseloom ka selline, et alati ei pruugi sööma saada sellel kellaajal, kui ise tahan. Praeguseks on kaal langenud selle ajaga 53,7 peale. Ise tunnen küll, et õhem on olla. Ka kõht ei ole enam nii punnis ja jalad tunduvad veidi peenemad. Varem oli mul kaldumus süüa üle. Kui söök maitses siis sõin nii palju kui mahtus. Nüüd kui toit on kaasa tehtud, üle süüa ei saa ja kõht on samuti täis. Fitlapi jälgimisega on tekkinud ka väike hasart. Hommikuti kaalule astudes on põnevus sees, kas nüüd on ka mõni grammike kadunud. Kuigi nii tihti kaaluda (iga päev) ei ole vist mõtet. 
Kuna täna on esmaspäev ja kõikide alguste päev (nagu ikka öeldakse, ma esmaspäevast alustan…), siis alustan mina ka täna Kayla Itsines´i trenniga. Eks näis, kui järjepidev ma suudan olla. Varasemad trennid on lõppenud nädalaga. Minu jaoks on üsnagi igav teha mingisuguseid harjutusi korduvalt. Igav on ka mingi 5 km kõndida. Selliste ilmadega ei kutsu ka väga õue, jõusaalis ei oska ise midagi teha. Teisalt ka sellepärast, et olen tegelenud 17. aastat ratsaspordiga ja kui tegeleda hobustega, pole see kunagi igav. Lisaks trennile on hobustega tegelemine ka stressi maandav, nagu lausa teraapia eest. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse